Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego Kozidrak im starsza tym bardziej się rozbiera? był czas na to.

Polecane posty

Gość gość

Nie kumam jej i jej podobnych osób. Sama jestem szczupła ale na miniowki był czas tak do 40tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrość cie zżera i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo starym babom odpiertala szajba, druga to Steczkowska. Co mnie dziwi im się wydaje, że są seksowne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co zazdrość? Widziałaś jej twarz? Albo klocowate ciało? Ja jestem całą szczupła a nie tylko nogi. Nie wiem czego mam jej zazdrościć. Po prostu nie wiem dlaczego jak była młoda to spódnice dłuższe i wszystko a teraz dopiero rozklapiochą świeci jak juz kostucha za rogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Steczkowska wygląda lepiej niż większość 20..a ta druga zawsze miała tandetny styl i wygląda wieśniacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Steczkowska ma najlepszą figurę w całym polskim showbizie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co? troszczysz sie o jej wizerunek i pragniesz jej przekaząc, że się kompromituje? zresztą od kiedy miniówki sie zakłada na twarz? nie no ja wiem że czasami można:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest seksowna czy tego chcesz czy nie(porównując ją z inną kobietą w tym samym wieku a nie z 20latka). Jest zadbana i dobrze wygląda chociaż z tymi miniówkami to fakt. Jednak wygląda lepiej niż nie jedna młodsza o 15lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod zdjęciami artykuł że baba starzeje się z klasą :-D Każdej odbija jak z 80 kg schudnie do 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale u niej same cycki ważą ze 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden z 1,5 kg to ma swoja wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale mniej zadbana 20stka będzie 100 razy bardziej pociągająca i seksowna niż zadbana 45tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jej mąż trzymał ją za mordę i nie chciał by robiła z siebie kierwę. Ona jednak zawsze lubiła taki styl i sama się przyznała ze po stroje jeździła do prostytutek do Warszawy. W ogóle gość ma rację a ona jest cwana bo najpierw dzięki niemu zrobiła karierę a teraz zero wdzięczności. Jak głowa jej zaczęła siwieć to doszła do wniosku ze się nie wyszumiala i chce poswiecic trochę zadem. Uznała ze mąż ją ogranicza. Teraz zgrywa wielka niezależną ale prawda jest taka ze gdyby nie mąż toby teraz nie było tej niezależności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wywiadach mówi ze mąż ją ograniczał. A moim zdaniem to po prostu normalne że mąż lub zona nie chcą by ich druga połówka prowokowala płeć przeciwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wygłupie wszystkie jesteśta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im starsze tym bardziej wulgarne... Mariah Carey na przykład, za młodu taka fajna była, szczupła, delikatna, skromna, teledyski bez zadnych seksow, a teraz to obrzydliwe tłuste ku\\rvisko w za małych ciuchach, na teledyskach jak prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrończynie pewnie takie same - na ulicę goły pępek albo mini jak u 18tki a dochodzi już 50 :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to trochę wina tych czasow. Teraz jest moda na noszenie się krótko i te panie żeby nie czuć się ze coś je ominęło robią jak mówicie. Druga rzecz ze media i kult seksu są wszędzie oraz kult młodości. One nie chcą odstawac. A mając taką matkę jak Kozidrak wstydzilabym się będąc jej córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zachowuje sie kobieta porzucona ; stara sie pokazać jaka jest atrakcyjna. A wychodzi jak widać . Klimakterium ma to do siebie,ze kobieta obrasta w oponę i trudno to ukryć zwłaszcza na scenie. Mimo tego ze scena swoje prawa ma to jednak słabo wyglada baleron owinięty w sznurki na zgrabnych ( kiedyś) nogach . Facet ktory farbuje włosy, robi zaczeski tez jest żenujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie już jazgotać mentalne staruchy z obwisłymi doopami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie razi Kozidrak w tych swoich strojach. Ani to ładne ani apetyczne. Kobiety im starsze tym głupsze. Oprócz Kozidrak i Steczkowskiej dochodzi jeszcze 50 letnia Rozenek. To to dopiero jest masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co was obchodzi wygląd innych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:14 Mowisz o sobie chyba :D Ja nie jestem mentalną staruchą bo cenię u pań nonszalancję. Ale nie wulgarną modę w wydaniu 60letniej grubej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A obwislej doopy kto jak kto ale ja zapewniam cie ze nie mam. Silownia robi swoje. Tobie i Kozidrak tez by sie widać przydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:23 - Nie pyerdol, doopa ci zwisa do kolan, ewidentnie ktoś trafił skoro się tłumaczysz ze stanu swojej duuupy, mentalna starucho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak :D misski profesorki z kafe już wiedzą co ona tam z mężem miała, co w ich małżeństwie było i czyja to wina, że się rozpadło :D W lodówce i pod łóżkiem u Kozidraków siedziały i łone na pewno wiedzo jak beło :D Typowe idiotki żyjące internetami i na ich podstawie budujące opinie o świecie :D weźcie się poczytajcie kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę grubą i kiczowatą Kozidrak od Ewy Minge, która usilnie twierdzi, że nic z twarzą nigdy nie zrobiła i że jej fantastyczna gęba kobiety kota bez zmarszczek, bruzd i w ogóle mimiki :P to wynik diety i zdrowego stylu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, ta minge to popiedrplone jest. Szkoda tylko że jej dekolt juz nie wygląda tak gładko jak facjata hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy pieprzyćie, Beatka od zawsze się tak ubierała, drapieżnie i sexownie, to jest jej sceniczny image, jak miała 40 to jeszcze mogła konkurować z 20 latkami, teraz ma 57 lat! Która jej rówieśnica wygląda jak ona? Niejednemu dziadkowi by konar zaplonoł przy niej, a wy ją porównujcie do 20 latek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wygląda Rodowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×