Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego moje dziecko nie toleruj***abci? nie chce nawet dać jej buzi. co robić?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego moje dziecko nie toleruj***abci? nie chce nawet dać jej buzi. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spędza z nią czas? Moja tez tak miała, jak widywała babcie raz na ruski rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój widzi ja aż 3 razy w tygodniu lub 2. To jest moja teściowa. Ona od początku miała na niego wywalone bo ma swojego pupila (który nienawidzi dzieci, nie potrafi wejsc w kontakt z ZADNYM dzieckiem chyba ze duzo syarszym ktoe go adoruje...i reaguje obgryzaniem paznokci na widok dzieci, siusianiem a ma 3 lata). No ale widzę ze ona chce tego kontaktu. I tak się zastanawiam czy to możliwe ze mój syn który mając 9 miesięcy juz dawał jej się wziąć na ręce a nawet z nią zostać na 2 h, nie zrazil się do niej 0rzez to ze jak kilka razy 0rsyszla do nas z tym ulubionym pierwszym wnukiem, to przez kilka godzin ani razu nie przytulila mojego dziecka, ignorowala, a tamtego tulila i całował i tylko z nim się bawiła "bo on taki zazdrosny, on taki viedny". Czy niespełna roczne dziecko mogło aż tak to zapamiętać? Bo dziwnym trafem od wtedy mniej więcej nie chce babci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego dwulatka w ogòle nie uczy dawania buzi, bo ludzie są na tyle niemyślący, że całują dziecko w usta brrrr i syn podaje tylko rączkę, albo przybija piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok z tym dawanie buzi to tylko taki przykład. Bardziej martwi i mnie i ją fakt, że on widząc ja łapie mnie za nogawki i nie chce puścić. Płacze jak od nixh odejdę n a kilka kroków. Może on wyczuwa ze ja nie uważam jej za przyjaciela. ..bo bardzo mnie.niszczyla przed ślubem z jej synem. Miała problem ze znalazł sobie kogoś na stałe bo mieszka sama i liczyła na to ze on ją będzie nianczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mój syn nie lubi babci bo on ma ze mną więź a czuje jej prawdziwy stosunek do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.11.14 Dziecko czuje to co ty czujesz do jego babci i stąd ta niechęć,a pamiętaj bo znam to z własnego podwórka:) w życiu dorosłym jak sobie uświadomi że babcia jest ok a matka robiła wszystko by te relacje były niewłaściwe to odczujesz to na własnej skórze jako sekutnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×