Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do czego uzywa sie pieluch flanelowych?

Polecane posty

Gość gość

Ja mam 6 sztuk tylko i uzywam do wycierania po kapieli bo wole te pieluchy niz recznik noi jak jedziemy na bilans czy cos to zabieram jedna zeby rozlozyc np na wage zanim dziecko poloze. A wy ile macie tych pieluch i do czego uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziesiatki. Glownie uzywam jako sliniaczek podczas karmienia I do wycierania buzi dziecka, raczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasach pieluch tetrowych owijalo sie tym dodatkowo dziecko, ewent. pieluszkowalo szeroko i jeszcze owijalo dla ogrzania pod spiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 4 albo 5 teraz rzadko używam syn ma 11 miesięcy. Wcześniej żeby rozłożyć na łóżku i go położyć bo nie widziało mi się kłaść dziecka gdzie każdy siada:/ jak gdzieś jechaliśmy to zamiast tetrowej bo flanelowa ładniejsza. I można z początku przykrywać jak jeszcze nie jest za mała jak jest upał na drzemce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyściełam leżak do kąpieli w wanience, żeby nie leżał mały tak na tym gołym plastyku; do wizyt w przychodni, bo zawsze pytają czy jest pieluszka, żeby położyć dziecko i rozebrać na niej do badania; do wycierania ciała tez sa dobre. Do wycierania po jedzeniu/śliny to wole tetrowa. Ale ogólnie nie zużylam dużych ilości i za dużo kupiłam, bo większość leży, po kąpieli wole ten duży ręcznik do otulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 2. Używałam jako prześcieradło do gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przychodni i do przykrywania przy upałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy karmieniu podkładam sobie pod pierś, bo mleko leci bardzo mocno, mała się czasem krztusi i coś się uleje. Na ramię kiedy ją podnoszę żeby jej się odbiło, w łóżeczku pod główkę- wprawdzie nie ulewa za mocno czy często, ale się zdarza. Do przykrywania w wózku albo w łóżeczku kiedy jest upał, do kładzenia gdzieś jak jesteśmy poza domem, np. u kogoś na łóżku. Wolę to niż tetrowe, są bardziej ostre, nie tak miękkie i przyjemne w dotyku. No i można naprawdę ładne kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieluszki flanelowe po dziecku posłużyły mi jako podpaski , pocięłam na odpowiedni rozmiar , a jako wkład chłonny wkładałam watę, tak też wykorzystałam pieluszki tetrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O !!! brawo, widzę że nie tylko ja na ten pomysł wpadłam, przyznam że taki wyrób idealnie sprawdza przy dość obfitych krwawieniach, zwłaszcza nocą gdy zwykłe podpaski przemakają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nakupilam bo znalazłam listę w internecie a nie używałam wcale, bo do tego co piszecie czyli podkład ania, wanienki czy przykrywania w upały czy wycierania po karmieniu używałam tetrowych kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przrscieradlo do gondoli Klade na poduszke jakby ulal ( klin) W przychodni W galeriach w konciku dla mamy z dzieckiem- zawsze przy wozku mam jedna. Do zakrywania buzi w czasie mrozu w drodze z domu do auta. Do wycierania Tetrowe mam przy karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam ani jednej bo nie wiedziałam po co. Używam tetrowych kolorowych do wycierania buzi. Do wanienki mamy gąbkę. W przychodni mają jednorazowe podkłady. Gdzieś na przewijakach kładę na podkładzie a potem go wyrzucam. Do gondoli kładłam rożek. W upały przykrywałam poszewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×