Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polka1985

do kiedy wasze dzieci ulewały?

Polecane posty

Gość edyytuuś
do 6 m-cy teraz zdrowy , silny roczniak :) i 14 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytuuś
mój też chlustał,ale samo przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka ma 4 miesiace i tez ulewa ale mniej niz na poczatku przybiera dobrze na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluszek ulewał dopóki nie zaczął jesc obiadków stałcyh czyli tak pół roku... to poprostu trzeba przeżyć z czasem minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha a na czym polegaja badania na refluks?? bo mimo to ze nasz maly bardzo ladnie przybiera na wadze to pediatra chce go wyslac na badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramencik123
Mój synek ulewał do 6 miesiąca życia. Ulewało mu się okropnie, nawet po godzinie po posiłku. Leciało mu nawet noskiem. Na polecenie lekarza dawałam mu mleko antyrefluksowe NAN AR (piersią karmiłam syna tylko 3 tyg.) Teraz mały ma 19 miesięcy, pieknie je, jest zdrowy i waży 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
mój najwięcej ulewał do 2 miesiąca,teraz ma 4,5 miesiąca i czasami troszeczkę mu poleci z 2 razy na tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek amanda-nie wiem jak teraz,ale wtedy dostałam skierowanie na prześwietlenie takim aparatem jak rtg tylko kazali przyjechać żeby mały był głodny i z butelką mleka,do tego mleka wlali kontrast i kazali mu to dać wypić i później robiła mu prześwietlenie i opis zbierałam do gastrologa. Pamiętam że dawałam mu taki syrop na to,ale później go wycofali.W tej chwili są specjalne mleczka dla dzieci z tym problemem. U nas na szczęście wytworzyła sie ta "klapka" jak to pani dok. mówiła:D Nie jest to inwazyjne badanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×