Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosna jesień

Dobry gin - Kraków , Tychy, ew. okolice....

Polecane posty

Gość wiosna jesień

Szukam dobrego, najlepiej b. dobrego gin. Poronilam w ciagu roku dwie, wczesne ciąże :( :( :( dwa maleństwa.. Założylam juz jeden topik, ale mało tam wpisów, bo temat mało konkretny.. Jesli ktoś zna dobrych lekarzy, z okolic podanych w temacie, prosze podajcie namiary Dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GooGoo
Dr Krzystyniak - Tychy super gość!!!!!!!Uratował mi życie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalmacja
Znam rzetelnego i ludzkiego ginekologa w Krakowie dr Piotra Chałupczaka. Przyjmuje na ul. Sienkiewicza , tel. 012-632-72-86. Wyleczył mnie z nawracających dolegliwości, z którymi poprzednicy sobie nie umieli lub nie chcieli poradzić. Jest dociekliwy, kompetentny i sympatyczny,i jestem pewna, że Ci pomoże. Wizyta z USG kosztuje ok. 70 zł. Nie jest to może mało ale naprawdę super solidnie. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Witam Tylko nie wybierajcje Mikołow dr Jaworski, A znacie jakiddoś fajnego który ma pod soba kobiety chore na serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna jesień
B. dziekuje za wpsisy dziewuszki!! :) :) Poooooodnoszę, bo widze, że nie tylko ja mam taki problem . Acha!!! I duza buźka dla wszystkich mam, przy nadziei i starających się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraków
Artur Ludwin Kraków przyjmuje w Scanmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna jesień
A która z Was orientuje sie, czy na badania na toxopl. i cytomeg. trzeba mieć skierowanie?? Wiem, ze śą to kosztowne badania, ale czy jest konieczne zlecenie od gin, czy mozna na własna ręke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalmacja
Wiosna Jesień, te badania można zrobić na własną rękę. Ja robiłam je sama i płaciłam ok. 40 zł za każde. Nie pamiętam juz dokładnie ceny, więc może nawet mniej. Wiem jedno, naprawdę warto je zrobić. Zobaczysz, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna jesień
Dzieki za info!! :) Dowiedzialam sie w prywatnym lab, że komplet kosztuje 104,50 ... Sporo, ale trudno od czegos trzeba zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×