Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jussstyna24

Drewniane zabawki dla dzieci

Polecane posty

Ostatnio odkryłam coś pięknego!!! Drewniane zabawki dla dzieci. Mam synka 3 letniego i małą córeczkę - roczek. Synkowi kupowaliśmy głównie na zabawki, nie zwracaliśmy uwagi na to z jakiego materiału są one wykonane. Aż nagle na 3 urodziny dostał od cioci drewniany samochód! ale frajda :-) mój synek teraz z nim najchętniej poszedłby spac. Zaczęłam szukac w internecie innych zabawek i znalazłam dla mojej małej niuni drewniane gryzaczki. Polecam jak najbardziej :-) A Wy Drogie Mamy, jakie kupujecie zabawki swoim pociechom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje drewniane - grzechotki, gdy był mniejszy; teraz klocki, autka, rowerek-pchacz....ale przyznaje, że niestety bardziej się one mnie chyba podobają, bo syn jeśli wogóle się czymś zainteresuje to wybiera plastikowe badziewie lub sprzęty gospodarstwa domowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania-88
Ja kupiłam ostatnio dziecku drewniane klocki i to bardzo tanio (27 zł.) Wyglądają one tak: http://www.e-inspiracje.pl/3,KLOCKI_DREWNIANE_KWADRAT_NATURALNE_G452,idt,858.html Dziecko bawi się nimi i jest zadowolone. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Popieram cię w 100%!!! :D Ja mam drewnianych jakieś 80%, a tylko 20% plastików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wam to wszystko w te łby
można włożyć a drewno z Tajwanu:D:D poza tym dziecko bierze wszystko do buzi a na drewnianych rzeczach rozwijają się bakterie:P nie trzeba dać się zwariować ,wszystkiego po trochu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
U nas najlepiej się sprawdziły jak dotąd drewniaki Haba, Ikea, Eichhorn, Boikido, Selecta i marketowych (Biedronkowych, Lidlowych, Rossmannowych i z Tesco). Mamy też kilka upolowanych Brio, ale są bardzo drogie i ciężko dostępne (mowa tu o nowych Brio, tych z białbo-czarnym logo, a nie żółto-czerwonym). A drewniany łoś na biegunach z Ikei to u nas hit nad hity! :D Teraz jak maluch podrośnie jeszcze z rok przymierzamy się do drewnianego roweru biegowego. Innymi słowy - uwielbiany rzeczy z drewna! (Ponadto wiele rzeczy niemowlęcych, typu krzesełko, łańcuszek do smoczka, gryzaki, zawieszki do wózka też mamy z drewna!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Ach kurcze, zapomniałąm jeszcze o PlanToys. Też są super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
I pchacz z Ikei też jest super. Moje dziecko nauczyło się przy nim chodzić. Ma taką przewagę nad plastikami, że można go wziąć na spacer na zewnątrz (na ulicę, do parku itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghdfgr
tak sie zachwycacie tymi drewniakami a sprawdzilyscie chociaz jakim klejem lub lakierem byly potraktowane???????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc na pewno niemieckim
:P sa w chuj drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciekawe jakim sa traktowane
plastiki i co to za plastik z ktorego sa zrobione??? pewnie chinski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
tak zwłaszcza jak maluch po jakimś czasie cię zdzieli takim klockiem, albo go nadgryzie i drzazga wbija sie w paluszek, pusci klej i odklei sie jakiś mały element, który dziecko może połknać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga? hahahaha!!!
chyba predzej moze sie zdzielic po glowie plastikiem, bo plastiki tez lekkie nie sa! i moze je polamac i sobie wbic (drewniaka nie zlamie) i do tego zjesc farbe z plastiku (malowane elementy, czyli wszelkie oczy, buzie, napisy) jestes smieszna! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
mam dziecko i oba typy zabawek i wiem co piszę , ja ciebie nie obrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga? hahahaha!!!
jakos bogaci rodzice na zachodzie nie kupuja fiszer-srajsow, tylko placa za drewniaki! chyba cos w tym jest. pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga? hahahaha!!!
ja tez cie nie obrazam, ale reaguje na nieuczciwe glupoty, ktore wypisujesz. sorry, ale nie ty jedna masz dzieci i zabawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
ja nie zwracam uwagi na to jakiej firmy jest zabawka tylko czy dziecko sobie nie zrobi nia krzywdy, czy bedzie nia zainteresowane i czy czegos go ona nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
dlaczego uwazasz,że pisze głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga? hahahaha!!!
dalam tylko przyklad. nie bierz wszystkiego tak bolesnie doslownie. ja tez wiem, ktore sa bezpieczne i z calzm szacunkiem, ale nie moge sie z toba zgodzic. moze masz jakies wyjatkowo kiepskie te drewniaki i nie widzialas zadnych porzadnie wykonanych, ze masz takie fatalne skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
i ty twierdzisz ,ze ,mnie nie obrazasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga? hahahaha!!!
a gdzie cie obrazam? no bez przesady :/ jakas nadwrazliwa jestes po prostu nie lubie kiedy ktos wystawia niesprawiedliwe oceny, majac male porownanie. kup sobie kilka zabawek haby a potem sie wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
tak więc -mam takie zabawki a sam twój nick obrazuje twoje podejscie do mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
poza tym autorka zadała pytanie jakie kupujemy zabawki , więc odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga? hahahaha!!!
ty chyba naprawde jestes jakas hiperwrazliwa :o jesli twoim zdaniem moj nick cie obraza, to powinnas sie nad soba zastanowic, bo taka postawa jest wielce martwiaca... to zreszta nie jest zaden nick, tylko czesc pierwszej wypowiedzi i tak juz zostal - na logike, mozna sie domyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga? hahahaha!!!
tez mam i dlatego sie z twoja wypowiedzia nie zgadzam. mam prawo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
domysliłam się jeynie,że masz teraz ferie i w końcu możesz posiedziec i popisać głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga? hahahaha!!!
masz racje, ale tylko czesciowa. siedze na macierzynskim z 3 dzieckiem. ja natomiast domyslam sie, ze nie mialas w zyciu porzadnej prawdziwej drewnianej zabawki dla niemowlat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drewniane zabawki sa bardzo fajne tylko ze drogie :/ no i zabawki typu grzechotki sa bardzo tepe i ceizkie :/ nie bardzo dzieci je lubia, zwykle sa malowane wiec dziecko zabkami zdziera ta farbe :( u starszka super frajda polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×