Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drugie przeziębienie w ciągu ciąży 14 tyg

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny! Ratujcie! Bede znowu chora! 2 raz w ciąży. Wcześniej chorowałam ok 8 tyg. A teraz znowu coś mnie bierze bo czuję po nosie. I kicham jak oszalała. Czym się leczyć by szybko przeszło? Ostatnio to stosowalam syrop prenalen Potem saszetki Rutinoscorvin Sinupret Otrivin dla dzieci bo nie mogłam oddychać lekarz pozwolił 3x1 ale stosowalam tylko na noc. Jadłam kanapki z czosnkiem Piłam sok z malin z miodem i cytryna . Trzymało mnie tydzien a katar ciut więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ? to normalne ze przy takiej pogodzie sie przeziebilas, chyba malo ktorej udaje sie uniknac choroby. stosuj bezpieczne dla dziecka sposoby i tyle, przeciez to nie zapalenie pluc, chyba ze masz do tego wysoka goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutrzenka88
Ja nie jestem pewna , ale nie powinnaś chyba pic soku z malin będąc w ciąży . Poczytaj o ziołach i różnych owocach , które powodują poronienie . Jak juz to dużo dużo witaminy c ( askorbinian sodu - kwas l askorbinowy + soda oczyszczona ) + ciepła herbatka i niestety do łóżka . Zrób sobie inhalacje z soli fizjologicznej . Jak masz mozliwosć to kup sobie oczyszczacz powietrza ( to Ci sie potem przyda jak juz się maluszek urodzi ) https://goodair.pl/sklep/sharp-kc-930eu-w-oczyszczacz-i-nawilzacz-powietrza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BahamaOrange
Ja tez niestety byłam chora będąc w ciązy .Mało tego ... ja miałam zapalenie zatok , gorączka. Oczywiście byłam u lekarza . Ale antybiotyku nie dostałam , Musiałam leżeć także włóżku , isc tym samym na l4. Poza tym jeszcze jedno . Bardzo niekorzystnym czynnikiem wpływajacym negatywnie na nasze zdrowie jest oczywiscie smog . Poczytajcie sobie https://goodair.pl/smog-a-ciaza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×