Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duża utrata wagi po tabletkach anty czy możliwe to

Polecane posty

Gość gość

Tak się zastanawiam bo moja szwagierka ostatnio bardzo schudła. Twierdzi że nic nie robiła w tym kierunku tylko po zmianie tabletek chyba bo jak twierdzi sama jest w szoku. Co sądzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam po tabletach anty i przytyłam jak ostawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to tabletki? Tez chce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe. Ja zmieniłam tabsy w kwietniu i od tego momentu jestem jakieś - 8 kg. I szczerze to z jednej strony czuję się po nich dobrze a z drugiej to już za dużo schudłam i brzydko wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chudne po tabsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po jednych tabsach tyłam i puchłam jak balon w zastraszającym tempie, a po drugich jakoś tam w miarę trzymałam wagę, ale chyba też powoli szło do góry w każdym razie na pewno nie chudłam. Teraz nie muszę brać tego szmelcu, ale jakby były takie po których wiem że schudnę (a mam co zrzucać), to bym brała pomimo, iż nie uprawiam seksu. :D Dawajcie nazwy tych tabsów, może to lepsze od nielegalnych odchudzaczy na bazie amfy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po jasmin chudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po madinette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat, bo mam te same objawy!:) byłam u gina i poprosiłam o tabsy, które nie powoduja tycia. Powiedział, ze takich nie ma, ze wiele zależy od kobiety i jej trybu życia, ale jest ryzyko zwiększenia apetytu. O chudnieciu ani slowa. Oczywiście zero badań. Zapytał czy kiedyś brałam. Odpowiedziałam, ze z 8lat temu brałam yasmin i nie miałam skutków ubocznych (nie pamiętam abym zmieniła na nich wagę). Mieszkam zagranicą, nie ma yasmin, ale jest coś podobnego - deciora. Zaczęłam w lipcu z wagą 66/165, teraz waze 60kg. Szok, bo lata sportu i waga mi się trzymała średnio 63-65kg od wielu lat l, a ostatnio sportu coraz mniej, 30stka na karku, a waga sama spada. Skutki uboczne na ulotce to niekończąca się lista - tycie, zakrzepica, depresja, ale też utratą wagi. Najbardziej widać, po brzuchu, ze trace wage, za to biust jakby większy, cera gladsza. Idealnie! Czytałam w necie, ze wiele osób krytykuje yasmin, ale jak się komu trafi. Libido też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja po miesiacu brania jasmin przytyłam 6 kg i zrobiły mi się bicepsy jak u Pudziana, to była oczywiście woda, która zeszła zaraz po tym jak odstawiłam to swiństwo, ponadto cały miesiąc miałam plamienia i zerowe libido, nigdy więcej jasmin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest ryzyko zwiększenia apetytu. xx ale konował, tycie po tabsach nie jest spowodowane wzrostem apetytu, tylko zatrzymaniem wody w organiźmie-to są obrzęki a nie tłuszcz!!! tak samo jak chudnięcie po tabsach to nie jest ze powodują jadłowstręt i ze nagle macie mniejszy apetyt, tylko po prostu pod wpływem hormonów tracicie zgromadzoną wcześniej wodę, więcej się pocac i sikajac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×