Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aisza

Dzień Dziecka Utraconego

Polecane posty

wlasnie przeczytalam na onecie ze dzisiaj jest Dzień Dziecka Utraconego a konkretnie poronionego szkoda ze nigdzie jakos wczesniej o tym nie slyszalam, moim zdaniem to jest bardzo dobra inicjatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak przychodzi ten dzien rozmyslam i zastanawam si jakby to było...miałby juz 4 lata ale z drugiej strony patrze na mojego synka i mysle a Ciebie by nie było...dziwne to nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tutaj ludzie sie zapominaja... nikt nikogo nie szanuje,ani uczuc ani załoby ani niczego...to forum to najwiekszy zwitek nienawisci jaki mógł wyprodkowac człowiek kiedys napisalam ze jest mi smutn bo t juz 3 lata to jak mnie zjechały ze sie samoumartwiam ze gledze....wiecie jak sie poczułam?jak obdarta z ludzkosci wczoraj jakas laska wstawila taki wierszyk o aniołkach to zaraz napisały jej ze t bardziej o aborcji i po co na co wogóle...ble ble ble pluja jadem gdzie moga zapominajac ze to nie jest rzeczywisty swiat tylko maginacja i wylewaja swoje frustracje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abry
To również i mój 4 dzień. Alicja śni mi się czasem i wiem, że przydałby się pogrzeb, choćby symboliczny, albo chociaż msza, ale nie mam siły porozmawiać z księdzem. Myślicie, że jest na to szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie dobrze zrozumiałysmy mój czwarty dzien bo 4 lata pogrzeb chyba mozesz zrobic taki symboliczny to pewne d ksiedza zalezy 3 maj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny nie wiem co wam powiedziec... ja nie stracilam dziecka ale od 20tc byla to ciaza zagrozona takze wiem co to jest bac sie o dziecko, jednak nie moge sobie wyobrazic co wy kochane czujecie... buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×