Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny mam zielona soczewice ugotowana ..co z niej zrobic??

Polecane posty

Gość gość

za duzo nagotowalam i mi sie marnuje w lodówce.. nie ma ziemniaków ..zrobilabym zupe ,ale nie wiem jaką..jestem wegetarianką. jakie przyprawy pasuja do zielonej soczewicy...z czym zrobic zupe z nią? nie mam pomyslu..z czerwona soczewica czesto robie zupki ,ale z zieloną nie wiem co z tego wyjdzie..inny smak ma..moze ktos cos zaproponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kotleciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta kanapkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj oliwe, zblenderuj ja i dodaj przyprawy jakie chcesz. I tqm masz pyszna paste. Mozesa dodac suszone pomidory, ziola itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam soczewicę zieloną zjeść na zimno z owocami np. banan lub przekąskami np. daktyle, miechunka, żurawina. Bardzo wzbogacają smak oraz co również ważne dostarczają organizmowi wielu witamin i niezbędnych składników. Zajrzyj na blog np. https://blog.planteon.pl i tam znajdziesz chociażby opisy wymienionych przeze mnie składników. Życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob kotleciki z soczewicy, z mielonym kminkiem, chili, sola, pieprzem. do tego jakies dip na bazie jogurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób pierogi, jeśli Ci się chce. Trzeba rozdrobnic soczewicę, dodać podsmażoną cebulkę, trochę soli i gałki muszkatołowej. I jest super farsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba z ciebie wegetarianka. To jedne z podstawowych produktów przy diecie bezmięsnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty s******nu stalkerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podsmaz cukinie i cebule, dodaj ta soczewice, dodaj smietane i przyprawe curry, dus na wolnym ogniu przez pół godziny. Podawaj z ryżem. Bon apetit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierogi z soczewic-niebo w gebie!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotuje jak grochowke - dodaje majeranku, masla ,moga byc ziola prowansalskie, marchewka,czosnek , cebula. Albo pasta - oliwa, czosnek sol, pieprz, moze byc cytryna,curry, suszone pomidory- co tam masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×