Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala nutka

dziewczyny zglupieje

Polecane posty

Gość mala nutka

mam czekac 4 tg do wizyty u lekarza.. 20 dni temu bralam podwojna dawke pregnylu.. czy pozytywny wynik testow ciazowych moze byc wlasnie tego przyczyna?? wiem ze to glupie ale do swojego lekarza dzwonilam dzisiaj 3 razy i glupio mi dzwonic 4ty.. chcialam zrobic test hcg bo nie wytrzymam 4 tg zeby sie dowiedziec.. ale nie wiem czy badanie hcg po 20 dniach pod tej 2x dawki pregnylu bedzie wiarygodne.. co mam zrobic? moze to glupie ale wpadlamna pomysl ze zadzwonie do innego lekarza i powiem ze jestem z innego miasta.. i nie mam mozliwosoci skontaktowania sie ze swoim lekarzem.. czy cos takiego.. jezu wiem ze to glupie ale wariuje powoli.. i przepraszam ze zalozylam kolejny temat w mojej sprawie. ale pewnie od mojego trucia w poprzednim watku Wam juz niedobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
dziewczyno nie przeginaj! dalej nic nie wiesz? i rzeczywiście jest nam niedobrze bo rzeczywiście trujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a może zapytałabyś się w laboratorium (tam gdzie chciałabyś zrobić badanie na BetaHCG). Tam są panie które powinny się znać na tym :) i może one Ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nutka
dzwonilam i pani z laboratorium powiedziala mi ze nie moze udzielic takiej informacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy...to dziwne :o Niby dlaczego nie może ??? A może zadzwoń do jakiejś poradni ginekologicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×