Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaKotkaBehemotka

EARLY DAYS body TANIO

Polecane posty

Gość O Rh minus
masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu masakra
mi sie podobaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie ma rozmiaru 86
to bym kupila :) dla mojego pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ludzie nawet polak chce sie na polaku dorobic!!!!!!!!!!! Wiesz powiem Ci szczerze,ze moze wedlug Ciebie sa tanie,ale normalnie sa jeszcze tansze.Wiem,bo sama je w Dublinie kupuje.Cwaniaki cene przykryli normalnie taka paka kosztuje 7euro 50 centow Wkurza mnie takie hamstwo polaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do --->>> AGUSKA-5 Podam ci fajny przyklad: idziesz do sklepu, kupujesz jabłka które kosztują 3 zł. Jesteś Polką, kupujesz w Polsce, sprzedawca jest Polakiem. Wychodzi na to że Polak zarabia na Polce. Płacisz sprzedawcy za jabłka plus za to że nie musisz jechać do sadu i kupować od sadownika. Tak samo jest ze sklepami z odzieżą, meblowymi, spożywczymi i z usługami. Wszedzię ktoś na kimś zarabia, więc nie mów mi że to jest CWANIACTWO tylko cena za to że ja kupując body w Wlk. Brytani rzeczywiście płacę za nie mniej i sprzedaję drożej i mam z tego zysk, ale zysk też ma osoba które te body kupuje gdyż po pierwsze za tą cenę nie kupi w Polsce body w sklepie (wiem bo sama mam dziecko), po drugie osoba kupując te body na allegro nie musi po nie jechać do Wlk. Brytanii tylko ma je na \"miejscu\". Czyli każdy z takiej tranzakcji ma uśmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha _
No rzeczywiście, straszne cwaniactwo. A słyszałaś Aguska o czymś takim jak marża? Przecież nikt tego za darmo nie przywozi aja osobiście do Danii nie pojadę żeby kupić na 7,50 Euro. A poza tym Twój pogardliwy ton o \"polaczkach\" jest gorszy niż to że ktoś na tym zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×