Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka2007_0

endokrynolog - Warszawa

Polecane posty

Gość Ejbisi1986
Dr Pasławska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejbisi1986
Dr Pasławska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Hanna Kiełb w damianie
Tylko są długie terminy ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do dr Mazurkiewcz na ul KEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość211
Prywatnie możesz zapisać się do dr Joanny Długosińskiej. Przyjmuje w Rex Medica Sport. Chodzę do niej z moją 17letnią córkę. Córa ma problemy z tarczycą, ale dzięki leczeniu wszystko już się normuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Barbara Jankowska. Przyjmuje teraz w CMD na placu konesera. Cudowna kobieta i świetny profesjonalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UPRZEDZAM przed lek. TOMASZ BARTUSZEK opowiadam akurat o swoim przypadku. D.R.A.MA.T przyszłam do doktora z wieloletnią hiperprolaktynemią. Byłam w stanie agonalnym, lęki, nerwica, zaburzenia podstawowego funkcjonowania. Pan Tomasz Bartuszek przekazał mi ze tak wysoka prolaktyna nie ma absoultnie zadnego wplytu na to co sie ze mna dzieje. WYMUSILAM LEKI. Kazał mi się zwrócić do psychiatry. NA SZCZESCIE tydzien po tej wizycie trafiłam po znajomosci do doktor , która wspoltworzyła klinike endokrynologiczna w krk specjalizująca się w tzw. podwzgorzach ( hormony etc). wszystkie moje objawy potwierdziła ze przyczyną jest prolaktyna, zakazała mi chodzić do psychiatry natomiast doradziła aby pana Bartuszka wysłać do takiego. Dramat i WSTYD. Wykończyłby mnie psychotroopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinna
Dr Lewandowska w przychodni KEN na Ursynowie bardzo dobra pani doktor, od dawna jestem jej pacjentką i jak najbardziej polecam. Mam niedoczynność i ciężko było mi dopasować odpowiednio leki tak żebym nie tyła, jej się udało. Sympatyczna, szybko się można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić doktora Romana Kuczerowskiego. Od Euthyroxu chodziłam po ścianach i dopiero on zmniejszył mi dawkę i mogę żyć normalnie ;) Przyjmuje w Centrum Medycznym doktorA przy Trakcie Brzeskim. Dokładny adres znajdziesz tutaj https://www.doktora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnnaU
Polecam dr Jankowską z centrum Damiana, bardzo uważna pani doktor, miła i zleca wszystkie badania. Bardzo się angażuje, jest z nią dobry kontakt. U mnie problemy z miesiączkami, nadmiarne owłosienie no i bardzo dużo przytyłam, diagnozuję u niej nt. Na razie super, bo nie muszę czekać w żadnych kolejnkach, z miejsca się umawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×