Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gardzie rodzianmi ktore daja do puszek WOSP mniej niz 50 zł

Polecane posty

Gość gość

Ta kasa was nie zbawi! Mozecie zbierac przez pare miesiecy aby wesprzeć wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cie autorko. Ja caly rok zbieram by dac 500 zl. Masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kasy idzie na nagłośnienie tej akcji i na transmisje? Nie lepiej wpłacić te 50zł na jakąś fundację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wpłacam 700 zł. Dostaje 700 serduszek i je rozdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, że gdyby każdy statystyczny Polak dał tylko 2 zł to byłby kolejny rekord?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Mam w głębokim poważaniu co tutaj napisałaś.(wsciekly) Daję 20 zł. każdego roku.Rodziny które dostają 500+ powinni dać 500zł. raz w roku.Ode mnie się odfikaj ruro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Mam w głębokim poważaniu co tutaj napisałaś.(wsciekly) Daję 20 zł. każdego roku.Rodziny które dostają 500+ powinni dać 500zł. raz w roku.Ode mnie się odfikaj ruro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale pustak z ciebie.....sa osoby ktore pomagaja caly rok roznym ludziom roznym fundacjom. Nie czekaja aby raz w roku rzucic 50 zl . Niech kazdy da tyle ile moze w danej chwili dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie daję wcale. Zawsze dawałam, ale ostatnio zbyt dużo naczytałam się o nieprawidłowościach różnych spółek powiązanych z WOŚP. Zamiast tego wchodzę na stronę "się pomaga" i wpłacam 50 zł na chore dziecko. Tym dzieciom tez jest potrzebna pomoc, a nie maja szans na taki medialny rozgłos. Jeżeli sie to komuś nie podoba, to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty już nie miałaś głupszego pomysłu na założenie tematu? Za robotę się jakąś weź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ile kasy idzie na nagłośnienie tej akcji i na transmisje? Nie lepiej wpłacić te 50zł na jakąś fundację? x Chyba niewiele wiesz o działaniu fundacji skoro piszesz takie rzeczy. Lwia część z twojego datku na jakąkolwiek fundację idzie w koszty. Czynsz, podatek, pensje pracownika itp. Zapewniam cię, że procentowo organizacja wośp jest sporo tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gardzę rodzinami... A co z kawalerami, pannami i tymi co nie dają wcale? Weź się zawiń, bo temat tylko po to, żebyś się zabawiła. Gardzę - jakież to popularne słówko na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat nie daję na WOŚP - gdyby Owsiak nie robił przewałów, wspierałabym tę akcję dalej, ale nie podoba mi się, że Złoty Melon się na mnie zaczął wypasać. Dawajcie jak chcecie, ja daję na inne cele. Info z 2013 r. Bilans Owsiaka 20 - tyle wykładów daje rocznie Jerzy Owsiak top menedżerom z korporacji. Sam mówi, że 75-minutowe zajęcia, na których występuje, to bardzo dobre źródło utrzymania 11 mln zł - tyle przychodu w 2011 r. osiągnęła należąca do fundacji WOŚP spółka Złoty Melon, na której czele stoi dyrygent Orkiestry 40 - tyle rocznie szkoleń dla firm organizuje Złoty Melon. Przychody z nich wynoszą ok. 250 tys. zł 10 - od tylu lat działa Złoty Melon. Przez pierwsze lata spółka przynosiła straty. Od 2009 r. jest zyskowna. W zeszłym roku zarobiła ponad 300 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. W dniu 3 kwietnia 2014 roku Sąd Rejonowy w Złotoryi wydał zarządzenie, w którym zażądał od WOŚP i „Złotego Melona” przekazania kopii dokumentacji odzwierciedlającej „wszelkie operacje finansowe” w trójkącie: „Mrówka Cała”, „Złoty Melon” i WOŚP. 2. 16 kwietnia 2014 roku, po zarządzeniu Sądu Lidia Niedźwiedzka-Owsiak biegnie do urzędu i zawiesza działalność „Mrówki Całej”. 3. 24 kwietnia 2014 roku, po zarządzeniu Sądu, Jerzy Owsiak zakłada swoją firmę "Jasna Sprawa". 4. 1 maja 2014 roku firma Jerzego Owsiak „Jasna Sprawa” rozpoczyna działalność gospodarczą. 5. 12 maja 2014 roku do Sądu trafia kilkanaście nieistotnych i wewnętrznie sprzecznych świstków, z czego spora część została wyprodukowana w Excelu. 6. 17 czerwca 2014 roku Sąd uznając dokumenty za niewiarygodne, wydaje nowe zarządzenia, w których żąda od fundacji WOŚP i "Złotego Melona" dostarczenia kopii ksiąg rachunkowych. 7. 5 września 2014 roku pełnomocnik Owsiaka i WOŚP, po wielu tygodniach kluczenia, przysyła do Sądu pismo, w którym oświadcza, że fundacja i "Złoty Melon" nie wykonają prawomocnych zarządzeń, które dotyczyły kopii ksiąg rachunkowych. Sekwencja zdarzeń inteligentnemu człowiekowi mówi wszystko. Sztubackie zagrywki z wnoszeniem pudeł na salę sądową i bieganie po stole w poszukiwaniu słoika zostały przez Sąd ukrócone. Happening, który miał odwrócić uwagę od prywatnych biznesów małżeństwa Owsiaków robionych na chorych dzieciach, przy pomocy dzieci wyganianych w styczniu na ulicę, przyniósł odwrotny skutek. Ponieważ „Mrówka Cała” była podwykonawcą dla „Złotego Melona” i WOŚP, wyciągając z tego układu publiczno-partnerskiego miliony złotych, małżeństwo "filantropów" postanowiło pozbierać rozlane mleko. W jaki sposób? Metodą małżeństwa „Amber Gold”. Owsiakowie zawiesili działalność spalonej firmy i w tym samym czasie otworzyli firmę, której właścicielem jest Jerzy Owsiak, a pełnomocnikiem Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. Czy muszę tłumaczyć, jaki profil działalności ma „Jasna Sprawa”? A jakże by inaczej, pewnie, że szkolenia edukacyjne, medyczne, produkcja filmowa, muzyczna i gadżetów wszelakich, słowem wszystkie zlecenia „Mrówki Całej” do przejęcia. „Jasna Sprawa” to najzwyklejszy w świecie klon „Mrówki Całej”. Z tej przyczyny zwykły Kowalski, którego US potrafi ogołocić za niewykazanie 10 złotych przychodu, nie potrafi zrozumieć po co ten cały cyrk? Jaki sens w tym wszystkim? Zawieszać jedną firmę i zakładać drugą pod własnym nazwiskiem, w dodatku z pełnomocnikiem, do którego należała zawieszona firma? Tak właśnie się robi, jeśli się czuje, że prokuratura, sądy, urzędy skarbowe i wszelkie inne instytucje nie tkną podobnego poziomu bezczelności, ponieważ nie ma sygnału z centrali. Czy małżeństwo „Amber Gold” wysilało się przy rejestracji nowych podmiotów? Absolutnie nie, facet z kilkoma wyrokami, drwiąc z prawa, zakładał nową firmę, a gdy się nie dało posyłał żonę i dalej na oczach wszystkich robił biznes. „Mrówka Cała” przez lata doiła WOŚP i „Złotego Melona” na ciężkie miliony złotych, teraz czas na „Jasną Sprawę”. Owsiak nie mógł sobie odpuścić wielkiej kasy na kilka miesięcy przed żniwami. Przypomnę, że 1 maja 2014 roku „Jasna Sprawa” zaczęła działać, żeby zdążyć przed 31 lipca na „Przystanek Woodstock”, no i coś mi się wydaje, że także w dniu 11 stycznia 2015 roku firma Owsiaka nie będzie narzekać na brak zleceń. Sama organizacja „Przystanku Woodstock” to jest 7-8 milionów, między innymi wyjętych z puszek i 1% podatków. Mając przed sobą taką perspektywę rozum śpi i budzi się pożądanie. Owsiak wiedział, że grunt mu się pali pod nogami, że sprawy przybrały fatalny obrót, ale nie był w stanie powstrzymać się przed manewrem „Amber Gold”, bo na „Przystanku Woodstock” i Finale WOŚP zarabia się największe pieniądze. Dlatego do Sądu ostatecznie nie trafiły księgi rachunkowe, tylko jakieś kieszonkowe Owsiaków z umów zleceń i śmiesznych premii, bo prawdziwa wielomilionowa kasa kryje się w dwóch źródłach: prywatne firmy prezesa i pani dyrektor finansowej wykonujące zlecenia na rzecz WOŚP oraz beztroskie życie na koszt fundacji. Przy Owsiakach „trójka madrycka”, ośmiorniczki Sienkiewicza, czy wino Sikorskiego to skromne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gardzę - jakież to popularne słówko na tym forum. xx A autorka i tak nie potrafi go napisać po polsku. Ja gardzę takimi analfabetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm jak t prosto wrzucić do puszki 50 dyszek i mieć z głowy. Autorko co miesiąc wspieram pewną fundację, którama pod opieką chore dzieciaki, kwotą 100 pln - zlecenie stałe a do puszki wosp wrzucam monety - i to jak spotkam kogoś zpuszką przypadkiem bo nie latam jak p*****lnięta na zbiórkę organizowaną raz w roku. Nic przeciwko wośp nie mam, ale wspieram inną fundację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam daje góra 10 zł w tym roku nie dam wcale bo wyjeżdżam i mam w d***e takie coś jak głupia małolata autorka tego tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dam ani zlotowki tym zlodziejom! juz wole dac na zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardzę
osobami, które w tytule zakładanych tematów robią rażące błędy ortograficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amber WoŚp gratuluje można iść i samemu kupić coś dla dzieci z bidula a wy wspieracie firmy rodziny Owsiakow glupie c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dałam tylko 5 zł.bo nie przelewa mi sie, niech tak każdy da po 5 zł to będzie masa kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gardzę osobami, które czymś lub kimś gardzą. Na wośp nie dałam nic, bo nie chciało mi się z domu wychodzić. A teraz możesz mnie pocałowac w doopę - już wypięłam zadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko tych dzieciaków ..robią dobrze że uczestniczą ale przeżyją szok jak w końcu prawda o tej plątninie tajemniczych spółek wypłynie .Oby nie polożylo to się cieniem na całej dobroczynności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to następny pier/dolony KATO TROLL i specjalnie robi goownoburzę żeby oczernić wspierających podszywając się pod jednego z nich oraz żeby się odezwali przeciwnicy wośpu i nabluzgali. Wypier/dalaj poje/busko, pomódl się za prezesa i jego beatkę broszkę, kto wie? może za rok w ogóle zakażą wośpu i wtedy będziesz spełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.24 Niechcący ,.jeżeli ona jest tym za kogo ja masz to ją poparłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×