Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdybym mogła to bym nie pracowała

Polecane posty

Gość gość

Rany, jak mnie wkurzają te wszystkie pracoholiczki, dla których sensem życia jest tabelka w excelu i wytykanie matkom lenistwa i braku ambicji. Gdybym była bogata to bym poświęciła się dzieciom i podróżowała z mężem po świecie. Chyba oczywiste, że RODZINA jest najważniejsza. Na drugim miejscu są moje zainteresowania, rzeczy które robię dla PRZYJEMNOŚCI, nie pieniędzy. Dopiero potem jest kasa. W sumie to zazdroszcze tym co robią to co kochają i dostają za to kasę... ale chyba tak na dłuższą metę się nie da, bo każda, nawet najukochańsza rzecz zbrzydnie jeśli się ją robi z przymusu, bo trzeba smutas.gif Życie jest do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłabym dokładnie to samo, gdybym mogła sobie na to pozwolić. Pracujemy żeby żyć, a nie żyjemy żeby pracować;) Tobie i sobie życzę 6tki w totka i życia po swojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, są ludzi o mentalności niewolnika, spranych mózgach i jednocześnie bez wyobraźni co do tego, co mogliby robić oprócz pracy, to i się produkują w dyskusjach. :D Tymczasem praca to konieczność i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ile ludzi jest na tyle bogatych że nie musi pracować??? Nawet gwiazdy z TV pracuje i zarabiają na siebie grając w filmach :) Jeśli chciałabyś nie pracować to skąd miałabyś kasę:)?? Z lotto ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracuje polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chciałabyś nie pracować to skąd miałabyś kasęusmiech.gif ?? Z lotto oczko.gif ? X Wynajem nieruchomości, odsetki z lokat obligacji dywidendy renta emerytura tandemy z praw autorskich, wynajem powierzchni reklamowej przejadanie oszczędności i wiele innych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:24 A polecasz bycie na utrzymaniu męża;)? Na to że jak on straci pracę/umrze/ zachowuje to zostajecie bez kasy? Wiadomo że na kafe niepracujace matki Polki mają swoje mieszkania z których żyją, mężów ubezpieczonych na miliony i 4 mieszkania w zapasie . Ale ciekawe co byś zrobiła w realnym życiu. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:27 no woadomo ze na kafeteri tak:) , kazda z nas ma po kilka nieruchomosci , lokat , milionowe oszczędności, i wiele innych skarbów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pracuje bo lubię. Wynajmujemy 2 nieruchomości za tyle ile zarabiam. Praca w administracji, niby ciężka bo z ludźmi (pracuje w sekretariacie szkoły). Ale kocham ta pracę. Wcześniej pracowałam w rocznych miejscach i moje zarobki sięgały 7-8 tysięcy ale pracowalam bo musialam, typowo tylko dla pieniędzy. A od 5 lat robię to, co lubię. Polecam, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W różnych nie rocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość ludzi jest prosta. Liczy się żeby się wyspać, najeść i rozmnożyć. Nie przychodzi im do głowy, że można chcieć robić inne rzeczy niż rozród i opieka nad potomstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie śmieszy jak kobiety pracujące zarzucają niepracującym, ze nie maja hobby i ambicji XD No tak, to bardzo fajne hobby napievdalac w exelu XDD A kobiety, które pracują w korpo nie wychodzą z pracy po 10h, no bo jak to skończyć prace w 8h skoro można się rozwijać i zostać w pracy 4h dłużej albo pracować w domu bozeee przecież to niewolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 ale to jest wlasie realne zycie. Moja kolezanka juz ma dwa mieszkania na wynajem, a dopiero ma 29 lat. Dostała jedno od rodziny, drugie jej mąz kupil jako lokata częsci majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:27 rozumiem ze masz rente i emeryture, lokaty i nieruchomosci, no i oczywiscie nie przejadasz oszczednosci i jakies 20-30 lat :D wez babo zejdz na ziemie, bo nie kazdy dostaje w posagu cale zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie śmieszy jak kobiety niepracujące wyobrażają sobie, ze każda kobieta pracuje w korpo, albo siedzi za biurkiem i "napievdala w exelu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście nie wszyscy marzą jedynie o podróżowaniu i rodzeniu a następnie doglądaniu dziatek. Gdyby tak było to dalej siedzielibyśmy w jaskiniach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chyba oczywiste, że RODZINA jest najważniejsza." xxx Tak. Ale tylko dla kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra laski, wyobrazmy sobie sytuacje jak z powiesci s-f.. Praca jest dla " chcacych " pracowac , bo.. jest zadarmo :) Nie otrzymujesz za nia kasy, poniewaz wszystkie twoje podstawowoe potrzeby sa zaspokajane. Czyli: zamiatanie ulic, koszenie trawy, ukadanie towaru na polce, kelnerowanie,przedszkolanki ,kierowcy itp.itd.zwyklea codzienne, potrzebne zawody..mozesz je wykonywac acz za darmo lub robi to za ciebie robot :) Która bedzie pracowac ? :) Widziałyscie jakikoliek film sf ? Czytałyscie ksiazke ? Codzienne, zmudne zajecia sa skomputeryzowane,zrobotyzowane itp. ludzie ich nie wykonuja, bo nie chca. Ludzie poswiecaja sie swoim pasja, hobby ,tym co lubia.. I to nie jest juz wtedy praca..z definicji :) Nawet jak jestes lekarzem i leczysz ludzi.. robisz to bo chcesz , a nie bo musisz ze wzgledów ekonomicznych :) Juz dawno do tego doszlismy.. Pracuemy WYŁACZNIE ze wzgledów ekonomicznych.. bez presji finansowej zajmujemy sie tym czym lubimy,pasjami czy hobby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 kaczanom nie wytłumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.27. Zwłaszcza tandemy ehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TANDEMY Z PRAW AUTORSKICH - najlepsze zabezpieczenie. :D Chyba do postów z kafe i metodologii zamiatania ulic, kafe kurki nic więcej kreatywnego nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię to co robię, jestem architektem wnętrz i uwielbiam moja prace wiec nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Czasem owszem mam dość ale wtedy idę na urlop i po paru dniach już tęsknię za praca :P na dłuższą metę nie wyobrażam sobie siedzenia w domu chyba bym oszalała i dostała depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy niech sobie żyje jak chce, a innym nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'56 ona tak czasem to samo co tu pisze wrzuca po różnych tematach i jeszcze dodaje o domu z ogrodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'32 ale nie każdy żyje jak chce, tak na marginesie.Często okolicznosci wymuszają, że żyje sie jak sie musi lub jak okolicznosci się składają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego tematu wynika utrwalanie szkodliwych mitów o wyższości Polaków nad Polkami jako kobietami pozbawionymi ambicji i uciekającymi od problemów, zrzucającymi zdobywanie pieniędzy na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie nie pracowac (kasa, poszerzanie horyzontów, awans, niezalezność, rozwój, progres) i byc zalezną od faceta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz, niektóre mentalnie już się przygotowują do emigracji do Arabii Saudyjskiej. :) Sufrażystki się w grobach przewracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze że studiuje taka 5 lat, a potem robić się jej nie chce, więc po co się uczyła?!aby poznać bankomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×