Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama 26.

gdzie jeździcie na zagraniczne wakacje? jakie biuro podróży polecacie?

Polecane posty

Gość mama 26.

w jakim terminie jeździcie? jaki jest wiek dziecka? (niektóre biura podróży mają zniżki lub gratisowy pobyt dla maluchów) jakie są ceny takich wycieczek? chcielibyśmy się z mężem wybrać na pierwszy wyjazd za granicę (dotąd co roku jeździliśmy nad polskie morze lub w góry), ale nie wiemy gdzie i kiedy? z jakiego biura podróży. mamy prawie półtoraroczne dziecko. z góry dzięki za sensowne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaaa
nikt nie jeździ? też się chętnie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdzimy co roku. W zeszlym roku po raz pierwszy z synkiem, mial wtedy 10 miesiecy i bylismy na Fuerteventura, to bylo w czerwcu. Jezdzimy zwykle z biura Oad Reizen albo Arke (Arke to chyba to samo co w PL TUI, o ile sie nie myle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26.
aha,i ile taka wycieczka sobie liczy? dziecko ma zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci do 2go roku z zycia jezdza za darmo, wiec kierowalabym sie atrakcyjnym celem, na ktory potem (jak trzeba bedzie zaplacic za dziecko spora sume) mniej bedzie was stac. Bardzo przyjaznym krajem jest Grecja. Polecam polnocne wyspy- lot jest krotki (ok. 2 godzin), temperatury wzgledne, jedzenie przystosowane do naszych przyzwyczajen, a sama Grecja jest po prostu "normalna". Po wyjazdach do Wloch czy Hiszpanii zaczyna sie doceniac Grecje- ludzie nie oszukuja, nie naciagaja, przyjemny narod. A krajobrazy cudowne. Jak dziecko bedzie miec ponad 2 lata, polecam Tunezje (oczywiscie jak sie syt. polit. ustabilizuje), gdyz oplaty za dzieci sa zadzwiajaco niskie, ogolnie urlop jest tanszy niz w Europie, a hotel, plaza, caly serwis o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam w Egipcie koniec wrze
snia nie za goraca...polecam biuro Exim tours, rok wczesniej bylismy z sun&fun tez ok ale to 1 lepsze moim zdaniem a tanie dzieci liczy każde biuro inne i w róznym wieku róznie takie do 3 lat czesto placi sie tylko bilet lotniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakkkakakakakkikiki
ja z itaka zawsze bylismy w egipcie - jak wszyscy na fuetreventurze na zakhyntos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeżdżę z dziećmi
obecnie młodsze ma 2 lata.... ale wyjazdy organizujemy sami, nie lubię biur podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhgf34
sky club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę jeździć z biurem, bo jednak nie muszę się o nic martwić. Płacę i mam gwarancję, że będę miała gdzie spać, że jak mi się coś stanie, to mogę liczyć na pomoc rezydenta. Ja też ostatnio przeglądałam ofertę tego allinclusive.com.pl, którą ktoś proponował i wygląda dość rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ja też przed moim ostatnim wyjazdem sprawdzałam oferty na tej stonce - bardzo przejrzyście mają oni to wszystko zorganizowane :) tak więc spokojnie można korzystać zwłaszcza z wyszukiwarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nie oszukuja, nie naciagaja, przyjemny narod. A krajobrazy cudowne. hahahha sikam....grecy to najbardziej podly narod jaki znam, owszem dla turystow oni sa wspaniali ale popracuj sobie u nich . jak po tygodniu nie wrocisz z placzem to bedzie sukces na calej lini, aa jak jednak wytrwasz do konca miesiaca to o calej wyplacie bedziesz mogla jedynie pomarzyc. zawsze cos odcinaja pod byle pretekstem a i nierazadko zdarza sie tez ze w ogole nie placa....wszyscy tacy sa bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regularnie wybieram Skandynawię. Jeśli nie mogę na dłużej to chociaż na weekend. Jeśli chodzi o to z kim warto - z czystym sumieniem polecam Unity Line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa U kReSu SiL
W tym roku na Majorkę. Tunezja, Grecja,Tajlandia, Cypr, Hiszpania, Włochy, Egipt,Rumunia,Chorwacja oraz Toga Toga już zwiedzone :) Jedziemy z naszym synkiem 10 letni, córką 8 letnią, córką 6 letnią, córką 4 letnią, synkiem 2,5 letnim, córką 6 miesięczną i dzidzią w brzuszku :) Biuro Podróży "Bez powrotu" w Warszawie na ul. Sienkiewicza 17 Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
ostatnio Itaka - fajna oferta, dobre ceny i świetna organizacja. naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffrfrfrfr
Tunezja, Francja, Kostaryka, Floryda, wszystkie wyspy kanaryjskie zaliczone, Albania, Belgia, Holandia, hm na razie tyle, w przyszłym roku zobaczymy, bo córeńka ma wlasnie roczek i gorące kraje odpadają, moze nasze polskie gory w lutym/marcu, nigdy tam nie bylam :) a rezerwuje przewaznie ze stron internetowych thomasa cook-a, albo latam z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
do MaMa U kReSu SiL tyle dzieci, ze nie dziwne ze jestes u kresu sil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Noego :)
A my od 6 juz lat jezdzimy do Hiszpanii wynajmujemy domek prywatnie,nie pociagaja mnie jakies dalsze eskapady Hiszpania jest przepiekna kiedys tam bede mieszkac wiem o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
no koridy tez moze chodzisz i cieszysz sie razem z nimi gdy byk kona w cierpieniach? nigdy moja noga tam nie postanie. powinni dodtac jakies ogromne kary za to okrucienstwo ktore jest legalne, baaa jest widowiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
poleam Węgry, miejscowość Hajduszoboszlo ale najlepiej tam jechac jak dziecko ma juz ze 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jezdzilam zawsze na wlasną
rekę ( ale juz ze starszymi dziecmi). Mozna spokojnie zjezdzic caly świat, hotel zamawiany na lotnisku to pół ceny. jeszcze nie bylo tak,zebysmy sie ni mieli gdzie podziac i co zjesc. Biura strasznie zdzieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolcia222
my bylismy w egipcie jak córka miała niecałe 2 latka, i teraz we wrześniu - córka 4 latka, a synek 10 miesięcy. Wakacje 2012 już zarezerwowaliśmy na czerwiec. Tym razem będzie Turcja, żeby dzieci mogły wszystko jeść bez obawy (lody, owoce itp). Teraz jedziemy z Tui, ale tylko dla tego, że mieli promocję dla dzieci. Za córkę zapłaciliśmy 290zł, a syn za darmo. Ogólnie dzieci do ukończenia 2 roku życia nie płacą za hotel i przelot. Biura podróży czasami pobierają sobie jakąś prowizję, ubezpieczenie i ceny dla takiego dziecka wahają się od 0 do ok 300zł w zależności od biura podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
Agnessylwia, aż sprawdziłam gdzie jest to Hajduszoboszlo bo mi znajomo brzmiało :) faktycznie, byłam w okolicy podczas podróży do Rumunii, w Biharkeresztes granice przekraczałam :) Co do biur i tym podobnych - ja lubie sie czasem przepłynąc promem (Unity Line) - nocleg zorganizowany (na promie), czesto już w pakiecie przewodnik jest, a płaci sie bezpośrednio u przewoźnika (przepłynnika ;) ). To jeśli kogoś SKandynawia interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My raczej nie korzystamy z biura podróży :) to tylko podwyższa koszty i dodatkowo ogranicza wybór np hotelu i czasem oglądanych atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge polecic Itake jako biuro, odradzic Oasis :> pochwalic Bulgarie i Włochy :) zganic Tunezje :D polecam wyjazd bez biura podrozy ale dotad dokad dziecko nie skonczy 2 lat warto z biurem jechac bo komfort wiekszy a dziecko ma za free w tym roku planuje Turcje albo Chorwacje, jezeli Turcja to z biura, a Chorwacja wynajem domku samodzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klenis
Jeśli nie przeszkadza komuś podróż autokarem, to mogę polecić Almatur (chociaż samolotowych też mają kilka). W tej chwili są chyba jednym z bezpieczniejszych biur podróży i mają fajną ofertę. Ja z nimi jeżdżę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeryjek
Ja zawsze jeżdżę z Odpoczne (http://goo.gl/RAUqh) wszytsko zależy od biura. W TUI dziecko do 4 lat za darmo lub za 1zł, czasem dziecko/młodzież jest do 15 rż (ale pamiętaj, że wiem liczony jest W DNIU WYJAZDU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my sami z nasza coreczka
od lat jezdzimy do valalty www.valalta.hr naprawde bezstresowe wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenikas
Ja też kilka razy byłam już z Almaturem, na wycieczkach objazdowych, więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×