Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓW_ZNÓW

Gdzie szukać mężczyznę żeby szybko zajść w ciążę

Polecane posty

Mam już od kilku miesięcy nieregularne cykle, może już w ogóle nie mogłabym, wcześniej miałam regularne i z owulacją. Mam 34 lata i nie zamierzam dłużej czekać na mój ideał, bo jeszcze ideału nie spotkałam, to nie spotkam. Gdzie poznać kogoś, kto zgodzi się na ciążę a jak już nie będzie mi potrzebny to go nie będzie wcale? Oszustwo nie wchodzi w grę przez to, że nie chcę chłopaka na raz tylko do czasu aż uda mi się zajść w ciążę. Wcześniej myślałam i założyłam, że tak właśnie postąpię, nic nie powiem, bo to utrudnia wszystko, ale przez te nieregularne cykle zmieniłam zdanie. Gdzie szukać kogoś, kto zgodzi się dać mi dziecko? Może być nawet żonaty i z dziećmi, ważne żeby potem nie chciał się wtrącać. Musi mieć dobre geny i być szalenie atrakcyjny. Lepsze są portale internetowe czy gdzieś dać ogłoszenie? Mężczyzna musi mi się bardzo podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie cos lepiej zeby bezpiecznie odbylo sie przez klinikie niech zbadaja potencjalnego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
a co z dzieckiem ?bedzie szukalo ojca po swiecie co mu powiesz ??pomysl o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad klinice. Bezpieczniej i anonimowo. Nikt Cię potem nie będzie nachodzil itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak i frajera który będzie płacił alimenty he he. Żadne umowy nie są ważne i frajer płaci bo dobro dziecka jest tu na pierwszym miejscu. Ostrzegam naiwnych jeleni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup nasienie z banku.bedzie uczciwie i przyzwoicie, nie bedziesz ani dawac doopy ani oszukiwac faceta ktory bedzie myslal ze go kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda dziecko ktore powinno sie chowac w pelnej rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie tak anonimowo po klinice radzę zapoznać się z procesami dzieci które szukają ojców. Unia ma gdzieś anonimowość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usilna chec posiadania dziecka wyjdz gdzies poznaj normalnego faceta z ktorym ulozysz sobie zycie zalozysz rodzine a nie przypadkowe zajscie to jak te k***iska z imprez co sie sypia pozniej nie wiedza kto jest ojcem a dziecko pyta pozniej szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób tego. Dziecko będzie miało s******lone życie jak będzie je wychowywała samotna matka. Polecam materiał o samotnych matkach https://youtu.be/qgoAl7BV0wI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie szanuj siebie a przede wszystkim zycie dziecka ktore przez zla decyzje mozesz mu zniszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 i taka pusta? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Romantyczną. Nikt nie będzie grzebał przy dziecku! In vitro itp mnie brzydzą potwornie! Poczęcie dziecka powinno być związane z doświadczeniem czegoś wyjątkowego i wzniosłego, ale jak miłość nie wchodzi w grę to chociaż przyjemnego. Nie jestem przedmiotem, propozycje które mnie uraziły zgłaszam do usunięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Romantyczną. Nikt nie będzie grzebał przy dziecku! In vitro itp mnie brzydzą potwornie! Poczęcie dziecka powinno być związane z doświadczeniem czegoś wyjątkowego i wzniosłego, ale jak miłość nie wchodzi w grę to chociaż przyjemnego. Nie jestem przedmiotem, propozycje które mnie uraziły zgłaszam do usunięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty taka romantyczna jak wiekszosc facetow, jak dla mnie jestes zupelnie wyprana z uczuc, w******* (w tym przypadku z ciaza) i kopnac w d**e.juz wole przemka czy srynika, oni sa nieromantyczni, tylko chca zamoczyc i sie z tym nie kryja Co do in vitro, w twoim przypadku lekarz wstrzyknie nasienie strzykawka, mozesz sobie wyobrazic ze masz z nim to dziecko.nic by nie bylo robione w probowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby lekarz byl szalenie atrakcyjny to by sztuczne unasienienie pasowalo?znam takiego jednego przystojnego gyna i podobno dobry chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miała taką pieprzoną matkę jak ty, której celem byłoby zaspokojenie własnych zachcianek to bym ją na śnie. Co za idiotyzm, dziecko na siłę bo baba ma kaprys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydzę się ginekologami. TO NIE SĄ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE. TYLKO SEKS SIĘ LICZY A JA NIE chcę już być dziewicą. Na co mi to?! Dla ukochanego?! P*****lę to w wieku 34 lat. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie wiem ale problemu z tym nie powinnas mieć... tak myślę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty na avku i dziewica? Jak to możliwe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marawstała, źle myślisz, na zdjęciu całej mnie nie widzisz i nie możesz wiedzieć, jak wyglądam, bo przecież mnie nie znasz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prosiłam o ocenę ale dziecko mogłoby usłyszeć, że tata był wspaniały tylko umarł, żeby tak nie cierpiało. Jeden rodzic to nie problem, znam kilku bardzo przystojnych, wykształconych i zaradnych mężczyzn, którzy sobie tak świetnie radzą chociaż wychowywali się bez ojca. Ojciec nie jest niezbędny do tego by mieć udane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nawet nie o wygląd chodzi, po prostu wydaje mi sie, ze dawce znajdziesz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo marna prowokacja, albo kobieta zaburzona mocno. Lepiej byś tego dziecka nie miała, dla swojego i innych dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpoznaje mieszkanie na tym avatarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonana, że byłabym lepszą matką niż większość kobiet, swoje wielce ciekawe pomysły o jakichś zaburzeniach możesz sobie wsadzić wiesz gdzie. Nie mam żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie nie jest moje, na zdjęciu nie jestem u mnie. :) A nawet gdybym nie była anonimowa, to w końcu nie napisałam niczego, czego powinnam się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój stary ci zrobi, on se poruchyyya a ty zajdziesz w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×