Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wspolpraca mojego meza

Gdzie w internece kupic fajne ubranka dla dzieci?=

Polecane posty

Gość wspolpraca mojego meza

Powiem Wam szczerze ,ze ja nie moge nic fajnego znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolpraca mojego meza
na allegro wiekszosc to uzywki, szukam ciuszkow dla niemowlat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next.co.uk
wcianij na dole ekranu polska flage.dostawa 5 euro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka w ciazy 83
a nie placisz cla od tej pczki? ja zamawialam z next'a do Norwegii i placilam 50 zl za dostawe i 100zl cla, wiec nie wyszlo tak supertanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adede
bo norwegia nie jest w unii..do nas cla sie nie placi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralek
ja polecam e-tygryski to sklep internetowy są to markowe ubranka ale outlet tzw. końcówki kolekcji więc ceny naprawdę niskie a jakościowo rzeczy porządne. Przy większych zakupach przesyłkę mają za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nx uwielbiam!
ja czesto zamawiam ze strony nexta i ostatnio szok - za darmo DHLem mi przywiezli. Nawet nie wiem czy to jakaś promocja byla czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia123
Ja polecam www.grusie.com.pl oraz www.kolorowemarzenia.pl. Mają tam fajny wybór ubranek w przystępnych cenach. Są też fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne i bardzo tanie ubranka dla niemowląt i starszych dzieci można kupić w sklepie internetowym skleppuchatka.pl Nie ma dużego wyboru, ale jakość naprawdę bardzo dobra, a ceny - body 8 zł., koszulki 10 zł. Przesyłka powyżej 150 zł. - gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UbrankaAggi
Polecam ubranka polskiej produkcji Baby Holiday www.babyholiday.pl. Ubranka mają fantastyczne tkaniny i są dobrze skrojone. Teraz możecie je zakupić na allegro NICK : UbrankaAggi. Nie są drogie. Firma ma bardzo ciekawe kolekcje np. styl marynarski, styl angielski itp. Dla Baby Holiday projektowała swoją kolekcję Young Eva Minge - nieszablonowe kroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desildka
Polecam sklep www.beniaminek.com.pl gdzie aktualnie mają wyprzedaż ubranek nie tylko niemowlęcych, ale i dziecięcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika ambuła
Np. tutaj - http://www.kolorowemarzenia.pl/ mają dobre ceny na ubranka dla dzieci Mariquita i MMDadak. Bywają zniżki nawet po 80% - a my szukamy takich okazji. To, że ich ciuszki są wartościowe, to już zupełnie inna sprawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnusek
Dzięki. Kupiłam w tym kolorowemarzenia kurtkę Mariquita, przecenioną o 70%. Nie spodziewałam się, że w sieci znajdę taką cenę - nawet na rynkach jej nie było. Pewnie będę czekała na kolejne okazje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwamama
ja polecam stronkę stylowadzidzia.pl super ciuszki z przyjaznych tkanin, niedrogo i szybko. Zamówiłam tam ostatnio piekny komplet dla mojej córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ja ubranek w necie nie kupuje! Raczej poluję na okazje w stacjonarnych w Toysrus były niedawno, może jeszcze są ubranka dla maluszków za nie całę 10zł:) Także da się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralek
Ja jestem zachwycona sklepem e-tygryski. Ceny jak na takie rzeczy naprawdę niskie. Kupiłam córci parę rzeczy i jestem bb zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danulllka
Jesli bedziecie szukały coś poza ubrankami to na pewno znajdziecie ciele ciekawych rzeczy dla maluszka i do domu zeby pięknie urządzić mu pokój http://www.babymama.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta czewa
To mało masz sklepów w sieci? Przecież to przez net można trafić najlepsze promocje. Zobaczcie to - http://www.kolorowemarzenia.pl/ Dobre marki, MMDadak, Mariquita, potrafią przecenić nawet o 80% i takie promocje pojawiają się nawet przed sezonem, nie po nim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddaleka
Mozna zawsze wybrać sie do tego sklepu w Blue City. Naprawde maja duży wybór i bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu znalazłam fajny sklep internetowy http://e-kaan.pl Pisałam już o nim komuś na forum kafeterii. I z tego co inne Panie pisały im również się ich produkty podobają. Zakupy robiłam u nich już cztery razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Szczególnie podoba mi sie jakość tych ubrań. Z tego co piszą na stronie to wykonują je ręcznie. I chyba tak jest bo naprawdę są wykonane idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicol bo kochasz swoje dziecko
bardzo fajne ubranka ma nicol można je kupić na www.wyprawki-dzieciece.pl bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie brzydkie te ciuchy nicole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×