Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania wawa1986

Ginekolog Warszawa proszę o poradę pilne !!!

Polecane posty

Gość Ania wawa1986

Dziewczyny proszę poradżcie mi jakiegos dobrego, sprawdzonego ginekologa z warszawy ktory mółby prowadzić moją ciąże. miałam wyznaczoną wizyte na 7 września ale nie mam pojęcia do kogo iść. Jestem w kropce:-( W internecie jest strasznie duzo ogłoszeń, ale ja liczę na Was, ze podzielicie się ze mną swoim doświadczeniem. Mam dopiero 20 lat i moje znajome jescze nie rodziły więc nie bardzo mam do kogo sie zwrócić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Ja chodze do centrum Damiana na Foksal. Wizyta 100zł, USg trojwymiarowe 200zł. Dr Południewski-jest ok. nr tel jak chcesz do rejestracji to:225662222. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie Damian
nie miałam do czynienia z gin.z Damiana,ale za to z paroma osobami innej specjalizacji.. zostawiłam u nich tyle kasy,ze dobry samochód bym sobie za to kupiła ,efekt jest taki,ze musze szukac gdzie indziej pomocy,by naprawiać ich błędy :( a co do ginekologów- osoba,która tam długi czas pracowała,odradzała mi korzystanie z usług tamtejszych ginekologów. NIe chce wystawiać opinii na temat tego konkretnego-wyżej wymienionego lekarza-bo go nie znam,ale centrum damiana (na ul.Foksal ) dobrego wrażenia na mnie nie zrobiło. Wręcz przeciwnie.. Myślę,ze warto poszukać gdzieś jeszcze.To oczywiście moja opinia, kierowana złymi doświadczeniami. Pozdrawiam i gratuluję dzidziusia :) to wielki dar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Dziekuję, dzidziuś jeszcze w brzuszku:)Zaskoczona jestem tymi negatywnymi opiniami.Jednak wiem ze oni zdzierają,ale lekarz o ktorym pisalam wystepuje regularnie w TV i jest uwazany za super specjalistę....Poza tym mialam na poczatku tam robiony test pappa i mialam problemy z ciazą i mysle ze mi tak w jakis sposob udzielono dobrej pomocy.Sama nie wiem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Panią dr Kurek przyjmuje w przychodni na Elekcyjnej, prowadzi moją ciążę Nie wiem czy przyjmuje też prywatnie, musiałabyś zadzwonić i spytać, ale zawsze możesz się zapisać do tamtej przychodni i chodzić za free :) a Pani dr jest naprawde super! tylko że trzeba się zapisywać wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy Rozłogi 12 na Jelonkach. Swietna kobieta. Prowadziła moją ciążę Polecam. Niestety nie mam nr bo mi komókre ukradlli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczciewie polecam dra Witolda Osóbkę-Morawskiego (ma prywatny gabinet przy ul. Narbutta 41/43, tel. 022 849 88 37, specjalista od trudnych ciąż, ja sama jestem po endometriozie i to moja wyczekana ciąża, której prowadzenia nie powierzyłabym byle komu. Jest to spokojny, rzeczowy, uczciwy lekarz. Prowadził ciąże moich dwóch znajomych i powiedziały, że jak będą rodzić drugi raz, to tylko u niego. Ma umowę ze św. Zofią, na żądanie też przeprowadza cesarkę, jeśli jest taka konieczność. Z czystym sumieniem go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania wawa1986
Oloo sprawdzałam tego ginekologa ma swoją prywatna klinikę DIAGMED i jeśli tak go polecasz to może rzeczywiście umówię się do niego. Jesli tylko mogłabyś napisać mi jeszcze ile kosztuje wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten prywatny gabinet to właśnie Diagmed (to raczej gabinet niż klinika :) ) Wizyta 120 zł, USG ciąży 200, ale na każdej wizycie zwykłej robi taki 2-minutowy rzut okiem z USG (bez opłaty dodatkowej oczywiście) na maleństwo, żebyś wiedziała, że wszystko ok i że serduszko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×