Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodo19i5

Grudnióweczki 2017

Polecane posty

Gość Dodo19i5

Właśnie dowiedziałam się o ciąży! Z obliczeń wynika że zostanę mamą 2 grudnia 2017. Czy jest już na forum jakaś mamusia z grudniowym terminem?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustLuve
Tak :) Ja 01.12.2017. Dowiedziałam się dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music89
Jestem jeszcze w szoku! U mnie ta ciąża to ciąża nieplanowana ale to jeszcze większe zaskoczenie i ogromna rodość! Dziś dowiedziałam się, że po raz drugi zostanę mamą. Termin na 08.12.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam temat bo nie moglam nic znaleźć ale widzę że tu jestescie :) dowiedziałam się o ciąży w poniedziałek :) lekarz za tydzień a z moich obliczeń termin na 5.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music89
A jak tam Wasze samopoczucie dziewczyny? Dziś rano pierwszy raz poczułam mdłości i nie mogłam nic do południa zjeść;( zobaczymy jak będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości nie mam narazie, ale bolą mnie piersi mocno i mogłabym ciągle spać. Lekko pobolewa brzuch i to narazie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pewnie dołączę jutro. Test owu wyszedł b.pozytywny, a przecież owu miałam w 10 dniu cyklu. Podobno czasem testy owu wychodzą pozytywne, jak jest się w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustLuve
Witajcie, ja jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa. Jeżeli chodzi o samopoczucie to bolą mnie piersi i podbrzusze. Wyliczyłam sobie termin na 01.12.2017 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam termin na 09.12.2017r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music89
niestety nie udało się;( lekarz stwierdził wczesne poronienie i dał skierowanie do szpitala;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do music89 co się stało u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie termin na 10 grudnia,lekarz we wtorek ...iwilleatyou witam Cie tutaj ,jak i wszystkie mamuski :)) będę zaglądać jak tylko chwilke znajdę, 3mam kciuki za nasze fasolki !! music89 trzymaj sie dzielnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music89
Witajcie mamuśki:) Niestety u mnie się nie udało;(, jakiś krwiak się przyplątał i krew mnie zalała po kolana.;( Lekarz skierował do szpitala ale jest już za pózno.;( Bardzo chciałam z Wami dziewczyny zostać na forum, będę trzymała mocno za Was kciuki. Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości spotkamy się; za rok, może dwa na forum w innym miesiącualbo w grudniu :) 3majcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzis dostałam okres. Co prawda myslismy o dziecku za pare miesiecy ale w glebi serca juz bym chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaOla17
Ja się strasznie stresuję, bo nie mam jeszcze żadnych objawów. Miesiączki mam lekko nieregularne, ale powinnam najpóźniej dostać wczoraj. Test zrobiłam 01.04 i wyszedł pozytywny. Zmęczona i śpiąca jestem, bo mam roczniaka, który ostatnio świruje w nocy. Do tego przestałam wczoraj karmić piersią, więc po nich też raczej objawów nie widać :P do lekarza dopiero 25.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) ja też się dowiedziałam o ciąży 04,04 robiła badanie beta-HCG z wynikiem 223, a 06,04 już 846 :) W poniedziałek wybieram się do ginekologa. Wcześniejszą ciąże poroniłam mam nadzieję, że tym razem wszystko zakończy się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od tego pozytywnego testu owulacyjnego. Dostałam jednak okres. Nie wiem dlaczego testy owu wychodzą u mnie pozytywne , skoro owu mam zazwyczaj 10 dnia cyklu. Nie staram się o dziecko i bardzo na rękę jest mi ten okres, ale za Was będę mocno trzymała kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie ! u mnie wynik z krwi hcg 1120 wychodzi ze to 5 tydzień. Do lekarza w przyszłym tygodniu. Jak myślicie beta wporzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudawciąży
Witam wszystkie grudnióweczki! Ja mam termin na 4 grudnia, test robiłam 2.04 a 6.04 byłam już u ginekologa. Jak to doktor powiedział mamy taki 6 tydzień, zrobil USG i powiedział że, w macicy jest domek ( pęcherzyk ciążowy), ale dzidziuś wciąż się kształtuje. Okropnie bolą mnie piersi! ( Po tym też się domyśliłam ciąży) rano nie mam apetytu - ciężko jest mi się przełamać do śniadania. Mam napady na kwaśne jedzenie ( barszcz czerwony, żelki kwaśne, owoce kwaśne - wszystko co kwaśne pochłanianiam) wieczorem brak apetytu, bezskutecznie mnie mdli. Pobolewa mnie brzuch. Kolejna wizyta 27.04 ( do tego czasu mam łykać kwas foliowy, i zrobić zlecone badania krwi i moczu ) Pozdrawiam i obserwuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś miałam wizytę u ginekologa prywatnie :) i na USG widać pęcherzy, jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć. (Na drugą wizytę mam się zgłosić 16 bądź 24 kwietnia.) Dostałam Luteinę 100 dopochwową, ze względu na wcześniejsze poronienie. Dziewczyny a Wy zamierzacie chodzić na NFZ czy prywatnie? Bo zastanawiam się czy warto chodzić całą ciąże prywatnie? A może chodzić i na NFZ i prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaOla17
mamagrudniowa ja chodziłam w pierwszej ciąży prywatnie do lekarza, do którego chodzę od 5 lat. Wydaje mi się, że najlepiej wybrać swojego stałego lekarza, który dobrze Cię zna bez względu, czy prywatnie, czy NFZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy cywilizowanym małżeństwem i nie wstydzę się męża podczas badań ginekologicznych cipki i wspierał porody bo CC zawielkie ryzyko komplikacji po porodzie! Mamy normalnego nie zboczonego ginekologa nie wyprasza męża z badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Witajcie, mi na razie z kalkulatora internetowego wychodzi 14 grudnia - jestem w 5 tyg. Robiłam raz betę, wyszła spoko. Do lekarza wybieram się 1 raz po świętach. Nie mam innych objawów poza bolesnymi piersiami oraz sennością. Nie mogę w to wszystko jeszcze uwierzyć, to takie nierealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy badanie krwi tzn beta jest konieczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
gość 9:48 - wtedy kiedy lekarz zaleci Ci aby sprawdzić czy zarodek prawidłowo się rozwija - to tak - jest konieczne. Ale aby potwierdzić czy faktycznie jesteś w ciąży - to już robisz na własne życzenie, ja np. zrobiłam betę aby potwierdzić testy domowe. Takie badanie kosztuje ok 30 zł i nie musisz być na czczo i nie potrzebujesz skierowania od lekarza czy położnej - wystarczy iść rano do zabiegowego w swojej przychodni a wyniki masz na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mononoe dziekuje za odpiwiedz, test zrobilam 04.04 a do lekarza dopiero jestem zapisana na 25.04 i tak czekam noecierpliwie na wizyte, chcialabym juz wiedziec czy wszystko jest ok. To juz moja 2 ciaza, corka ma 6 lat wiec juz nie pamietam jakie dokladnie badania zalecil lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Gość 10:49 trzymam kciuki :) Dla pewności możesz zrobić betę, ale nie ma to jak USG, wtedy wiesz na pewno co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×