Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania167

Grupa żołądkową czy ciąża? 7dpo

Polecane posty

Gość Ania167

Cześć, planuje ciążę i wczoraj 7dpo dostałam tak jakby grupy jelitowej. Gorączka 38st, okropna biegunka, dreszcze, ból całego brzucha. Nie mogłam wstać z łóżka cały dzień. CzY jest to możliwe że to objawy implantacji zarodka? Staram się nie nastawiać na ciążę, ale dziwi mnie fakt że nikt poza mną z rodziny nie zaraził się ode mnie... Czy możliwe żeby zagnieżdżenie miało aż tak poważne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to myśle ze zarodek wysłałaś a rozum wyzygalas ale to raczej nie jest zaraźliwe. Głupim się trzeba urodzić. X Swoją droga to ciekawe na co jeszcze wpadniecie co do implantacji zarodka ubawiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś - delikatnie mówiąc - niemądra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania167
Po prostu pytam, wolę być pewna czy może być to objaw czy nie. Mój wiek nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ch.. ci to wiedziec? Skoro ciąża planowana to rozumiem ze bierzesz już witaminy nie palisz nie pijesz wiec zarodkowi nie zaszkodzisz. Poczekaj i zrób test. X Sranie zyganie przy implantacji no tego to jeszcze Kafe nie widziało. Myślałam ze na tym forum nic już mnie nie zaskoczy a tu jednak BRAWO TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i z czego rżysz, jedna z drugą patologio? Autorko jak najbardziej może to być objaw ciążowy. Miałam tak. Myślałam że mam grypę jelitowa, nie wymiotowalam ale te nudności... Do tego biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania167
A jak długo u Ciebie te objawy trwały i ile dni po owulacji nastąpiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wkręcaj sobie, żeby biegunka i wymioty były objawem implantacji ... Czego wy jeszcze nie wymyślicie? Niedługo będzie was noga boleć i to będzie objaw ciąży czy implantacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:55 jeśli miałaś srake i nudności to miałaś grypę żołądkowa albo ci coś zaszkodziło a co do implantacji to się zbiegło w czasie. Wy macie braki z podstawówki wytłumaczcie w jaki sposób z punktu biologii mogl to być objaw implantacji chociaż jakieś przypuszczenia tezy. Kretynki do potęgi entej. Autorko ja to myśle ze wysralas zarodek zdecydowanie. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to zwykły przypadek. Ilość hormonów ciążowych jest na początku ciąży niewielka więc jakim cudem miałyby one wywoływać aż taka rewolucję w organizmie i to w momencie zagnieżdżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania167
Za tydzień dam wam znać czy to ciąża, ale rzeczywiście pewnie to zatrucie pokarmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co już nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, to żadna ciąża, mi to wygląda na grype jelitową, najlepiej będzie jak, sobie kupisz orsalit i będziesz go codziennie piła, bo odwodnisz się całkowicie i trafisz do szpitala, a to cie nawodni i dostarczy ci odpowiednich elektrolitów, do tego dieta, sucha bułka i ryż na wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×