Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hcg czy mam zły wynik proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

oszaleję.... mój wynik to 97,1 0,2-1 tyg 5-50 1-2 tyg 50-500 2-3 tyg 100-5000 3-4 500-10000 5-6 10000-100000 ostatnia miesiączkę miałam 13 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normy tyczą się momentu zapłodnienia? Jeśli tak to jest nadzieja. Powtórz pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego zły? Powtórzysz po 48godz. to się przekonasz czy przyrasta. bo przyrost jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze ? nie wiem czy od momentu zapłodnienia czy mieisączki nic nie pisze. robiłam badanie w luxmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długie masz cykle i czy regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 dni i są regularne czasami dzień wcześniej albo pózniej ale bardzo rzadko bardzo się denerwuję. wczoraj miałam lekko brązowy śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie robiłam wczoraj. jutro mogę powtórzyć wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoniłam do gin powiedziała że nie jest to za dobry wynik :( kazała jutro zrobić badanie i zadzwonić. Myślicie ze już pozamiatane ? i mogę czekać na najgorsze ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a waszym zdaniem mogę się przygotować na najgorsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badz dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile powinna wynosić beta wg lekarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowy wynik bety nie wiele mówi. Potwierdza jedynie ciąże. Powtórz badanie skoro się tak martwisz, sprawdzisz czy przyrasta. Wynik jest trochę niski ale owulacja mogła się przesunąć. Nic nie jest przesądzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak robilam hcg mialam wynik troche ponad 28 :) za 2msc rodze badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nie powiedziała mi nie mogła rozmawiać. czyli waszym zdaniem wynik też jest niski... :( jutro pójdę i powtórzę wynik będę miała nadzieję ze będzie wszystko ok. a moze są mamy które też miały słaby wynik ? mnie martwią jeszcze bóle brzucha nie są silne ale jak się zdenerwuję bo pomyślę że to konieć to boli mocniej. dodatkowo wczoraj miałam brązowy śluz. Ale dodam że w 1 ciąży miałam tak samo tylko że różowe plamienia w 6 tyg bo już było słychac serducho lekarz powiedziął że nie wi dlaczego tak jest. W tedy nie robiłam hcg bo nie wiedziałam o takim badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób jutro następne badanie nie martw się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie denerwuj się bo to wcale dobrze nie wpływa na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju dziewczyno, znowu ty? Ty chyba naprawdę oszalałaś. Wczoraj założyłaś te same tematy. Daj już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak założyłam jeden ale co z tego ? jak może ktoś na się lepiej niż ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie nie jest to dobry wynik. Ale nie zamartwiaj się natura wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zrób betę pojutrze nie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wyniki w porównaniu z innymi laboratoriami wskazują że oni liczą ciążę od dnia owulacj ?.Bo się w tym pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie to są normy od miesiączki czy od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja też jestem w ciąży i to 2 raz ale nigdy nie robiłam bety tylko test ciążowy a potem szłam do ginekologa. Raz poroniłam ale nawet jakbym zrobiła betę to co mi to by dało ? Jak ma się stać najgorsze to się stanie. Idź normalnie do lekarza np w 6 tyg, powinno już nic serce. Po co się stresować ? Co ci to da ? Tylko będzie gorzej bo stres bardzo złe wpływa na wczesną ciąże. Co ma być to bedzie, nie przeskoczysz tego jeśli będzie źle i dojdzie do poronienia. A nawet może i lepiej bo natura wie co robi. Ja też raz straciłam ciąże w 8 tyg ale teraz jestem ponownie w ciąży w 9 tyg i wszystko jest już dobrze. Oszczędzam się i dużo odpoczywam ale przede wszystkim mam tylko pozytywne myśli . Daj się temu zarodkowi do porządku zagnieździć i rozwinąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no właśnie to są normy od miesiączki czy od owulacji"- nie wierzę że ktoś mógł zadać takie pytanie :D W jaki sposób mógłby rosnąć hormon który pojawia się w ciąży jeszcze zanim się w nią zajdzie? Przecież 1 tydzień ciąży od OM to pierwszy dzień miesiączki, a gdzie do zapłodnienia i wzrostu bety... Autorko, fakt że beta jest malutka, ale mieści się przecież w normie mniej więcej, bo trzeba brać poprawkę na to że do zapłodnienia doszło kilka dni później niż wyliczyłaś. Pewnie że wszystko się może zdarzyć na tym etapie, ale też nie ma co panikować przecież. Jeśli się martwisz to faktycznie możesz powtórzyć po 48 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo martwię się i to jeszcze jak. Chciałabym jutro zrobic jeszcze badanie jego bo mam po południu umówiony wizytę u ginekologa. A że mam bardzo stresująca prace i ciężka fizycznie powiedziała ze koniecznie muszę iść na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać po twoich wypowiedziach że praca ci na mózg siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam czy to normy od miesiaczki czy owulacji bo ja jak robiłam na poczatku ciazy to miałam normy od miesiączki i strsowalam się ze beta wyszła zbyt wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec te normy autorki od kiedy są liczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to nie zadowalający wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×