Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ile kosztuje ubezpieczenie domu

Polecane posty

Gość gość

Ok 120m Dopiero po 5 latach stwierdzilam ze mam nie ubezpieczony dom masakra. Tata jak żył to zawsze ubezpieczal i od 5 lat jest nie ubezpieczony. Załamałam się. Myślałam że mąż się tym zają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ile dom jest wart, jakie są ryzyka itd. ja płacę 420zl i ubezpieczenie mam na 400tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 450 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest kwota na pół roku czy rok czy może na miesiąc ? Czy maja w systemie ze dom był ubezpieczony ? Wszystkie taty papiery są juz dawno wyrzucone. Jakie mam zabrac papiery ze sobą do ubezpieczyciela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na kalkulatorze cuk gdzie będzie najkorzystniej ubezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabnieta
Ja nawet nie wiem, mam polecenie przelewu i samo sie placi :D A ubezpieczenie mieszkania wykupilam w PZU, pamietam, ze nie bylo zbyt drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję korzystać z oferty tego ubezpieczyciela i jestem w 100% zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się w cuk pakiet wykupić - ubezpieczenie domu i auta.To taniej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgryk
Trudno jest oszacować koszt ubezpieczenia, gdy nie znamy szczegółów (przez analityków brana jest pod uwagę wartość odtworzeniowa domu, wartość wyposażenia, jego powierzchnia oraz wiele innych czynników). Na szczęście w sieci nie brak kalkulatorów, które są w stanie oszacować koszt ubezpieczenia - jeden z nich odnaleźć można pod adresem https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-domu/kalkulator :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To można sobie właśnie sprawdzić na kalkulatorze majątkowym cuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra porównywarka.Cuk ma też świetny kalkulator do szukania najtańszego OC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraOla12
Dla porównania zajrzyj jeszcze na stronę https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/dom-lub-mieszkanie-www/ubezpieczenie-domow-mieszkan-cztery-katy Towarzystwa Ubezpieczeniowe tworząc swoje oferty dążą do tego, aby dostępne produkty były elastyczne, kompleksowe i jak najbardziej dopasowane do potrzeb klientów. Niestety żadne ubezpieczenie nieruchomości nie uchroni domu przed wypadkami, może jednak dać poczucie bezpieczeństwa i w maksymalnym stopniu ograniczyć ich konsekwencje. Oczywiście jestem też zdania, że zanim zaczniemy poszukiwać odpowiednich produktów powinniśmy określić własne potrzeby oraz oczekiwania. Decydując się na wykupienie ubezpieczenia mieszkania musimy pamiętać, że zakres ochrony ubezpieczeniowej jest różny w zależności od wybranego przez nas rodzaju polisy. Musimy zatem określić przedmiot ubezpieczenia, potencjalne zagrożenia, a także na jaki okres zawieramy umowę. Istotnymi elementami uzależniającymi wybór konkretnej oferty są jej cena i nasze możliwości finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom opłaca się ubezpieczyć w pakiecie z autem. W cuk można wykupić korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie ubezpieczyć swój dom lub siebie to polecam wam udać się do www.ubezpieczenia-komunikacyjne.com Firma ta zajmuje się ubezpieczeniami i doradztwem z nimi związanym. Tam otrzymałam pomoc, której potrzebowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Expert Compensa
Wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości ubezpieczanego mieszkania i znajdujących się w nim przedmiotów, które również zostaną objęte ochroną. Właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje, do jakiej sumy chce chronić swoje mienie. Polisa jest więc zawsze wyceniana w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że może kosztować zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych rocznie. Najprostszym sposobem na sprawdzenie ceny ubezpieczenia swojego mieszkania jest kontakt z ubezpieczycielem. Gdyby chciała Pani porozmawiać na ten temat, podaję numer na infolinię naszej firmy: +48 22 501 61 00. Podaję także nasz adres e-mail: pomoc@compensa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zależy co dokładnie chcesz ubezpieczyc, jaki zakres itp. Ja mogę polecić firmę z Namysłowa, która zajmuje się np. ubezpieczeniem lokali www.agencja-widex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcesz ubezpieczyć dom to warto zgłosić się do http://kubinek.pl na pewno pomogą ci wybrać polisę która uwzględni wszystkie Twoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kalkulatorze majątkowym cuk można sprawdzić gdzie kupimy najkorzystniejszą polisę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Toruń
To zależy od wielu czynników m.in. jaki metraż, co chcesz mieć ubezpieczone itd itp.. Dlatego ja korzystam z usług agenta ubezpieczeniowego, dla osób z Torunia, ogólnie z kujawsko-pomorskiego mogę polecić pana Przemysława Wojciechowskiego. Dobrał mi bardzo fajną ofertę, a do tego skonsolidował moje poprzednie polisy i mam dzięki temu jedną stawkę, tym samym mniejsze koszta i więcej korzyści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiet auto i majątek opłaca się wykupić w cuk. To spora oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź ubezpieczyciela który wyszukuje w wielu ubezpieczeniach, dobierze ci najlepsza ofertę. Powiedz co na ile chcesz ubezpieczyć, ewentualnie możesz zaprosić agenta do siebie i wtedy rozmawiać. Często agent widzi to na co my nie zwracaliśmy uwagi (zamki i drzwi z atestami, odpowiednie okna i sprzęty w domu). Nie zawsze wybór jednego ubezpieczenia dla samochodu domu i życia wychodzi najtaniej. My co prawda mamy mieszkanie w kamienicy które jest ubezpieczone razem z garażem w firmie X, samochód w firmie Y, a dodatkowe ubezpieczenie syna w firmie Z. Jeśli po roku chcemy coś zmienić to ubezpieczycielka wszystko nam wyszukuje, wysyła około 3ofert na maila i wymawia starą umowę. Później przychodzi rachunek do zapłacenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Cuk, to mają świetny kalkulator majątkowy. Porównuje polisy wielu firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Expert Compensa
Wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości ubezpieczanego mieszkania i znajdujących się w nim przedmiotów, które również zostaną objęte ochroną. Właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje, do jakiej sumy chce chronić swoje mienie. Polisa jest więc zawsze wyceniana w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że może kosztować zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych rocznie. Najprostszym sposobem na sprawdzenie ceny ubezpieczenia swojego mieszkania jest kontakt z ubezpieczycielem. Gdyby chciała Pani porozmawiać na ten temat, podaję numer na infolinię naszej firmy: +48 22 501 61 00. Podaję także nasz adres e-mail: pomoc@compensa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na kilku porównywarkach sprawdzić. Kalkulator cuk faktycznie pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo podejść do cuk. W Krakowie placówka jest na Kalwaryjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystaliście już może z pakietu pomocy prawnej, który dostaje się w cuk do polisy? Sprawnie to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno to zależy od miejsca firmy i tym podobne. My ubezpieczaliśmy do u nich www.hrj-ubezpieczenia.pl i wysokość ubezpieczenia i składki zależy od wielu czynników i to jest ustalane na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cuk działa bardzo fajnie, zaoszczędziłem na ubezpieczeniu ponad 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×