Odpowiedz na ten temat

Ile kosztuje ubezpieczenie domu

• gość 2017.05.13 [19:46]
    Ok 120m
    Dopiero po 5 latach stwierdzilam ze mam nie ubezpieczony dom masakra.
    Tata jak żył to zawsze ubezpieczal i od 5 lat jest nie ubezpieczony.
    Załamałam się. Myślałam że mąż się tym zają.
  • gość 2017.05.13 [21:21]
    zależy ile dom jest wart, jakie są ryzyka itd. ja płacę 420zl i ubezpieczenie mam na 400tys.
  • gość 2017.05.13 [21:23]
    Ja 450 zł
  • gość 2017.05.13 [22:49]
    A to jest kwota na pół roku czy rok czy może na miesiąc ?
    Czy maja w systemie ze dom był ubezpieczony ? Wszystkie taty papiery są juz dawno wyrzucone. Jakie mam zabrac papiery ze sobą do ubezpieczyciela ?
  • gość 2017.05.17 [12:05]
    Sprawdź sobie na kalkulatorze cuk gdzie będzie najkorzystniej ubezpieczyć.
  • dziabnieta 2017.06.04 [12:06]
    Ja nawet nie wiem, mam polecenie przelewu i samo sie placi smiech.gif A ubezpieczenie mieszkania wykupilam w PZU, pamietam, ze nie bylo zbyt drogo.
  • gość 2017.06.08 [11:14]
    My ubezpieczaliśmy mieszkanie w http://hrj-ubezpieczenia.pl/. Trafiliśmy na dobra ofertę i jesteśmy teraz spokojniejsi.
  • gość 2017.06.19 [10:52]
    Miałem okazję korzystać z oferty tego ubezpieczyciela i jestem w 100% zadowolony.
  • gość 2017.08.31 [12:57]
    Opłaca się w cuk pakiet wykupić - ubezpieczenie domu i auta.To taniej wychodzi.
  • mgryk 2017.10.02 [22:52]
    Trudno jest oszacować koszt ubezpieczenia, gdy nie znamy szczegółów (przez analityków brana jest pod uwagę wartość odtworzeniowa domu, wartość wyposażenia, jego powierzchnia oraz wiele innych czynników). Na szczęście w sieci nie brak kalkulatorów, które są w stanie oszacować koszt ubezpieczenia - jeden z nich odnaleźć można pod adresem https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-domu/kalkul ator usmiech.gif .
  • gość 2017.10.31 [09:13]
    To można sobie właśnie sprawdzić na kalkulatorze majątkowym cuk
  • gość 2017.11.28 [15:20]
    Dobra porównywarka.Cuk ma też świetny kalkulator do szukania najtańszego OC.
  • AleksandraOla12 2017.12.11 [15:09]
    Dla porównania zajrzyj jeszcze na stronę https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/ 58319/dom-lub-mieszkanie-www/ubezpieczenie-domow-mieszkan-cz tery-katy Towarzystwa Ubezpieczeniowe tworząc swoje oferty dążą do tego, aby dostępne produkty były elastyczne, kompleksowe i jak najbardziej dopasowane do potrzeb klientów. Niestety żadne ubezpieczenie nieruchomości nie uchroni domu przed wypadkami, może jednak dać poczucie bezpieczeństwa i w maksymalnym stopniu ograniczyć ich konsekwencje. Oczywiście jestem też zdania, że zanim zaczniemy poszukiwać odpowiednich produktów powinniśmy określić własne potrzeby oraz oczekiwania. Decydując się na wykupienie ubezpieczenia mieszkania musimy pamiętać, że zakres ochrony ubezpieczeniowej jest różny w zależności od wybranego przez nas rodzaju polisy. Musimy zatem określić przedmiot ubezpieczenia, potencjalne zagrożenia, a także na jaki okres zawieramy umowę. Istotnymi elementami uzależniającymi wybór konkretnej oferty są jej cena i nasze możliwości finansowe.
  • gość 2018.01.01 [14:25]
    Dom opłaca się ubezpieczyć w pakiecie z autem. W cuk można wykupić korzystny.
  • dlugilist 2018.01.05 [10:06]
    Ubezpieczenie majątkowe nie jest wcale tak drogie. Kilkaset złotych w zupełności w wielu przypadkach wystarcza. Ja takie ubezpieczenie mam w PZU i jestem zadowolona, bo kwota ubezpieczenia jest odpowiednio wysoka. https://www.pzu.pl/obsluga-i-pomoc/zakup-ubez pieczenia/ubezpieczenia-majatkowe
  • gość 2018.01.09 [14:17]
    Jeżeli planujecie ubezpieczyć swój dom lub siebie to polecam wam udać się do www.ubezpieczenia-komunikacyjne.com Firma ta zajmuje się ubezpieczeniami i doradztwem z nimi związanym. Tam otrzymałam pomoc, której potrzebowałam.
  • Online Expert Compensa 2018.01.10 [16:22]
    Wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości ubezpieczanego mieszkania i znajdujących się w nim przedmiotów, które również zostaną objęte ochroną. Właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje, do jakiej sumy chce chronić swoje mienie. Polisa jest więc zawsze wyceniana w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że może kosztować zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych rocznie. Najprostszym sposobem na sprawdzenie ceny ubezpieczenia swojego mieszkania jest kontakt z ubezpieczycielem. Gdyby chciała Pani porozmawiać na ten temat, podaję numer na infolinię naszej firmy: +48 22 501 61 00. Podaję także nasz adres e-mail: pomoc@compensa.pl.
  • gość 2018.02.12 [17:46]
    nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zależy co dokładnie chcesz ubezpieczyc, jaki zakres itp. Ja mogę polecić firmę z Namysłowa, która zajmuje się np. ubezpieczeniem lokaliwww.agencja-widex.pl
  • gość 2018.02.13 [11:02]
    jeżeli chcesz ubezpieczyć dom to warto zgłosić się do http://kubinek.pl na pewno pomogą ci wybrać polisę która uwzględni wszystkie Twoje potrzeby
  • gość 2018.03.10 [13:32]
    Na kalkulatorze majątkowym cuk można sprawdzić gdzie kupimy najkorzystniejszą polisę.
  • Justyna Toruń 2018.03.29 [13:13]
    To zależy od wielu czynników m.in. jaki metraż, co chcesz mieć ubezpieczone itd itp.. Dlatego ja korzystam z usług agenta ubezpieczeniowego, dla osób z Torunia, ogólnie z kujawsko-pomorskiego mogę polecić pana Przemysława Wojciechowskiego. Dobrał mi bardzo fajną ofertę, a do tego skonsolidował moje poprzednie polisy i mam dzięki temu jedną stawkę, tym samym mniejsze koszta i więcej korzyści usmiech.gif
  • gość 2018.05.01 [11:29]
    Pakiet auto i majątek opłaca się wykupić w cuk. To spora oszczędność.
  • gość 2018.05.01 [14:40]
    Znajdź ubezpieczyciela który wyszukuje w wielu ubezpieczeniach, dobierze ci najlepsza ofertę. Powiedz co na ile chcesz ubezpieczyć, ewentualnie możesz zaprosić agenta do siebie i wtedy rozmawiać. Często agent widzi to na co my nie zwracaliśmy uwagi (zamki i drzwi z atestami, odpowiednie okna i sprzęty w domu). Nie zawsze wybór jednego ubezpieczenia dla samochodu domu i życia wychodzi najtaniej. My co prawda mamy mieszkanie w kamienicy które jest ubezpieczone razem z garażem w firmie X, samochód w firmie Y, a dodatkowe ubezpieczenie syna w firmie Z. Jeśli po roku chcemy coś zmienić to ubezpieczycielka wszystko nam wyszukuje, wysyła około 3ofert na maila i wymawia starą umowę. Później przychodzi rachunek do zapłacenia i tyle.
  • gość 2018.06.05 [15:31]
    Co do Cuk, to mają świetny kalkulator majątkowy. Porównuje polisy wielu firm.
  • Online Expert Compensa 2018.06.08 [15:54]
    Wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości ubezpieczanego mieszkania i znajdujących się w nim przedmiotów, które również zostaną objęte ochroną. Właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje, do jakiej sumy chce chronić swoje mienie. Polisa jest więc zawsze wyceniana w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że może kosztować zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych rocznie. Najprostszym sposobem na sprawdzenie ceny ubezpieczenia swojego mieszkania jest kontakt z ubezpieczycielem. Gdyby chciała Pani porozmawiać na ten temat, podaję numer na infolinię naszej firmy: +48 22 501 61 00. Podaję także nasz adres e-mail: pomoc@compensa.pl.
  • gość 2018.06.26 [11:27]
    Najlepiej na kilku porównywarkach sprawdzić. Kalkulator cuk faktycznie pomocny.
  • gość 2018.08.05 [11:59]
    Albo podejść do cuk. W Krakowie placówka jest na Kalwaryjskiej.
  • gość 2018.09.09 [15:23]
    A korzystaliście już może z pakietu pomocy prawnej, który dostaje się w cuk do polisy? Sprawnie to działa?
  • gość 2018.09.17 [15:04]
    Na pewno to zależy od miejsca firmy i tym podobne. My ubezpieczaliśmy do u nichwww.hrj-ubezpieczenia.pl i wysokość ubezpieczenia i składki zależy od wielu czynników i to jest ustalane na miejscu.
  • gość 2018.10.09 [13:54]
    W Cuk działa bardzo fajnie, zaoszczędziłem na ubezpieczeniu ponad 200zł

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...