Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile wasz kosztowala komunia dziecka

Polecane posty

Gość gość

Calkowity koszt. ubranie, czy impreza w lokalu czy w domu ile osob bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiii
tez chetnie posłucham, bo w maju komunia mojego dziecka, robie w domu, na około 25osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D:-D:-D wasz?!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 000 zl, w lokalu na 30 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 tys, lokal, 80 osób. wliczając w to sukienkę komunijną z francuskiej jedwabnej koronki i oczywiście moją kreację i dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam w grudniu chrzest w lokalu na 27 osob koszt lokalu to bylo 2700 dotego ubranie mnie meza corki i syna ok 1000 alkochol i tort 500 i kosciol 200. Razem 3400 zl. Impreza od 14 do 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180 tysiecy. impreza na 200 osob, w bardzo dobrym lokalu z hotelem dla gosci dojezdnych i sniadaniem rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiii
a czy ktos moze robił w domu? samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas chrzest dla 23 osób to koszt lokalu 2300 (bez alkoholu, bo nie było, łącznie z ciastem i tortem) od 11.30 do 19.00, ubranie dla mnie i męża ok. 1000, ubranie dla synka 200, msza 200. Jeśli chodzi o komunię to pewnie podobnie, bo droższe ubranie dla dziecka, za to za mszę nie trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiii
ponawiam pytanie:czy ktos robił komunię własnorecznie w domu? czy teraz wszyscy tylko w lokalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nigdy nie bedzie stac na taki wydatek. wiec komunia tylko i wylacznie rodzice chestni i my. razem 5 osob. zrobie obiad i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiii
ja robie w domu bo wychodzi o wiele taniej, pytam o orientacyjne koszta, przy tradycyjnych daniach, rece zdrowe mam zrobie wszystko sama (no poza tortem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieSuperMama
Witaj ja za taką cene jaką mialam w lokalu (obiad, ciasta, napoje, kawa/herbata, lody i tort)nigdy nie zrobilabym w domu co prawda robilam chrzciny ale zaplacilam 50 zl/os i mialam wybor albo robie na barze (18 osob) albo w osobnej sali wybralam to drugie i musialam zaplacic 100 zl za kelnerke, gdybym robila na barze nie musialabym nic doplacac. A jeszcze mi sie trafilo tak ze wlasciciel nie chcial kasy dla kelnerki bo mial impreze na 2giej sali i tamta byla zarezerwowana wczesniej. Jedna kelnerka obslugiwala 2 przyjecia i tamci za nia placili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kamilka
mnie nigdy nie bedzie stac na taki wydatek. wiec komunia tylko i wylacznie rodzice chestni i my. razem 5 osob. zrobie obiad i tyle. x I taka powinna być komunia, a nie weselisko za kupę kasy aby się pokazać, wykosztować i nie mieć pojęcia co to za dzień i co oznacza dla Katolika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram , komunia dziecka powinna być skromna , a nie popis, więcej ,ładniej , lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiii
kurcze nikt sie nie wypowie, nikt nie robił komunii w domu? ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lat temu robiłam w domu ,na ok 25 osób, menu nie pamiętam ale sporo tego było , koszt coś ok 2 tyś . do tego alba 150. zł składka do kościoła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie, rob w lokalu i bierz nawet kredyt!!! Kazdy jedwn gosc i tak daje od 500 do 1000 w prezencie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 osob, 65tys, dworek +jedzenie,wodka,stroj moj,corki,atrakcje i glowny prezent :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 2 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 os.koszt 1600zł plus tort upieczony przez szwagierkę.Składka+alba+ubranie ok 450 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ludzie!!!! Nie przesadzajcie!!! To komunia nie wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas kosztowała z 1000zł łacznie z albą dla syna komunia w domu ,jedzenie robił mój mąż ,oprócz tortu i ciast te były kupne .Osób wszystkich łącznie 9 ..komunia o 10 rano 2 godziny w kosciele a o 16 już miałam spokój rozjechali się do domów. jeszcze było składkowe na jakiś prezent dla proboszcza bo akurat obchodził rocznicę i na dary ,ale to łącznie 120 zł i potem na plytę z nagraniem 60 zł . Naszych ubrań nie liczę ,bo wiadomo nie wszyscy kupują sobie specjalnie na tę okazję I po komunii i tak było ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka wydała 1300 zł na przyjęcie w domu. Tradycyjnie był obiad, dwa dania (zupa, ziemniaki i kluski na parze, pieczone mięso, ryba, surówki), ciasta (ja robiłam z jej mamą), dwa rodzaje sałatki i lody takie z pudełka z bitą śmietaną i owocami, napoje. Przyjęcie trwało do 16.30 i było 12 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu płaciłam 150 zł od osoby, do tego 120 zł alba, 30 zł buty (kupiłam używane) i 100 zł składka do kościoła (dekoracja, ornat do kościoła, kwiaty dla księdza i katechetki). Dużo za to zapłaciłam za zdjęcia, bo ok. 200 zł, ale taki był koszt fotografki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w domu i myślę że ok. 3000zł poszło. Miałam kucharkę wynajętą, która piekła ciasta, tort i robiła wszystko. Czyli obiad, dania gorace. Ona wzięła za robociznę 700zł. Mieliśmy na obiad rosół, a na drugie danie ziemniaki, 3 surówki do wyboru i 3 rodzaje mięsa na półmiskach. Na deser tort. Potem jedno danie gorące to była kasza kus-kus i filet z kurczaka zapiekany z pieczarkami i serem żółtym + surówki. Ostatnie danie gorące to barszczyk i paszteciki. Oprócz tego były chyba z 2 rodzaje sałatek na stole, picie, ciasto, galaretki i lody dla dzieciaków. Wydałam też kasę na pożyczenie stołów z domu strażaka i zastawy stołowej (talerze, szklanki, sztućce, miski, garczki). No i plus koszt alby, księdza, fotografa w kościele. Myślę że podobny koszt jest w lokalu, z tym że nam dużo jedzenia zostało, także miałam ciasto do pracy oraz część jedzenia zamroziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię w lokalu.Będzie 24 osoby. Płacę 100 zł/os. , w cenę wchodzi - obiad ( rosół + 3 rodzaje mięsa,ziemniaki i różne surówki , kompot ) oraz później "zimna płyta". Tort,ciasta,owoce - to już w moim zakresie,wiec liczę na to do 300 zł. Składka do kościoła - 200 zł ( uważam że za dużo :o) - dary,dekoracje,kwiaty. Fotograf/kamerzysta - jeszcze trwają "negocjacje " Ciuchy/buty - dla dziecka ,dla mnie i męża to też przeszło 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niezle sobie licza ja za komunie corki robiona w lokalu placilam 1500zl nie pamietam dokladnie ile osob bylo ale sporo. Ale to bylo 24 lata temu za 3 lata czeka mnie kolejna komunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy pieprzycie? Do komunii dzieciaki nie mogą ubierać swoich sukienek, jak już zmyślacie, to przynajmniej róbcie to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×