Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ile wzrostu mają Wasi mężowie?

Polecane posty

Gość gość

I czy Wasze dzieci odziedziczyły wzrost po nich? Mój ma 195 cm, a synek jest tylko na 25 centylu wzrostu. Fakt, ja jestem raczej średniego wzrostu (158 cm), ale miałam nadzieję, że pójdzie w bardziej w ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po cholere takiemu naparstkowi jak ty taki wielkolud? lubisz mu motać sie między jądrami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łączy nas miłość i dobre małżeństwo, zazdrościsz? Nie zabagniaj mi tu wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie jej nikt nie chce i o plątaniu w jądrach może tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma 189 cm ja również jak ty 158 cm. Syn lat 14 juz ma 175 cm wzrostu i numer buta 45. Corka lat 9 wzrost 140 cm numer buta 34 gdzie ja mam 37:-) .wiec oboje wdali sie w ojca. Śmiejemy sie ze będę najniższą w naszej rodzince i na wszystkich patrzeć będę z dolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, rzuca sie w oczy taka dysproporcja i moze dlatego niektórym na Kafe wydaje sie komiczna, jednak zycie nie polega na tym zeby kazda miała 10 cm wyższego partnera od siebie. Troche zrozumienia! Moj maz ma 179cm a ja 168cm corka jest bardzo wysoka jak na swoj wiek boje sie zeby nie miała tyle co maz... Jak widzisz w kazda stronę zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak nikt mnie nie chce buu. spojrz na to z boku, taka roznica wzrostu wyglada komicznie. mamy takie malzenstwo na osiedlu. na nia wolaja 'kokoszka" przez to jak wyglada na tle swego wysokiego meza. a ty, inteligencja bije od Ciebie skoro takie glebokie watki zakladasz na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 175 maz 189. corka 5 lat nosi ubrania 116/122.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze w wieku dojrzewania się odbije, na razie ma 7 lat i 120 cm :/ Ciekawe jak "głębokie" wątki ty zakładasz na kafe, bo twoje wpisy są żenujące, więc nie spodziewam się wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszy mnie to przechwalanie sie wzrostem dzieci. przeciez dziewczynka moze dostac okres w wieku 11/12lat, wiec moze twoja 9latka za 2/3 lata miec okres a wtedy jeszcze troche moze urosnac przez 1-2 od pierwszej miesiaczki. juz znalam dzieci, ktore w przedszkolu byly najwyzsze a potem urosly na max 1,60-1,70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze a nie musi. Moze dostać okres w wieku lat 14 jak ja.moze tez w rok urosnąć 10 cm lub więcej, bo mój syn tak potrafił podczas roku do góry iść a nawet i więcej cm . Nie chwale sie tylko odpisuje na pytanie autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz 100kg 195cm i but 49. Ja 165 59kg i but 39. Córka 2l8m 100cm 15kg but 26/27(przewaga 27). Jest najwyzsza pośród dzieci w jej wieku i jedna z najszczuplejszych wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam (corka 100cm 15kg) jest ponad 97centylem wzrostu od 4 tego miesiąca. Urodziła sie 3650 i 56 cm tydzień przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz 180, ja 154, corka 168, syn 181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam męża ale mogę ci napisać jak jest u znajomej. Ona ma 168 mąż 187 a córki 174 i 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nie-maz ma 196, ale ja 174. Syn ma 6,5 roku i 132 cm. Wcale nie wydaje mi sie gigantyczny, ale ma klase mieszana, z 7-latkami i starszymi dziecmi. Podobno jest najwyzszy w klasie, ale mi sie nic podobnego w oczy nie rzuca. jak najbardziej zdaje sobie sprawe, ze niekoniecznie bedzie wysoki w przyszlosci, z obu stron ma niskich dziadkow. Malutkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 160, maz 188. Ale nie mamy dzieci, wiec niestety nie moge pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma 194cm a ja 166cm. Mój synek na razie ma 9 miesięcy. Kupuję mu ubranka na 1,5 roku i każdy mówi mi, że jest wielki. A on jest dłuuugi, ale przy tym bardzo chudziutki. Jeszcze się nie cieszę, bo dziadków ma niezbyt wysokich, więc różnie może być w przyszłości. A co do dysproporcji wysoki facet - niska dziewczyna, to wiem jedno. Śmieją się z tego wyłącznie laski, które związały się z konuskami metr sześćdziesiąt w kapeluszu. Zazdroszczą, bo ich nie chciał żaden wysoki przystojniak. Jeśli to im nastrój poprawia, to niech mają chociaż tyle radości w życiu. Ja mając wysokiego faceta nie muszę się przejmować, że nie mogę założyć zbyt wysokiej szpilki a nawet firanki same mi się wieszają bez targania drabiny z garażu, więc i inne plusy są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mój synek póki co idzie w ślady ojca ze wzrostem. Mąż 187.. Ale też oboje dziadkowie wysocy (180 i 181). Za to ja (163) i babcie (155, 162) to mikrusy :-D co prawda moje dziecko ma dopiero 2,5 roku, ale ma już 101 cm. Teraz w pol roku urósł do góry aż o 8cm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
168cm a zona jeszcze nie wiem, jeszcze nie jest Moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy przystojni Ci Wasi mężowie :). Powyżej 185. A na ulicach wszyscy tacy statystyczni. Do 180. Kurczę, gdzie można takich spotkać? Bo w Szczecinie to nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
178. Taki kurd**elek... :) - mąż. Syn - 183.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
192, ja 163 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy przystojni Ci Wasi mężowie usmiech.gif . Powyżej 185. A na ulicach wszyscy tacy statystyczni. Do 180. Kurczę, gdzie można takich spotkać? Bo w Szczecinie to nie bardzo x ja swojego spotkalam w Szwecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w taki wątek wchodzą tylko te, które chcą się pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje 195 cm spotkałam w Siedlcach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ,że te dryblasy powyżej 190 cm strasznie szybko się sypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeee nie wszyscy zalezy jak czlowiek dba o siebie jakie ma geny jaka prace wykonuje . Ja nie widze powodu aby wszczynac kolejna gownoburze- wysocy mezczyzni kontra niscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maż 189 i 105 kg.wagi ja 166 wzrostu syn 18 lat 180 wzrostu a chudy ze strach na niego patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×