Odpowiedz na ten temat

Imię dla syna

• MarcelaSan 2018.01.14 [10:38]
    Cześć wszystkim!
    Liczę na waszą pomoc w wyborze imienia dla naszego synka.
    Kompletnie z mężem nie wiemy na jakie imię się zdecydować, a przeszukaliśmy już chyba wszystkie możliwe źródła.
    Na stałe mieszkamy w Anglii, mąż jest Hiszpanem, więc nazwisko jest hiszpańskie.
    Rozważamy imiona Leonardo, Timoteo, Teo, James, Liam, Mauricio.
    Czy macie jakieś propozycje imion zagranicznych? Niekoniecznie angielskie ani hiszpańskie.
    Z góry dziękuję za pomoc i proszę bez żadnych Brajanów, Kewinów czy innych Kłentinów smiech.gif
  • Dymfna 2018.01.14 [11:17]
    LEONARDO PIĘKNE IMIĘ
  • gość 2018.01.14 [11:45]
    A moze cos uniwersalnego -Karol, Robert, Patryk...Donald smiech.gif
  • gość 2018.01.14 [11:47]
    Leonardo
  • gość 2018.01.14 [11:49]
    Diego,Bruno.
  • gość 2018.01.14 [11:51]
    Adam
  • gość 2018.01.14 [11:55]
    Ja bym wykreśliła z tej listy James - wiem, ze po hiszpańsku to Hames, ale zważywszy na kraj w ktorym mieszkacie, to wszyscy z rozpędu beda czytać Dżejms. Jak widze tego piłkarza James, to tez mysle o Nim Dżejms, a wiem przeciez, ze to Hames
  • MarcelaSan 2018.01.14 [11:55]
    Bruno bardzo ładne i też mi się podoba, ale mężowi nie. Leonardo chcieliśmy skracać do Leo i w sumie najbardziej nam ta opcja póki co odpowiada.
    Donald jest wspaniałe haha smiech.gif
  • gość 2018.01.14 [11:56]
    Hej, ja mieszkam w Szkocji, znam tutaj trochę Hiszpanów i akurat kolega mojej córki ma na imię Jacob. rodzice oboje Hiszpanie.
    ale znam też faceta Hiszpana z byłej pracy i ma piękne moim zdaniem imię - Jorge (mówi się Horhej).
    to może dajcie takie imię żeby pierwsze było albo anglojęzyczne, albo hiszpanskie, a drugie polskie? bo pierwdsze polskie z hiszpańskim nazwiskiem będzie się "gryzło" raczej.
    O ja bym dała Jorge albo Juan, a drugie np Artur, Adam, Piotr. proste, ładne. ale to moje zdanie. zalezy też, jakei jest nazwisko oczko.gif
    pozdrawiam z ziiimnego Inverness usmiech.gif
    pozdrawiam usmiech.gif
  • MarcelaSan 2018.01.14 [11:56]
    Jeśli chodzi o James to zdecydowanie czytane byłoby [Dżejms], czyli po angielsku, ale dziękuję za sugestię, bo faktycznie w Hiszpanii mogą wymawiać imię inaczej.
  • MarcelaSan 2018.01.14 [12:00]
    Jorge odpada, bo tata męża ma tak na imię :/
    O drugim myśleliśmy Gabriel, bo we wszystkich 3 językach pisze się tak samo i podoba nam się usmiech.gif
    Pozdrawiamy! :*
  • gość 2018.01.14 [13:34]
    Aha, to taki James miałby byc Dżejmsem, to jesli sie nie gryzie z nazwiskiem to ok. Ale mi Leonardo tez sie podoba najbardziej w tych co napisałaś.
  • gość 2018.01.14 [13:38]
    A mi się podoba Liam z tego co wypisalas usmiech.gif Leonardo też może być, ale trochę długie. Chyba że będziecie do niego mówić Leo. Ja też chciałam mieć synka Leona ale facet się nie chcę zgodzić.
  • gość 2018.01.14 [16:21]
    moim zdaniem rozważacie bardzo ładne imiona i to na nich bym się skupiła
  • MarcelaSan 2018.01.14 [17:41]
    Dzięki za opinię usmiech.gif Co do Leonardo, to faktycznie jest długie w pełnej formie, ale Leo już jest ok usmiech.gif Podsunęłaś mi teraz fajne imię - Leon, nie myślałam o nim wcześniej, muszę tylko z mężem przedyskutować i pochodzić z tym trochę w głowie, czy będzie pasować do nazwiska usmiech.gif
    Ostatnio spodobało mi się jeszcze Lorenzo i Vincent, ale nie podobają mi się skróty - Lori, Enzo i Vin, odpadają :/
  • gość 2018.01.14 [18:13]
    Liam i Vincent usmiech.gif
  • MarcelaSan 2018.01.14 [19:45]
    Dzięki za pomoc, ale w sumie nie do końca imię wybrane smiech.gif Dziś musimy to przedyskutować, bo lada dzień synek będzie na świecie, no chyba, że imię dopasujemy do buzi dzidzi usmiech.gif
  • gość 2018.01.14 [21:33]
    Stawiam na Timotei
  • MarcelaSan 2018.01.14 [21:42]
    Timotei raczej trochę słabo, zwłaszcza, że są takie płyny do kąpieli itd. Timoteo to była jedna z propozycji smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...