Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majulek

Imie Zoja

Polecane posty

Gość majulek

Czy podoba Wam się imię Zoja? Rozważam to lub Pola dla córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolased
Nie podobaja mi sie oba, ale z dwojga zlego wybralabym Pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzywdz dziecka
takim imieniem chcesz byc oryginalna roumiem cie ale wymysl jakies inne imie , bo przez ta twoja oryginalnosc twoje dziecko bedzie ciepialo w szkole - bo dzieci sa okrutne juz lepsze bedzie Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
Bzdury z tym krzywdzeniem. Ja nazywam się Maja i w moim pokoleniu nie było w moim otoczeniu żadnej Mai, ludzie nie wiedzieli czy takie imie wogóle istneije, pytali czy to zdrobnienie od Marii. I nie uważam, żeby mnie ktoś tym imieniem skrzywdził, wręcz przeciwnie i bardzo się ciesze, że nie jestem Magdą czy Anią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolased
Noprosze cie dziewczyno nie porównuj Zoiji do Mai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
Raczej Zoi...chyba nie ma takiej odmiany jak "Zoiji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzywdz dziecka
maja to bardzo piekne imie i ostatnio duzo tych Mai , a nie znam nikogo o takim imieniu jak Zoja .Osobiscie Zoja mi sie nie podoba .POla moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
Teraz piękne, gdyt miałam 5 lat wszyscy kręcili nosem. Ot moda która mnie notabene wkurza bo tyle lat byłam przyzwyczajona do oryginalnego i niespotykanego imienia a teraz gdzie się nie obejrzę widzę same małe maje. I własnie tego chcę uniknąć - masówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolased
aha no chyba ze chcesz uniknac masowki to smialo daj jej na imie Zoja. Napewno zbyt wiele mam nie upadnie na glowe i nie da TAK dziecku na imie. A nie moze byc zwykłe imie jak Ania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rosyjska
wersja imienie Zofia,no nie wiem ,chcesz zeby na dziecko Zośka mowili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam też
a mnie się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzywdz dziecka
ale oryginalnosc nie zawsze jest dobrym pomyslem . oczywiscie to twoje dziecko i juz pewnie wiesz jak je nazwiesz wiec po co sie pytasz . ja mam takie zdanie a ty inne . dla mnie bez znaczenia jest jak nazwiesz corke tylko zastanow sie czy twoja corka nie bedzie cierpiala przez to imie . Ja ma kolezanke Krysie i jak byla mala przedstawiala sie Kasia - tak sie wstydzila ( imie w sumie malo spotykane bo zadnej Krysi nie bylo ) tak samo inna kolezanka ma na imie Marlena ( teraz coraz bardziej populrne ) a wtedy tez byla jedyna Marlenka i tak sie wstydzila ze przedstawiala sie Marta . Pomysl czy ty bedac mala dziewcczynka chcialabys miec na imie Zoja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz miec oryginalne
imie i uniknac masowki to nazwij corke - Kunegunda ( dla wiadomosci tak na imie miala ksiezniczka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyy
Zoja to rosyjskiej imię. Mnie sie podoba, ale tylko ze względu na ksiązkę o tym tytule, która była cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam też
a mnie sie podoba brzmienie tego imienia. Zoja nie Zofia, gdzie nigdy bym tak dziecka nie nazwała tak samo jak Anja jest ładne ale nie Ania, tyle że każdy i tak wymawiałby jak Ania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
Jolased chamska jesteś wiesz? Tobie życzę mocnego upadku na głowę i zerknięcia troszkę dalej niż czubek właśneigo nosa, troszkę kultury. Co do imienia w dzieciństwie, tak j a w przeciwieństwie do rówieśniczek nie chciałam być magdą ani kasią mimo, że ludzie prawie zawsze reagowali po moim przedstawieniu się "jak?" "jest takie imię wogóle?" itp. To że teraz maja jest taka popularna 9szkoda) nie znaczy, że zawsze tak było. Rozważam Zoję i Polę, ewentualnie Kaję, Idę. Autorko propozycji z Kunegundą, dzięki ale może Ty skorzystasz, ja w każym razie nie, chyba nie pytałam o Kunegundę prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
Do zapytam też. Dokładnie, czasem jedna litera robi różnicę, dla mnie też Zofia odpada. Faktycznie Anja to już nie to samo co Ania - Anja brzmi o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nazwij jak chesz
mozesz nawet dac imie Genowefa - kogo to obchodzi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam się na imionach
Lepsza Zoja od Poli. Ponieważ: Pola to SKRÓT, ZDROBNIENIE od Apolonii. I podobnie jak Nina (Janina), Lena (Helelna) itd. są wymysłami. I nie stanowią prawidłowej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
A nazwij jak chcewsz Jak Cięnie obchodzi to spadnij łaskawie, takie prawa forum, że można pytać o co się chce. Zabłądziłaś więc chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam się na imionach
tak, znam się na nich od lat właśnie imionami się zajmuję ich historią, pochodzeniem, tym jacy ludzie jak nazywają dzieci (socjologia nadawania imion) itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolased
i co bys nam powiedziala o rodzicach ktorzy decyduja sie dac dziecku na imie zoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
A jaki to ma związek jaloased? Co chcesz usłyszeć? Daj spokój, wyraziłaś już swoje zdanie. Umiesz czasem zauważyć, że jesteś gdzieś niemile widziana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolased
Skoro ciagle pisze wiec raczej tego nie zauwazylam :O nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolased
majulek a na Twoim topiku sa mile widziane tylko osoby, ktore Ci przyklasną i powiedza ... o taaak Zoja to zarąbiste imie? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje
ze mimo ze podoba ci sie imie Zoja to tak naprawde boisz sie nazwac swoje dziecko - obawiasz sie reakcji otoczenia . skoro ty cierpialas z powodu swojego imienia to teraz tez sie obawiasz ze to samo spotka twoja corke . wiec skoro wiesz jakie to uczucie to po co chcesz zgotowac podobny los swoje corce . a tu na forum szukasz po prostu aprobaty i uznania - chesz usłuszec tak "to piekne imie nazwij tak dziecko ja tez bym tak nazwala " a niestety nie kazdemu musi sie podobac to co tobie . jestem ciekawa czy twoje dziecko nie bedzie mialo do ciebie pretensji ze akturat takie imie mu dalas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze nie nazywaj dziecka zoj
miej litość dla nienarodzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
Nie jolased, nie przytakujące a kulturalne czyli nie Ty :-) Zrozumiałaś teraz czy dalej niejasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
A mnie sie wydaje. Masz rację, pytając chcę sprawdzić reakcję otoczenia. Nie masz racji z tym, że moje imię mi się nie podobało ale ja mam taki charakter, że lubię się wyróżniać co nie oznacza, że moja córka będzie taka sama. Dlatego zastanawiam się, czy dąć jej imię, które będzie bardziej kontrowersyjne niż te typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×