Odpowiedz na ten temat

inseminacja- komu się udało?

• sisi003 2017.01.07 [18:29]
    Milindas moj tez mi dzis powiedzial ze max 3 jesli sie nie uda to in vitro
  • Zobacz także: Strefa Wolnych Myśli: Zapłodnienie in vitro

• madzienka03 2017.01.07 [18:56]
    Kolejna staraczko u mnie zawsze do okresu utrzymuje się temperatura ponad 37 w dzień miesiączki dopiero spada.. Piersi u mnie nigdy nie dawały żadnych objawów...
    Sisi jeśli chodzi o ból brzucha mnie przy pierwszej inseminacji bolał cały dzień zaczął za raz po i ból się utrzymywał tylko z dnia na dzień zmniejszał się za to przy drugiej nic nie bolało było bez objawowo niestety obydwie były nie udane smutas.gif miejmy nadzieje że u Ciebie będą to jednak inne objawy bo jak wiadomo każda z nas jest inna usmiech.gif
    Teraz Wam na pocieszenie powiem że z objawami różnie bywa teraz koleżanka powiedziała że jest w ciąży i jest to już 4 miesiąc gdzie nie ma żadnych objawów jedynie co ją zaniepokoiło i poszła do lekarza były plamienia zamiast miesiączki przeżyła szok kiedy lekarz powiedział że jest w ciąży i do momentu kiedy nie zobaczyła zdjęcia z usg nie wierzyła usmiech.gif gdyby nie te plamienia nadal by nie była u lekarza i nadal by nie wiedziała także tak to bywa z objawami czasami nawet ich nie ma usmiech.gif
  • kolejna staraczka 2017.01.07 [20:32]
    sisi mnie brzuch nie bolał, miałam lekki dyskomfort w dzień IUI ale to nie był ból.
    madzienka masz rację z tymi objawami, każda ma inaczej ale ja się ich doszukuję i oczywiście liczę że wskazują na ciążę, choć na 99% sobie wszystko wkręcam ale cóż psychika płata nam figle.
  • kolejna staraczka 2017.01.08 [10:34]
    sisi jak się dziś czujesz? Mnie w nocy okropnie brzuch bolał, myślałam że lada moment dostanę @ choć to jeszcze za wcześnie. Tracę więc nadzieję bo znając mój organizm wiem, że się nie udało smutas.gif Będę się powoli nastawiać na 3 i ostatnią IUI.
  • MiMi84 2017.01.08 [15:20]
    kolejna staraczko a kiedy testujesz? ja byłam pewna,że na 3 IUI skończę ale jakoś tak chciałabym chyba 4 raz spróbować. boje się tego in vitro a najbardziej całej tej procedury, przygotowań, zastrzyków (sama sobie nigdy w życiu nie zrobię smutas.gif ).
  • kolejna staraczka 2017.01.08 [19:03]
    mimi ja będę testować 14 dnia po IUI czyli w środę, postanowiłam że wcześniej nie zrobię testu, oczywiście jeśli @ się wcześniej nie pojawi ale nie powinna wg obliczeń. Muszę Ci powiedzieć że jakoś nie mam przekonania do tej IUI, robię ją tylko po to żeby zaliczyć wymogi in vitro i po 3 chcę podchodzić do in vitro. Myślę że to moja szansa. Jutro już muszę jechać na posiewy potrzebne do 3 próby bo poprzednie mam z października i będę brnąć dalej do przodu.
  • sisi003 2017.01.08 [22:48]
    Dzisiaj już czuję się lepiej ale przez ten ból już nie poprawialismy po IUI mam nadzieję że samo IUI wystarczy choć pecherze jeszcze nie pekly jak robiliśmy... Ja dłużej niż tydzień chyba nie wytrzymam z testem smutas.gif
  • sisi003 2017.01.09 [00:32]
    Oj dziewczyny zrobiłam coś zwariowanego usmiech.gif test ciążowy jezyk.gif wiem że za wcześnie ale chciałam zobaczyć te 2 wymarzone kreski bo ponoć po zastrzyku do 10 dni pokazuje test dodatni usmiech.gif a tu lipa smutas.gif jedna kreska ale przynajmniej wiem że jak zrobię test za tydzień i jak będzie dodatni to nie przez zastrzyk oczko.gif
  • sisi003 2017.01.10 [09:50]
    Staraczka
    trzymam za ciebie jutro kciuki usmiech.gif oby były 2 kreski usmiech.gif
  • kolejna staraczka 2017.01.10 [10:50]
    dzięki sisi, ciągle mam nadzieję choć moje samopoczucie wskazuje tylko i wyłącznie na @ ale puki jej nie ma iskierka nadziei się pali.
  • Cudeńko 2017.01.10 [16:20]
    znowu nie działa smutas.gif
  • gość2237 2017.01.10 [19:40]
    Kolejna staraczko- trzymam kciuki za Ciebie!
  • BlankaSz1988 2017.01.11 [10:23]
    Testujące koleżanki w najbliższym czasie trzymam kciuki!
  • gość 2017.01.11 [13:56]
    Czy któraś z was podchodzi do iui przy niskich parametrach nasienia, a dokładniej chodzi mi o ilość.
  • sisi003 2017.01.11 [19:59]
    Staraczka jaki wyszedł wynik testu?
  • madzienka03 2017.01.12 [08:18]
    Hej dziewczyny co taka cisza...
  • gość 2017.01.12 [08:37]
    up
  • MiMi84 2017.01.12 [16:12]
    kolejna staraczko jak tam Twoje testowanie? jakoś cicho tu ostatnio...
  • MiMi84 2017.01.12 [16:18]
    gość parametry nasienia to ciężko przewidzieć. po preparatyce różnie wychodzi. u mnie przy 1 IUI nasienie do bani ale po spreparowaniu wyszło super - na ilość to było 6mln. przy 2 IUI po spreparowaniu wyszło gorsze niż przed - ilość 4mln. a przy 3 IUI w ogóle wyszła lipa bo z 6mln po preparatyce zostało tylko 0,4mln smutas.gif i co zrobisz?
  • sisi003 2017.01.12 [17:08]
    U nas po obróbce nasienie wyszło super było w sumie 30 mln super szybkich (60% z 51mln) w calym preparacie. Ja miałam 2 super pecherze 21,5mm i 22mm więc jak się nie uda to będę miała mega doła smutas.gif ale ponoć do IUI wystarczy 1 mln .
    Staraczko pisz co u ciebie ....
  • sisi003 2017.01.12 [17:13]
    Dodam że to połowa bo przed obróbką było ponad 100mln całości ale było mało tych super szybkich ale jak to obrobili to z tych 100mln tylko 51mln nadawało się do podania i z tego 30mln było super szybkich usmiech.gif tak ich nazywamy hehehe scigacze usmiech.gif
  • kolejna staraczka 2017.01.12 [17:21]
    Dziewczyny beta ujemna, nadziei już nie ma, kolejna IUI nieudana, już nie mam siły na to wszystko, strasznie mi przykro, już się poryczalam jak zobaczyłam przed chwilą wynik
  • sisi003 2017.01.12 [17:33]
    Staraczka
    a dostalas @? Nigdy nie robiłam z krwi więc nie wiem jak to jest i kiedy wynik jest już 100% wiarygodny smutas.gif a badalas jajowody? Jeśli tak to jaka metodą bo czytałam kiedyś jak dziewczyny pisały że na hsg wychodziły drożne a po kilkukrotnym staraniu IUI zrobiły laparoskopie i szok bo okazało się że niedrozne smutas.gif
  • gośćkjdcvbn bhj 2017.01.12 [19:30]
    Do gość1122:
    Jeśli zdiewczyno masz problem z tym, to poszperaj nieco w internecie i zobaczysz że dużo kobiet fantazjuje o facetach. Dla przykładu pierwszy lepszy artykuł jaki znalazłam: http://matrony.pl/o-czym-fantazjuja-kobiety/
    no i widzisz? Nie tylko ty masz erotyczne myśli.....
  • gośćhaha 2017.01.12 [19:48]
    Sisi003, 100000000 plemników? Jesteś pewna, że aż tyle? Pokuszę się o stwierdzenie, że o jedno zero mniej. Nawet nie wiem czy jest to w ogóle możliwe aby było aż tyle. Test z krwi jest najbardziej wiarygodny i może wykazać ciążę po około 8 dniach od zapłodnienia.
  • kolejna staraczka 2017.01.12 [20:09]
    sisi z całym szacunkiem ale ja nie pierwszy raz robiłam betę i wiem że 15 dni po IUI wynik jest wiarygodny. Z całego serca życzę Ci żeby Twoja IUI okazała się udana ale zapewniam Cię że w przypadku niepowodzenia będziesz oczekiwała od otoczenia odrobiny empatii a nie wykładów na temat drożności. To że nasienie męża jest dobre i pęcherzyk odpowiednio duży nie gwarantuje sukcesu, co wiem również z doświadczenia, więc dobrze Ci radzę nie nastawiaj się aż tak na niego bo rozczarowanie wtedy jeszcze bardziej boli. Ja przeszłam już baaaardzo długą drogę, która mam nadzieję zbliża się do końca i do niego będę dążyć.
  • sisi003 2017.01.12 [20:48]
    Staraczko jest mi bardzo przykro że ci się nie udało i w żadnym razie nie chciałam cię zasmucic poprostu napisałam co pomyślałam smutas.gif bo od razu przypomniał mi się wpis tej dziewczyny co pisała o tym jak przez błędny wynik hsg cierpiała po każdej nieudanej IUI smutas.gif JA sama robiłam tylko hsg i wyszło że drożne ale jak się nie uda IUI 3 razy to zrobię sobie laparoskopie żeby sprawdzić już wszystko na 100%. Bo przecież gdzieś musi tkwić powód smutas.gif . Jak laparoskopia nic nie wyjaśni to zrobię in vitro. Będę dożyć do dziecka ile się da i nie poddam się i tobie też tego życzę nie poddawaj się wyplacz sie i dalej działaj może kto wie razem będziemy z brzuchami chodzić usmiech.gif
  • sisi003 2017.01.12 [20:59]
    Gośćhaha
    tak jeszcze raz spojrzalam na wyniki
    Ponad 60mln/ml
    A ilość nasienia to 1,7ml to daje w sumie 100mln
    u nas był problem bo było bardzo mało tych szybkich ale jak oni przygotowali je do IUI to wyszło super widocznie dobrze zareagowały na ten preparat podali mi połowę z tego z czego 60% to były scigacze ale jak pisze staraczka to o niczym nie świadczy bo może się okazać że problem tkwi gdzie indziej smutas.gif mam przyjaciół co już 4 razy robili in vitro smutas.gif i dalej nic a oboje wyniki super już jedno dziecko maja bez problemów od razu naturalnie potem starali się o drugie 2 lata i nic zdecydowali się na in vitro i 4 razy nic smutas.gif .
  • sisi003 2017.01.12 [21:12]
    Staraczka
    a zapytałam o ta bete bo jak dziś gadalam z koleżanką która ma już to za sobą to mi powiedziała że u niej wyszedł wynik negatywny nie wiem kiedy go robiła ale z tego wszystkiego załamana poszła i cała noc piła żeby się pocieszyć a potem @ nie przyszła ona czekała i czekała aż w końcu poszła i zrobiła jeszcze raz i okazało się że ciąża usmiech.gif cała ciążę się bała o dziecko przez ten alkohol ale urodziło się zdrowe usmiech.gif
  • gośćhaha 2017.01.12 [23:10]
    Sisi003 masz na pewno podaną ilość całkowitą w ejakulacie i ilość w ml. Więc już niczego tam nie mnożysz, dodajesz czy dzielisz... Ale Ty wiesz najlepiej...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...