Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Moje kochane z uwagi na to iz nasza Juleczka ma mniej czasu dla nas, zostalam wyznaczona by prowadzic nasz kalendarz. Bede sie starala wykonywac swoje obowiazki wzorowo, a jak mi wyjdzie??? Czas pokaze ;)) Gdyby ktos chcial wrocic i poczytac co było kiedys, proszę: 1). http://f.kafeteria.pl/temat/f10/iui-ivf-komu-sie-udalo-kontynuacja-p_6260728 2). http://f.kafeteria.pl/temat/f10/iui-ivf-komu-sie-udalo-kontynuacja-cz2-p_6373186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopad 03- kkiniaa-podglad 06- martuska1985- szczepienie u immunologa 06-kkiniaa-podglad 08- malami89- wizyta 10- kkiniaa84- crio nr 7 (kolejna klapa) 18-kkiniaa84- testowanko 21-kkiniaa84-immunolog 27-martuska1985- szczepienie u immunologa GRUDZIEN 18- martuska1985- szczepienie u immunologa CIĘŻARÓWKI: Zosiad-ciaza po ivf( dziewczynka) 31.12.17 goscEliza- dziewczynka 04.01.2018 Golf-ciaza po ivf 15.02.2018 Felicita81180-ciaza po ivf 18.02.2018 Alexvandekol- naturals Malami89- ciaza po ivf 12.04.2018 X MALUSZKI: Sylkaa(IVF) 6.01.15/Kuba/; Lilianka31 (naturals) 18.02.15/LILA/; Alexewl (naturals) 2.03.15/synuś/; Justyna (IVF) 2.03.15 /Szymon i Wojtuś/; Niecierpliwa (naturals) 30.03.15 /Franek/; Kateus 14.04.15 /Marysia/; Iza0505 (2IUI) 28.07.15/Franek/; Griszankaanka (IVF)/Karolek/; gośćx 09.09.15 /Dawidek/; Azzurro (naturals)12.09.15 /synek/; Milita IVF/synek/; MH1 (IVF) 20.10.15./Małgosia/; ZosiaD. (IVF) 11.12.15 /Wojtuś/; Kikusia84 (IVF) 14.12.15 /chłopiec/; Eversea (IVF) 19.12.15 /Aleksandra/; Merenka (IVF) 3.01.16 /Kubuś/; Piksi Diksi (naturals) 12.01.16 /Franuś/; Zuzka1212 (IVF) 24.01.16 /Wojtuś/; Szmacioszka (IVF) 26.01.2016 /chłopiec/; DoReMiDo(IVF) 28.01.2016 /chłopiec /; Nel 31(IVF) 8.02.16 /chłopiec/; KKahha(IVF) 10.02.16 /dziewczynka/; Nadzieja78(IVF) 15.03.16 /dziewczynka/; ewap(2IUI) 21.03.16 /dziewczynka/; golf(IVF) 13.04.2016 /Wiktoria/; Malena5(IVF) 18.04.2016 /Ksawery/; Magda7814(IVF) 02.05.2016 /Milenka/; Morela(IVF) 16.05.2016 /chłopiec/; Iza82(IVF) 19.05.2016 /dziewczynka/; Biedronka(IVF) 23.05.2016 /Filipek/; Julia83(IVF) 06.06.2016 /chłopiec/; Kiciolka (IVF) 09.06.2016 /chłopiec, dziewczynka- kochany aniołeczek /; klaraaa09(ivf)01.07.2016/Kornelia/; Aleczka21(naturals) 11.07.2016/dziewczynka/; skanusia 16.07.2016(naturals) /dziewczynka/; Annie84 (IVF)19.07.2016/dziewczynka/; Miskad(naturals)04.08.2016/chłopiec/; sylkaa(IVF)20.08.2016/dziewczynka/; darkness77(IVF)20.08.2016/Szymon/; Lucy1980(naturals)25.08.2016/Matteo/; Kkolaa (IVF)21.08.2016; Andzia2010 (IUI)08.09.2016/chłopiec/; ananasowa(IVF)25.09.2016/pola/; penelopka28( naturals)03.10.2016/Oleńka /; Zosia2574 (IVF)31.10.2016/Zosia/; alexvandekol (IVF)27.11.2016/ chłopiec/; Zocha82(IVF)02.12.2016/chłopiec/; agusia88(IVF)17.12.2016/chłopiec ; Ola1986_86(IVF)/chłopiec/ Milita(IVF). 01.2017/Zosia /; Basik30 (IVF)19.03.2017/Franek/ Nela40(naturals)02.04.2017/corcia/ Ania1602(ivf)05.09.2017/corcia/ Morela15(naturals)-corcia Zuzka1212-córcia X UDANE IUI: ola855 1 IUI, Nevada 2 IUI, kkasiaa 1 IUI, ewa270 1 IUI, Pheebe 1 IUI, elua 1 IUI, ewap 2IUI, Minia78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę! Kiciolka....lzy mi naplywaja do oczu....przeczytalam 10 stron forum i wlasnie skonczylam i takie złe wiadomości....przytulam Cię mocno! Moja siostra tez ma aniołka. Malutka miala 2 dni :( Julka gratuluje kochana! Wiedzialam ze sie doczekasz pamietam twoje niepowodzenia ale siłę to my mamy nie ma co! Annie my tez mamy katarek plus. Teraz uzywamy bo katar nas dopadł! Ale dziewczyny moja kolezanka byla u laryngologa i nie mozna uzywac tego codziennie!!! Bo jeszcze bardziej sie wysusza sluzowke i ja uposledza. Ona sama sobie radzi. Sama sol fizjologiczna lub woda morska. Wycieknie i ok! A dzwieki rozne sa z nosa i to normalne. Ja mam naturalna lanoline firmy lanolish do sutkow. Ubranka na 56 pasowaly na 4kg mojego synka. Nie uwiezyycie ale 2 dni po 4 mies moj synek mial 1 zabka a 3 dni pozniej drugiego! Za 5 dni mamy 5 miesiecy! Cdn Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciołka serduszko ty nasze, bardzo mi przykro. Przytulam cie całym moim sercem i życzę Ci dużo dużo siły żebyś jakoś przeszła przez to wszystko. Musisz być silna dla synka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido dzięki za odpowiedz, poza katarkiem zamówiłam jeszcze gruszkę silikonowa - tak na codzień, a w razie katarku bedzie aspirator. Sól fizjologiczna i wodę morska tez zamówiłam, za 30 min powinien być kurier. Chyba skończę dzis pakowanie. Xxxxxx Kinia dzięki za nowy wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kiciolka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka tak mi przykro. To takie niesprawiedliwe. Trzymaj się kochana. Lilianka.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd moj synek jest kruszynka i tez gorzej przybiera. Spadł z ponad 50 centyla do 3-10 i teraz tam sie zatrzymał. Na 4,5 m wazyl 6400. Moja pani dr nie kazala przestać karmic piersią, tylko zarzadzila obiadki od początku 4 m. Tak wiec teraz jemy obiadki i deserki (pol sloiczka) ale waga nie poszla w gore i dostalismy skietowanie na morfologie i żelazo. Pani dr powiedziala ze jak to wyjdzie ok to taka jego uroda i nie bedziemy sie martwić! A jednak! Zelazo ponizej normy i male odchylenia w morfologii! Maly zle tolerowal nabial wiec ja go nie jem i czesto dzieci z nietolerancja pokarmowa slabo przyswajaja żelazo a co za tym idzie moga slabiej przybierać. Teraz dostaje żelazo i zobaczymy! Ktoras pisala o morfologii "na oko" nie dajcie się! Lepiej ukluc dziecko i znalezc przyczynę! A mleko moje jest ok! Tak jak mówiła.... Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiciolka;(;(;( tak mi przykro. golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Kiciołka przykro mi. Twój Aniołek patrzy na Ciebie z nieba. Na pewno go nie zapomnisz, ale z biegiem czasu wierzę że ból będzie słabszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido życzę dużo zdrówka dla synka. Xxxxxxx Darknes ja prałam i prasowałam wszystko minimum 2 razy (czasami więcej, jeśli czułam jeszcze fabryczny zapach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Kiciolka strasznie mi przykro :( * Julcia dziękuję za twoją pracę nad kalendarzem, za wsparcie i za.... wiesz za co... Nie zapomnę do końca życia tej akcji :* Oczywiście wszystkim, które się dołączyły do Julkowej akcji również bardzo dziękuję. Wszystkie będziecie w moim sercu i w mojej pamięci do końca życia :* * Kinia Tobie dziękuję za nową odsłonę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Doremido dziß byłam z Juniorem na szczepieniu i ma 79cm oraz waży 7590 g, no ale ząbków jeszcze nie ma, choć już się chyba zbliżają. Podaję małemu kaszki, deserki i obiadki. Otwiera dziób jak ptaszek i domaga się więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Darkness ja prałam i prasowałam raz i to w zwykłym proszku, a nie dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka nie mogę w to uwierzyć. Tak bardzo mi przykro... Jak to sie stało? Co zawiniło? Kochana napisz jak będziesz w stanie. Teraz żyj i zbieraj siły dla swojego synka. Myśle o Tobie cały dzień, ale dopiero teraz mogłam coś napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa bardzo Ci dziękuje za przejęcie steru :) Nie wybieram sie nigdzie, bede tu dzielić sie doświadczeniami cały czas, aczkolwiek teraz mniej czasu. Bo jak to ja jeszcze chce trochę pracować jak mały śpi. Dzisiaj niestety zaliczyliśmy pierwsza kolkę. O 3 w nocy. Mały prężył sie, charczał, widać ze brzuszek go bolał, potem płakał. Dałam mu krople sab simplex i przeszło, zasnął. Dzisiaj od 14 znowu go boli, nie moze zasnac, meczy sie a ja nie wiem jak mu pomoc. Podałam kropelki, zobaczymy. Ania nie ma za co. Cieszę sie ze mogłam pomoc, aczkolwiek miło przeczytać takie słowa :* Znowu mi sie rodzi coś w głowie zeby Ci pomoc z ta komórka dawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodzirejka ja osobiście bym nie ryzykowala. Po co ci tabletki odchudzające jeśli po tym transferze będziesz w ciąży to i tak będziesz tyla. Poczekaj urodzisz i weźmiesz się za siebie. Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodzirejka900 ja też mam nadwagę, ale nigdy nie brałam żadnych tabletek odchudzających przed transferem. Wiem, że waga ma podobno znaczenie, ale wiele "grubszych" dziewczyn nie ma problemu z zajściem w ciąże naturalnie. Poza tym nie sądzę, że łykanie takich tabletek przez krótki okres czasu da oczekiwany rezultat. Mi się w końcu udało zajść w ciążę. Wierzę, że na każdego przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kociolka strasznie mi przykro :( Xxx Ania1602 trzymam kciuki już niedługo będziesz cieszyć się ciążą. Ja dopiero zaczynam, wizytę mam umówiona na 04 lipiec ale jestem już po rozmowie wstępnej w klinice, póki co u mnie troszkę będzie inaczej bo my decydujemy się na komórki mrożone, więc mam nadzieję że to szybciej pójdzie wszystko. I zapisani jesteśmy w Gamecie na adopcje zarodka, póki co to nie mają żadnych ale dr mówi, że jak ( osly - to moje słowa nie doktora) zabrali program rządowy to na pewno cześć par będzie oddawać zarodki. Więc czekam cierpliwie na swoją kolejkę. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka- nie ma słów, które ukoją Twoj ból... Przykro mi....myślami jestem z Tobą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa- powodzenia, wierze ani sie obejrzysz a Ty bedzies wyznaczać swojego następcę bo bedziesz tulić swoje szczęście, jak sie czujesz ? X Nela40- fajnie, że sie odezwałaś, powodzenia X Biedronka? Eversea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_gusia88- jak sie czujesz ? Jak maleństwo? Wodzirej- nie radzę, takie tabletki to tylko dodatkowa chemia, niepotrzebna zupełnie podczas starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Kiciołka jestem przy Tobie myślami. .. żadne słowa nie są w stanie zmiejszyc bólu i pustki, która mimo zdrowego synusia jest z pewnością ogromna. .. Darkness moim zdaniem to pranie zależy czy masz nowe czy używane ciuszki. Ja całą wyprawkę odkupiłam od koleżanki, wiec ubranka były już wcześniej pranie ja wypralam je raz i moim zdaniem wystarczy. Sądzę że na początku, gdy skóra maluszka jest bardzo delikatna warto użyć jakiegoś proszku i płynu dla dzieci- ja używałam loveli. Mam też trochę zapasu, bo jakiś czas temu w biedronce była promocja to kupiłam więcej. Ale jak zapas się skończy sporobuje przejść na zwykłe kapsułki plus jakiś lenia sensitive. Julka dziękujemy za prowadzenie kalendarza, który wprowadził ład na forum i był zawsze źródłem bieżących informacji. Kinia powodzenia w przejmowaniu sterów. Jeśli to nie problem możesz wpisać mnie na jutro- mam wizytę :-) ciekawe czy juz ostatnia przed porodem- mam nadzieje ze tak, bo upały nam zdecydowanie nie służą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84,a_gusia88,Zocha82- bardzo dziękuje za odpowiedzi. Myślę,że macie rację i sobie odpuszczę. Jestem tak zrezygnowana bo to mój 3 transfer,może dlatego przychodzą mi takie głupie myśli chciałabym zrobić wszystko aby tym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha82 dziękuję że pytasz czuje się dobrze. Mój optymizm po ostatniej wizycie niestety gdzieś uciekł. Czuję że ta torbiel rośnie cały czas bo gdy siadam, nachylam się, czuje jakbym miała mega owulacje :-/ Gdybym w lutym nie zaszła w ciążę to byłabym już po ivf bo taki mieliśmy plan a teraz znowu znak zapytania. Jeśli teraz się nie uda to chcemy jeszcze raz iui ostatni ale nie wiem czy damy radę w lipcu bo sezon urlopowy i nie wiem czy dam radę pogodzić pracę z wizytami. Zresztą z moich wyliczeń kolejny cykl też jakoś będzie kolidowal z zamknięta niedziela w novum... No chyba że się cudem udało, Ehh trochę moje skrzydla opadły, dosyć mam już tych wszystkich wizyt i tych lekarzy Teraz jeszcze koniec refundacji leków i znowu koszty wzrastają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w smyku dodatkowa zniżka 20% do ubranek juz przecenionych. Zamówiłam 68 i 74 :) kilka rzeczy. Trzeba wpisać kod dodatkowe20. Doremido no wszystkie przeszłyśmy wiele zeby tulić nasze malenstwa. Trzymamy kciuki za pozostałe dziewuszki. Na fb julita670 ktora jakiś czas temu sie udzielała napisała ze po 5 poronieniach usłyszała w końcu serduszko i to 2 na raz!! Po IUI. Czyż to nie motywujące do działań???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julka- dziekujemy za cale serce wlozone w prowadzenie kalendarza :* Wspolczuje kolek... Oby to bylo tylko chwilowe!! X Basik- trzymam kciuki!! X Kkiniaa- jestem pewna, ze swietnie zastapisz Julke! I trzymam kciuki, zebys za 9 misiecy musiala przekazac te funkcje komus innemu! :) X Darkness- jesli chodzi o wage to dzieci rozwijaja sie na tym etpie tak indywidualnie, ze poki co w ogole bym o tym nie myslala ;) ja ubranka w rozm 50 mam tylko jedne- tylko dlatego, ze nie zwrocilismy uwagi z M na to co wybieramy :D Ale ale! Kupilismy je w h&m i jak sie okazalo- sa wieksze od innych ubranek w rozm 56 zakupionych w innym sklepie! Jesli chodzi o pranie to wlasnie od wczoraj robimy... Ja w sumie tylko sortowalam kolorami... Mama ogarnia samo pranie i rozwieszanie, a siostra prasowanie ;) Wszystko co kupowalam zamawialam bezposrednio do mamy lub przywozilam jak do niej jechalam. Nie sadzilam, ze kupilam tego wszystkiego tak duzo! Jak mama zaczela wyjmowac to sama sie przerazilam... Chociaz moja mama jako babcia wnukow, ktorym non stop sie ulewalo mowi, ze wykorzystam wszystko ;) Chyba, ze beda za male :D No i po dyskusji z mama zgodzilam sie na jedno pranie, program dzieciecy plus obowiazkowe prasowanie. Plyny z loveli. Z wczorajszej czesci nie czulam juz zapachu nowosci, wiec pranie nie bedzie powtarzane. X Kilka dni temu zamowilismy lozeczko i materac- ostatecznie wybralismy kokos-lateks. Zostal nam wybor wozka :D no i plynow do kapieli... Nie sadzilam, ze w dzisiejszych czasach bedzie tak ciezko znalezc plyn dla dzieci, ktory nie bedzie zawieral calej tej zlej chemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×