Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polka1985

jak długo wasze niemowlaki nosiły rozmiar 68?

Polecane posty

Gość saleminka8
jak jabym miała kupić taką pake mojemu synkowi to bym nie kupiła ;) mój wszedł już w 68 bo ma 65cm,a 62 było mu za małe jakieś 2 tygodnie temu już teraz jesteśmy w 68 ale myśle,że długo niepochodzi w tym ;) (ma teraz prawie 4 miesiące) ale dziewczynka...-one wolniej rosną wydaje mi się,że trochę za dużo tych ubranek,nie zdążysz jej aż tyle ubrać,lepiej sie opłącają mega paki w róznych rozmiarach co dopytania,u mnie :tak długo będzie nosił 68 jak nosił 62 w jaki rozm Twoja córa teraz wchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm mmmm mhmmm
moja corka dosc dlugo nosila rozmiar 56 (jakies 2-3 miesiace), potem 62 przez 2 miesiace i 68 tez gdzies przez 2 miesiace. Za 35 zl z bodziakami w zestawie cena 200 zl to istne przegiecie. Do 100 zl max bym za to dala. W ciuchbudzie za to samo dasz ok 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia teraz ma rozmiar 62 gdzies z 2 tyg temu jeszcze miała 56.. no nie wiem sama. za bardzo nie mam wiekszych ubranek wiec dlatego interesuje mnie wieksza ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 68 skonczyła nosic jak miała 4 mies. ale to zalezy jak szybko rosnie twoje dziecko bo moja to w oczach rosła mimo ze nie urodziła sie duza bo 52cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
body można kupić za 2-7zł w sklepie typu real,biedronka,body nie muszą być piękne i zH&M czy innej firmy,bo i tak ich nie widać pod ubraniem :P jedynie rękawy w śpiochach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nosila wiele rzeczy w rozmiarze 68 do roku! Wszystko zalezy od tego, jak szybko dziecko rosnie. Trudno tu o prognozy. Mojej siostrzenicy urosla noga przez doslownie kilka dni o 2 rozmiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm mmmm mhmmm
sciema, nie mogla urosnac noga w kilka dni o 2 rozmiary bo stalaby sie fenomenem na swiatowa skale, to znaczyloby ze JEJ KOSCI urosly 1 cm w 2 dni a zadna tkanka (procz nowotworowych) nie rosnie w tym tempie, mamuska zle zmierzyla a potem bzdury opowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item938275509_6_12_m_cy_same_firmowki_dla_corci_wiosna_lato.html wiec moze lepiej cos takiego. nie zalezy mi na metkach poprostu ładne te ubranka sa, kupuje tez wielle w supermarketach ale po kilku praniach traca kolor za to z h&m czy next sa cały czas jak nowe..kupuje je zazwyczaj na ciuchaczu ale u mnie tylko na wycenie sa takie w miare fajne po 6-8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz sama jak dziecko rośnie i na ile ci starczają rzeczy ja bym kupiła 74 ale tylko dlatego ze moja jest wysoka ... poza tym czesc z tych rzeczy jak teraz bedzie sporo za duza to na jesien bedzie ok. moja ma 9 mies. i nosi rozmiar 86 ale wszystko musze jej zwężać bo wisi jak na wieszaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna sprawa jak dziecko szybko rośnie a druga jakie naprawdę są to rozmiary, bo 68 nie równe 68. Moja z niektórych ciuszków z tego rozmiaru wyrosła niektóre jeszcze nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pominiesz r 68 to w 74 bedzie trzeba zawijac rękawki, ubranka bedą za luzne. moja córka ma 6 miesięcy i dopiero powoli wyrasta z niektórych ubranek na 68. ur sie prawie 4,200 kg i 55 cm. i wcale wolno nie rosnie. mysle ze w wiekszosci ubranek na 68 jeszcze pochodzi troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×