Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogrubiona przez ciążę

Jak doprowadzić uda do ładnego wyglądu po ciąży?Pomysły...

Polecane posty

Gość pogrubiona przez ciążę

Pewnie część z was też miała ten problem a częśc już z nim poradziła. Po pierwszej ciąży nie przytyłam, ale teraz to co przyszło, to poszło w uda. Dietę miałam zdrową i jadłam racjonalnie, ale nic nie pomogło. Cellulitis i pewnie z kilka dodatkowych centymetrów na które patrzę z obrzydzeniem, bo w szafie mam same krótkie spódnice, sukienki i obcasy. Pomóżcie proszę. Jakie kremy, jakie ćwiczenia? Ja nic chcę tak wyglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie najlepsze balsami ujędrniające to z firmy Eveline Slim System 3D, pij dużo wody z cytryną (to oczyści organizm z toksyn i łatwiej Ci bedzie spalić tłuszczyk), zrezygnuj z chipsów itp.bo to bardzo idzie w uda, mozesz sobie pozwolić na czekolade , ale nie za duzo. Jeśli chodzi o ćwiczenia to najlepiej jest się przed nimi posmarować balsamem , owinąć folią spożywczą (wtedy kosmetyk wchłania się o niebo lepiej).Zacznij od ćwiczeń rozciągających , możesz np.zrobić zrozgrzewkę z callaneticsu i kilka ćwiczeń na nogi i pupe (w internecie jest sporo stron z ćwiczeniami).Później \"rowerek\" w powietrzu, czyli kładziesz sie na plecach , nogi do góry i wykonujesz okrężne ruchy jakbys jechała rowerem.Na koniec ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud np.siadasz na podłodze,nogi wyprostowane , przed soba stawiasz taboret i umieszczasz go międz swoimi stopami.Zaciskasz na nim nogi , jakbyś chciała złączyć stopy.To ćwiczenie powtarzaj kilkadziesiąt razy , zawsze przytrzymując mięsnie kilka sekund w napięciu. Nie zapomnij też o prysznicu ,naprzemian ciepłym i zimnym na uda , zebys miała ładną ,jędrną skóre ,bo co z tego jak schudniesz jak i tak będzie sie skóra trzesła i wisiała na nich.. Może się wydawać ,ze jest tego sporo ale z czasem bedziesz to traktowała jako przyzwyczjenie , tak jak np.mycie zębów rano:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrubiona przez ciążę
Czy ta sria Eveline...jest do wcierania w uda? Bo karmię piersią i nie wiem czy pewne rzeczy mogę stosować.Ale przepis na balsam i folię brzmi kusząco, sprawdzę. Wiem że przyzwyczajenia czynią cuda. Zawsze o siebie dbałam, dlatego wygląd moich ud doprowadza mnie do rozpaczy. A chipsy i fastfoody nie wchodzą w moim jadłospisie w rachubę. Najgorszym moim przewinieniem jest co najwyżej coca cola. Dzięki za przepis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline to serum i krem na uda ,brzuch i pośladki , dodatkowo jest tez żel do biustu.Nie używałam tych kosmetyków długo ,ale efekty były widoczne:)Moim zdaniem o wiele lepsze niż po tych droższych kosmetykach (koszt jednego produktu Eveline to ok.13-15zł,a w dodatku sa dosyc wydajne). Ja tez nie moge sobie odmówic coli:)I też walcze z udami , mam do zrzucenia z 8cm jeszcze, mam nadzieje ze nam sie uda;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×