Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak jestem szczera i mowie ze dzieciak brzydki to sie obrazaja

Polecane posty

Gość gość

a niby kazda ceni sobie szczerosc i prawdomownosc i brzydzi sie falszem a jak mowie szczerze od serca ze dzieciak brzydki to wielka obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma ma corke , mala ma 3 lata i wykapany tatus czyli taka szczurowata twarz , szpiczasta broda i wielkie oczy , no wyglad jak ufoludek , jak by jej doprawic uszy to wygladalaby jak troll z lasu . napisalam ze brzydka to sie posypaly minusy o matko jedyna a co mialam napisac ze urocza, jak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest różnica między szczerością a wiejska bezposrednioscia, ale ty nie kapujesz takich rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie dla ciebie szczera oznacza chamska. Jest taka cienka granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądry człowiek ma w głowie filtr, zanim coś wypowie to przefiltruje swoją myśl czy aby nikogo tym nie zrani. Po co to napisałaś, mogłaś w ogóle nie pisać. A na pytanie czy moja córcia jest ładna, może powiedzieć, że ma fajne włosy, oczy, cokolwiek, żeby nie odpowiedzieć wprost. Przecież to nie kłamstwo. Nie cenię sobię prawdy w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja uwielbiam takie wieśniary, które każdemu dosrają nawet jak się ich nikt nie pyta o zdanie, a potem szczycą się, że są szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak tesciowe ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To raczej naturalne.Dla każdej kochającej mamy jej dziecko jest piękne.Kiedy nie chcesz skłamać, powiedz coś w rodzaju:"ważne, że dla Ciebie jest najpiękniejsze na swiecie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzieć komus, że jest brzydki, no rzeczywiście kwintesencja potrzebnej szczerości :D szkoda, ze tobie ktoś tak nie powiedział, nie ma to jak podejść do kogoś, czy to dziecka czy dorosłego i powiedzieć, że jest brzydki, gruby, chudy, ma zniszczone włosy, brzydki kolor, dużą d**e czu brzuch, odstające uszy... rewelacja :D szczerość ponad wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozuniem po co komuś mówić ze jest brzydki czy to dorosły czy dziecko ? To nie szczerość tylko chamstwo. Ile razy uslyszalas że brzydka jesteś ? Teraz się będziesz na cudzych dzieciach odgrywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na fb trzeba zawsze napisać że piękna księżniczka :-P ja mówię słodziak by nie urazić chociaż zdarza się że niektóre bobo słodkie nie jest ale dla rodzica zawsze pięknie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyraźniej ty jesteś autorko taka jak moja bratowa. Wali innym wprost co o kimś myśli i jak ktoś sie obraża to tłumaczy że powiedziała prawde i sie tym szczyci że jest taka bezpośrednia i szczera. Szkoda tylko że to nie działa w obie strony. Jakby jej ktoś powiedział prawde co o niej myśli to zaatakuje podwójnie i zeżre żywcem, awantura stulecia murowana. Jak widać kieruje sie polityką że "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zobaczymy co będzie jak się zestarzejesz i wtedy każdy napotkany powinien w dobrej wierze mówić na dzień dobry że jesteś nikomu niepotrzebną, pomarszczoną staruchą. Wg twojej zasady powinnaś mu wtedy jeszcze podziękować za szczerość i prawdomówność. Wszak to cenione zalety i cnoty i to będzie piękne że wszyscy ludzie będą obdarzeni tą cechą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy jestescie wszystkie serio takie glupie ?? przeciez nie podeszlam do dzieciaka i nie powiedzialam ot tak - brzydka jestes , nie podchodze do ludzi i nie mowie ot tak sobie , hej mas brzydki nos, Wy tu na kafe jestescie jakies inteligentne inaczeji, lubicie sobie historyjki wymyslac . Jak mi ktos wstawia zdjecia i rozplywa sie w zachwycie a banda falszywcow rozplywa sie w tym zachwycie razem z autorem tych zdjec to ja jedyna pisze brawde BRZYDKIE DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj głupia jestes autorko i tyle. takie słowa ranią i sprawiają przykrość. normalny człowiek doskonale o tym wie i nie ma potrzeby sprawiania przykrości drugiej osobie. natomiast jeżeli miałabym polecieć twoja polityką to powiedziałabym ci, ze masz mentalność prostaczki i nieokrzesanej baby z magla, a do tego zero klasy i kultury - bo to prawda, jestem szczera teraz tzn 'szczera' jak ty :/ pozatym pamietaj, że pojęcie piekna jest względne i jednemu się podoba miss, a drugiemu szkarada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny czlowiek nie wystawia swojego (nie musze dodawac brzydkiego ) dziecka na publike , do oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jasne.Normalni ludzie robią 7-latkom operacje plastyczne (bo uszy odstające) i makijaż permanentny.:P.Żeby było piękne, jak z obrazka.A te, co mają dzieci niepełnosprawne, to już się w ogóle powinni całe życie WSTYDZIĆ i przemykać z dzieckiem kanałami.Zabawni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cleo a ty masz chyba jakis problem w zyciu co ? cos cie gryzie ? nikt nie pisze zeby malowac dzieci czy robic operacje , nie zmyslaj kobieto nieszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko widać masz ogromny kompleks i dlatego robisz ludzi aby się na nich odegrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym nie wystawila dziecka na Fb czy inne gowno z podpisem , moja mala ksiezniczka , czyz nie piekna ( a tam dzieciak jak z innej planety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś dziwne podejście macie. Ja wraz z mężem jesteśmy szczerze mówiąc (dla mnie ) przeciętnej urody No i nasza córcia tez jest taka.Nic jej nie brakuje,ale tez nie ma nic takiego "Wow" w niej.Dla nas jest najpiękniejsza ale wiem,ze sa ładniejsze dzieci od niej.Nie oczekuje ze ktoś będzie mówił,ze mała jest przepiękna,ale tez jakby ktoś podszedł i powiedział "ale ona jest brzydka" byłoby mi zwyczajnie przykro. Trochę kultury i wyczucia sytuacji.Ja jak widzę ze dziecko jest średniej urody to nie mówię ze jest piękne czy brzydkie tylko ze np. ma śliczny uśmiech czy jest bardzo mądre (Np.kilkulatek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
nigdy bym nie wystawila dziecka na Fb czy inne gowno z podpisem , moja mala ksiezniczka , czyz nie piekna ( a tam dzieciak jak z innej planety ) > mnie sie podoba to co piszesz skoro pytaja o zdanie to kazdy moze napisac nawet jak sie komus nie podoba dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znam dzieci ktore po prostu są brzydkie ( nie że chore na cos i od tego , po prostu takie są ...) .ale nie oznacza sie że za każdym razem trzeba natrząsać siez "szczurowatej mordy" "uchli jak patelnie" czy 'kaprawych oczek" . Bo to już chmastwo. Po prostu -brzydkie to sie fałszywie nie zachwycaj i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej szczerymi ludźmi są totalni idioci. To jest fakt o którym wie każdy człowiek. Temat absurdalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wy macie ustawowy obowiązek komentowania zdjęć na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to kompletna idiotka, pod przykrywka chamstwa i kretynizmu obraża innych tłumacząc to szczerością. Nie jesteś szczera, jesteś prymitywna, głupia i niewychowana. Brak ci jakiejkolwiek kultury osobistej i jedyne co mogę powiedzieć to brak ci nawet wstydu, bo ktoś kto ma odrobinę kultury wstydzilby się powiedzieć takie coś. I przestań się tłumaczyć szczerością, jesteś złym człowiekiem a nie szczerym ;)w dodAtku nieszczęśliwym i smutnym. Pa miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wciskać kit a potem oglądać nafaszerowane komplementami dorosłe ksieżniczki o wątpliwej urodzie, guście, z wybujałym ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 14.39 rację .Komplementy nieuprawnione i w nadmiarze moga spustoszyć psychikę dzieciaka . Taki przykład rozpieszczona 'księżniczka" jedynaczka .Mała w dzieciństwie raczej przeciętna z urody, ani piękna ani straszna, minus za wiecznie skrzywioną i naburmuszoną twarz. Oczywiście jako że rodzice zamożni i wpływowi dostawała non stop zachwyty i pochwały itp. Jako nastolatka szybko wyrosła i ... wyrastając szybko popsuła się uroda, czasem bywa. Miała klawiaturę ogromnych końskich zębów, które jeszcze odsłaniała, co rusz durnie sie chichrając i nieproporcjonalny do twarzy nos .W szkole średniej "księżniczka " przeżyła szok, nagle nikt się nie zachwycał, ba zaczęły się docinki i rysowane karykatury . Psychologiem to się skończyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×