Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak można nazwać dziecko ALAN?

Polecane posty

Gość gość

To imię jest okropne! Od razu wiemy, że dziecko z takim imieniem nie ma do końca normalnej rodziny. ALAN, tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna z gorszych rzeczy jaka może sie dziecku przytrafić. Alan, Alanek, Boże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie mam gdzieś, jakie kto daje imię dziecku, ale Alan i Nikola mnie drażnią. Mój syn ma w klasie długowłosego Alana. Dziecko płacze, że chce mieć krótkie włosy, bo dzieci ze starszych klas się z niego śmieją, a matka uparcie twierdzi, że ma tak śliczne włoski, że mu ich nie zetnie. Biedne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma normalne polskie imię, ale czasem dla beki mówimy do niego Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nazwać dziecko ALAN? - Też tego nie rozumiem. Mamy za twardy język ojczysty na takie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wy macie na imie? jak mozna sie z kogos tak wysmiewac? rodzice was nie wychowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci na podwórku wołają: ALAN-ANAL, albo MAJA POLIŻ JAJA ciekawe kto ich tego nauczył???Tolerancyjni i katoliccy rodzice i dziadkowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w klasie kolegę o tym imieniu i wszyscy kumple zwracali się do niego... 'ANAL' - ogólnie miał przerabane heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorniakowa tez nazwala I tego nokt nie widzi. Znam jedna rodzine z alanem. Calkiem normal I ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie a powiedzcie dlaczego Nikola was drażni? ciekawa jestem. mam w rodzinie Nikolę i też nie lubiłam aż tak tego imienia ale odkąd ją poznałam to stwierdzam, że nie jest złe :) dlaczego kojarzy wam sie z nizinami? myślę że w Polsce na imię Alan modę zapoczątkowała Edyta Górniak kiedy bodajże w 2005 nazwała tak syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię normalnie, mój syn też, rodzice mnie wychowali bardzo dobrze, ale nie mogę przejść obojętnie obok ALANKÓW, blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam już jak Górniakowa tak nazwała syna, myślałam sobie, że to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
Rodzice, którzy nadają takie imiona swoim pociechom leczą przez to swoje kompleksy zupełnie nie zważając na to, że już w szkole będą wyśmiewane, cóż sądzą, że ich dzieci będą się oryginalnie nazywać.. Ja znam kilka Alanków i 2 Arieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka tak nazwała syna i raz się prawie przejezyczylam i chciałam powiedzieć "anal", ale w ostatniej chwili to ogarnęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ludzie, ale imię Nikola świadczy o tym że rodzice kompleksy leczą?????????? to normalne imię, ja takiego nie nadałabym ale nie widzę związku między Alankiem, Justinkiem a Nikolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takimi imionami sami sie stygmatyzują. Jakby iść do tych rodziców i powiedzieć " chodź, założymy ci opaskę z napisem PATOLOGIA", to wszyscy by sie oburzyli. A takie imie to tak naprawdę metafora takiej opaski, od razu wiadomo z kim mamy do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam na imię normalnie, mój syn też, rodzice mnie wychowali bardzo dobrze, ale nie mogę przejść obojętnie obok ALANKÓW, blee. XX Normalnie wg.Ciebie, a wychowali Cie dobrze? serio? watpie.Dobrze ze obok Ciebie ludzie przechodza obojetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co was obchodzi jak ktos nazywa dzieci?latwo hejtowac w necie, to takie prostackie.Chcialy byscie takie chamskie odzywki uslyszec w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23, 12:24, oho proszę państwa, odezwały się mamy Alanków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myślę że w Polsce na imię Alan modę zapoczątkowała Edyta Górniak kiedy bodajże w 2005 nazwała tak syna x Mylisz się. Pracuję z 25letnim Alanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
no ludzie, ale imię Nikola świadczy o tym że rodzice kompleksy leczą?????????? xxx Wg mnie tak, ponieważ trochę chodzę po tym świecie i znam wiele patologicznych rodzin, gdzie są Alanki, Nikole, Dżesiki i Samanty, do tego mają pospolite nazwiska, a matki owych dzieci nie są szczęśliwe i tym samym unieszczęśliwiają swoje dzieci nadając im takie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12:23, 12:24, oho proszę państwa, odezwały się mamy Alanków cool.gif XXX Moj syn to Piotr, nie jestem tak pusta by obrazac innych.Zal mi cie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alan , natan , błajan Jezu zawsze żywot brajana mi się kojarzy jak byłąm w ciąży szwagierka mi nakazywała syna tak nazwać bo moda :-o i mówiła że julian czy rafał to pedały :-o a dzieci w szkole cóż nie zgodzę się że będą się śmiały z tych imion bo natanów w klasie syna jest 5 a alana żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w podstawówce w klasie był Alan a mam 32 lata. Był też Olaf, trzymali się razem, bo nikt nie tolerował tych imion i byli przezywani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś dał imię Alan, czy Ariel te 20-30 lat temu, to chciał być oryginalny. Potem zaczęła się moda na dziwne obcobrzmiące imiona u gwiazd muzyki i tv, którą podchwyciła gawiedź, głównie ta najmniej fajna. Stąd tyle tych imion u patologii. Potem nastąpił trend odwrotny. Gwiazdy w/w i scenarzyści serialowi zaczęli iść w druga stronę. Franciszki, Antki itp. I tak weszły do mody imiona nadawane w pokoleniu dzisiejszych 60-70latków. Aktualnie zauważam trend. Im dziwniejsze, tym fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale idiotki tu siedzą zajmijcie się czymś pożytecznym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,mozna. Znajomi dali swojemu synkowi i rozpierdala mnie najbardziej gdy go wolaja ; "Alancius , Alanciusiek ! :-) ostatnio robiac zakupy rownie oryginalna mama wolala za moimi plecami dziecko ; "Braajanek, zostaw to!" pol lidla jeblo smiechem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 18:32 no wlasnie,co tu robisz? Wypad mamo /tato Alanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za puste babki. Co was tak boli ten Alan? Ja się na tym forum dowiedziałam, że Alan to Anal. Sama bym na to nie wpadła. Może po prostu głodnemu chleb na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×