Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropka***

Jak sobie radzicie z dzieckiem w domu nawałem obowiązków

Polecane posty

Gość Kropka***

czasami kiepską pogodą jak znajdujecie czas na to aby dziecko było zadbane obiad na stole mieszkanie posprzątane w szfie poprasowane ubrania i jak w tym wszystkim dbacie o siebie czy macie jeszcze troszkę czasu dla siebie na czytanie książek pójscie do kina na spotkanie z koleżnanką i rozwój osobiesty? chyba brakuje mi kogoś z kim moglabym pogadać:) mama z bardzo małym doświadczeniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama**************
Kropka z tym radzeniem jest róznie, ale przynajmniej sie staram:) z uwagi na to ze pracuje codziennie po 8 godzin mam mało czasu dla dziecka wiec kazda wolną chwilke poswiacam wlasnie jemu, sprzatanie, prasowanie zostawiam na pozniej, jak dziecko zasnie, obiady akurat gotuje moja mama za co jestem jej bardzo wdzieczna i dzieki temu mam wiecej czasu dla dziecka, no i jak jest podłoga brudna lub naczynie to juz teraz sie tym nie przejmuje, po prostu robie to jak dziecko spi lub samo sie bawi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku nie jest latwo. przez pierwsze 2 mc bylo ciezko. pozniej juz nauczylam sie organizowac sobie czas. po roku- kiedy dziecko juz raczkuje albo chodzi jest o wiele lzej :). teraz mam 2,5 letniego brzdaca i nie mam problemow z organizacja. A co do wolnego czasu- nie ma problemu z organizacja-zawsze maz moze zostac z malym po pracy, czytanie ksiazki- co to za problem jesli brzdac juz sam sie bawi, tak samo zrobienie obiadu itd. na spacery wychodze z kuba itez doskonale spedzamy czas w dwojke:D mam czas na komputer, na zadbanie itd. zaraz pojawi sie 2 dziecko i znow moge miec troche problemow na poczatku z organizacja:D Na wszystko potrzeba czasu!!!1 bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×