Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość straznica

jak stosowac tabletki dopochwowe?

Polecane posty

Gość straznica

niegdy wczesniej czegos takiego nie stosowalam gin mi przepisal na grzybice, dzisiaj chciałam wlozyc pierwsza a wogole nie chce wchodzic :/ czy wystarczy samo ze tabletka bedzie w wejscu do pochwy, bo mi kawalek wystaje? one strasznie tempo w wchodza... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Głęboko trzeba to wcisnąć, lekko zwilż. O wiele lepsze są doustne.Kuracja dwudniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka musi być wciśnięta jak najgłębiej, żeby zadziałała rzeczywiście w miejscu, gdzie jest problem, czyli w pochwie. Jak ma wystawać, to lepiej daj sobie spokój z jej wsadzaniem, bo nic Ci nie pomoże. Szkoda tabletkę marnować. Wciskasz ją tak, że cały palec Ci wchodzi do środka. Najwygodniej włożyć ją w kucki albo na stojąco z jedną nogą opartą wyżej tuż przed położeniem się, aby nie wypłynęła zanim pójdziesz spać. Spokojnie, rano przy siusianiu większość wypłynie. Jeśli tabletka nie chce się wsunąć, użyj odrobiny żelu intymnego dla lepszego poślizgu. Jeśli nie masz żelu, możesz się podniecić ;) W ostateczności nieco ją zwilż, ale to zależy, jaka to tabletka, bo zamiast stać się śliska, to może się rozpadać pod wpływem wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, doustne nie są lepsze, bo muszą przejść przez cały przewód pokarmowy, wątrobę i z krwią dostaje się również do wielu innych narządów, nie tylko do miejsca docelowego, czyli pochwy. Dopochwowe leki działają miejscowo i w większości nie wchłaniają się przez błonę śluzową pochwy i nie maja ogólnoustrojowych skutków ubocznych. Leki doustne są zalecane dopiero przy nawracających infekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznica
czyli tak na dlugosc palca wskazującego wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznica
i co? nitk mi nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj przez odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz pochwicę? To skurcz mięśni, uniemożliwiający np. założenie tamponu, czy wsunięcie czopka. Porozmawiaj z lekarzem. Spróbuj powoli, jak będziesz rozluźniona wkładać zwilżony palec, może tą samą drogą wejdzie czopek, jak nie, to może właśnie być pochwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznica
nie mam zadnej pochwicy, penisek mojego TZ dobrze wchodzi tylko te tabletki nie chcą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes starznica czego?I tak na pewne wydarzenia nie masz wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznica
jestem "starznicą" swojej peeeeezdy i mam wplyw na to czy wylecze ja z infekcji, spitalaj lamusie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×