Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia145

jak szybciej urodzić?

Polecane posty

cześć, zaczął mi się 37 tydzień ciąży i chciałabym już urodzić, dłużej nie dam rady... Puchnę, nie mogę spać, co chwilę chodzę do toalety, ale najgorsze są kłopoty z oddychaniem. Nie mogę nic zrobić bo zaraz muszę siadać przed wentylatorem i walczyć o każdy oddech... Szyjka już dawno mi się skróciła i jest miękka, z tego powodu leżałam w szpitalu. Lekarz mówi, że spokojnie mógłby już zacząć się poród, bo z dzieckiem byłoby wszystko ok. Ma któraś może jakieś sposoby, żeby urodzić wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj czy na to jest jakaś recepta, chyba nie miałam podobnie jak Ty przedwczesne skracanie szyjki i szpital, w 26tc brak szyjki i rozwarcie na 1 palec:)lekarz stwierdził że poród to kwestia czasu..... więc w 37tc stwierdziłam że teraz mogę rodzić więc koniec z oszczędzaniem się:) plewiłam, sprzątałam jak wariatka nawet fugi szczoteczką do zębów czyściłam ;p latałam po sklepach, nosiłam zakupy, sex, wszędzie mnie było pełno....od rana do wieczora szukałam sobie zajęć bo nie umiałam usiedzieć:) Nawet całą pościel z szafy wyprałam i wyprasowałam mimo że była czysta :)Nogi miałam tak obrzęknięte że nie umiałam po schodach zejść....no i niestety moje wysiłki nic nie dały!!!!!! Nie mogłam w to uwierzyć przenosiłam 6 dni!!!!!! wskórałam tylko tyle że do szpitala przyszłam z 3cm rozwarciem ;) ale próbuj może Tobie się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w 39 tc pomogl masaz sutkow. Zastosowalam w kapieli i po godzinie mialam regularne bolesnd skurcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje... Tez mialam problemy z oddychaniem. Lezenie tylko na lewym boku, nawet siedziec nie moglam. Masuj sutki, moze pobudzaj rowniez laktatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólczuje wam:( to lato jest jeszcze gorsze niż poprzednie:( a ja w tamtym roku bylam w ciąży i ledwo dożyłam:(-też wiatrak, chlodne prysznice-wypilam litry wody. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×