Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonaa

jak to jest ...?

Polecane posty

Lekarz wyliczył mi termin na 5 września, położna na 2, a kalendarz w internecie na 6. Niewiem już na kiedy mam termin!!!!!!!!!!!!!!! USG wykazało termin na 12ego. Czy to oznacza że moje maleństwo rozwija się wolniej niż powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline_23
nie, na pewno nie:) kalendarze internetowe czasem szwankują:) to zależy ilo dniowy cykl ci wyliczyli. liczy się też wiek ciąży i od ostatniej miesiączki. Tak. że na pewno wszystko jest w porządku:) nie martw się, w arzie atpliwości niech lekarz ci to wszystko dokładnie wytłumaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie, na pewno nie:) kalendarze internetowe czasem szwankują:) to zależy ilo dniowy cykl ci wyliczyli. liczy się też wiek ciąży i od ostatniej miesiączki. Tak. że na pewno wszystko jest w porządku:) nie martw się, w arzie atpliwości niech lekarz ci to wszystko dokładnie wytłumaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa. Najważniejsze to aby dzidzia zdrowo się rozwijała. A termin w sumie jest tu mało ważnny,to i tak rzadko się sprawdza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę, to nie nastawiaj się na żaden z tych terminów, bo czy urodzisz w 38 tyg czy w 42 to będzie w normie. To najdłuższy okres ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze lekarz dał Ci termin na 5-go wrzesnia nie jest powiedziane, ze tego dnia urodzisz. Mojemu dziecku tak sie podobało siedzenie w brzuszku ze wyszedł 2 tyg po terminie i jeszcze miałam poród wywoływany, a inni rodza wczesniej. Generalnie jest przyjete ze 2 tyg w ta czy w druga str to jest dziecko urodzone w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×