Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalenak

JAK ZMUSIC DO PICIA

Polecane posty

Gość madalenak

7 miesieczne dziecko,które przez cały dzien w te upały,possa przez chcwile picie i sie na tym konczy.i herbatka i soczki nic nie daja,a przeciez moze sie odwodnic!prosze pomozcie. tylko nie piszcie ze dziecko moze tyle potrzebuje,dlatego tak mało pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak po prostu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek tez nic nie pije:-( nie wierze ze nie chce mu sie pic Malo tego mamy przez to problem z kupkami Ja w niego wlewam lyzeczka choc troszeczke Moze to taki buntowniczy wiek bo moj jutro konczy 7 miesiacy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek dopóki pil mleko czyli do ok.8-9 m-ca to prawie nic poza tym nie pił (najwyżej minimalne ilości) . Potem odrzucił mleko i zaczął dopiero więcej pić. Teraz ma 13 m-cy i potrafi w te upały wypić nawet 1 litr herbatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenak
w tym problem,ze moja córcia i mleko pije i je obiadki i deserki i powinno jej sie chciec pic zwłaszcza po obiedzie.a tu nic zmiast picia woli flipsa w reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś innego niż wcześniej podawałaś spróbuj. Może utrafisz w smak. A jak i to nie pomoże to dawaj mu co pare minut chociaż łyczka weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mój synek też jadł obiadki,deserki itp i pił mleko modyfikowane i nic poza tym (co najwyżej pare łyżeczek) . Ok.9 m-ca przestał zupełnie pić mleko i wtedy zaczął pić soki i herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETII62
na picie chyba nie ma sposobu moja ania skoczyła siedem miesięcy i też wo gule nie chce pić nawet jeść też nie chce ale to osobny temat karmie ją jeszcze piersią i wszyscy mówią że dlatego nie chce pić chcę ją pomału odzwyczaić od piersi ale czuje że będzie ciężko daje jej po troszku łyżeczką polubiła trochę napój GERBERA nawet nie wiem ile powinna na dzień wypić może WY wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenak
mnie sie wydaje,ze powinna pic tyle ile ona sama zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×