Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amelia83

jaki fotelik samochodowy?

Polecane posty

Moi Drodzy jestem na etapie kupna fotelika samoch. a kompletnie nie znam sie na tym interesuje mnie fotelik powyzej 10 kg i wlasnie nie wiem do ilu kg najlepiej kupowac i z jakimi funkcjami no i oczywiście firma??? Pomozcie mi w wyborze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bebeconforta jest bardzo obszerny, stabilny, z atestami zaleta jest pokretlo z przodu kolo nozek fotelika, wystarczy pokrecic i fotel rozklada sie do spania prawie na plasko ;) zaglowki ktore mozna zwezac kiedy dziecko spi tak ze glowka mu nie lata na boki, oraz rozkladac kiedy dziecko nie spi ale koszt to ok 600zl , nie wiem w sumie jak teraz w zeszlym roku kupilam go za 650 zl z pokrowcem frotte na lato zeby dziecko sie nie pocilo-super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama...
ja polecam firmę neo nato tu jest ich strona mają różne fajne rzeczy dla dzieci fajne wanienki i kojce :) miałam z ich firmy kojec i wózek oraz wanienkę :) polecam to adres strony internetowej: www.neonato.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajt30
Ja bym polecala Maxi Cosi z Isofixem lub Britax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo mialam bebekonfort
Kupilam taki sam jak Evi bebeconfort, kiedy dziecko mialo 1,5 roku, uzywalam go do wieku 4 lat. Jest on 9-18 kg. Tyle ze to pokretlo mnie wnerwialo,bo bylo go trudno krecic, a juz zapomnij w czasie jazdy, gdzy jestes na przyklad na przednim siedzeniu pasazera, a fotelik po przekatnej z tylu. Pozniej u kolezanki widzialam Romera, tam jest do przesuwania w pozycje spania dzwignia zamiast pokretla - chyba nawet kierowca na swiatlach jest w stanie do przesunac lekkim ruchem reki. Ogromnym plusem sa te rozsuwajace sie boki - mozna dopasowac do szerokosci dziecka, do tego, czy jest ubrane w podkoszulke czy w zimowe futro, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekit nieba
wszystko w zalezności od kwoty jaka chcesz przeznaczyć najlepiej idź do zaprzyjaźnionego sklepu i dowiedz sie czym te foteliki sie od siebie różnią, apotem wybierz sobie 2 do porównania i wybierz ten, w którym dziecku będie wygodnie io będzie sie tobie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa8
Ja słyszałam bardzo dobre opinie o tych fotelikach https://nodik.pl/foteliki-samochodowe-espiro-c-35,14.html . Nawet moja siostra miała fotelik Espiro przy swojej córce i bardzo sobie chwaliła. Chociaż szczerze mówiąc, to ja nadal nie wiem jaki fotelik wybrać? Na pewno nie chcę przepłacać, a zależy mi na tym aby był dobrej jakości i taki który faktycznie ma wszystkie atesty i certyfikaty jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w samochodzie woże transformer xt, jestem zadowolona z fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też mamy concord ale reverso plus. Nasza przygoda z fotelikami sie nie dawno zaczeła ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten fotelik reverso plus od jakiego wieku? Można wozić dziecko w pozycji półleżącej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ten concord jest regulowany, takze jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ten reverso plus kosztuje około 1500tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

Sprawdźcie sobie jeszcze sklep online www.fajnytowar.pl/ My mamy stamtąd aktualnie Summer Baby model SMILE ISOFIX i super się sprawdza, jest solidny i porządnie wykonany. Cena uważam, ze w porządku jak na tak wysoką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka

Bardzo fajnie doradzają w sklepie Tosia - i online i w punktach stacjonarnych - my wybraliśmy wózek 2w 1 i super fotelik więc polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Hej dziewczyny podbijam temat, moje dziecko ma 8 miesiecy i prawie 10 kg, fotelik-nosidełko który teraz używamy jest do 10 kg, więc niedługo czeka nas zakup nowego. Jaki fotelik polecacie: 0-25 kg czy od razu 0-36 kg? Czy foteliki za 250-500 zł są w miarę bezpieczne czy lepiej dołożyć?

Czy możecie polecić konkretne firmy? Zależy mi na tym aby był bez isofixa i dało się go montować przodem i tyłem do kierunku jazdy i w pozycji półleżącej (ale chyba wszystkie foteliki od 0 kg mają te opcje?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka

Ja brałam model 9-36 bo mały jest całkiem pyzaty i dobrze mu w takim "rozciągliwym" modelu. Bardzo dobre opcje mają w sklepie tosia - warto podpytać obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Kupiliśmy z mężem model od recaro też 9-36 z racji na zdecydowanie dłuższe użytkowanie, a fotelik rośnie razem w młodym. W tym sklepie tosia też widziałam że mają w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×