Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halo hcg

Jaki miałyście poziom bHcg na początku ciąży ?

Polecane posty

Gość halo hcg

Jaki miałyście poziom bHcg na początku ciąży? I dzidzusia jakiej płci urodziłyście? Podobno są jakieś amerykańskie badania na temat bHcg, które wykazały ,że mamy , które na początku ciąży miały wysokie bHcg - wg górnych wartości tabel z normami powiły bliźniaki lub...dziewczynkę. te zaś , które bHcg miały w niższych lub środkowych normach - chłopaczków. Przeprowadzam więc badanie. Jeżeli pamiętacie - piszcie !!! Zaznaczam ,ze wiem ,że bHcg rośnie szybko z każdym dniem, ale ważne jest , czy ktoś miał np 400 czy 40 000 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hcg
uppp please....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam b. wysokie BETA hcg i mam dziewczynkę tzn. zawsze w górnych granicach normy lub powyżej. W pierwszych 6 tyg. wzrastało 150 % co drugi dzień ( zwykle 60-100%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hcg
dzięki Rita - czekam na więcej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszalam że trwają badania nad możliwością ustalenia płci na podstawie przyrostu bety. Tylko, ze ona przyrasta bardzo szybko i trudno dokładnie ustaliś wiek ciąży z dokladnością dnia. Ale ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hcg
No właśnie temat ineresujący , a Mamusie coś nie wpisują swoich doświadczeń ....Bardzo proszę wpiszcie swoje hcg To nawet nie chodzi o przyrost , bo przeważnie wynosi od 66 procent w górę /48 h . Tylko w momencie startowym dla badań w ciąży( wtedy kiedy się o niej dowiadujemy) 5-6 tydzień od@ - jedne już mają 2000 , a inne np 400 - i ten wynik i ten prawidłowy , bo widełki są duże. Potem ta co miała 2000 po tygodniu ma np 10 000 a ta co 400 ma dopiero 2000 jednostek ( wiek ciąży ten sam ). Fajnie byłoby zobaczyć wyniki w stosunku do płci dzieci , które urodziły - ta z 10 000 - powinna wg teorii Amerykanów mieć dziewczynkę , ta z 2000 - chłopaczka. Piszcie Mamusie jak pamiętacie :))) Może te dziwczyny , które są w ciąży w 6-tym mscu i już wiedzą o płci też pomogą :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hcg
śliczny synek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieee
Czy badanie bHcg może wykazać ciąże bardzo wcześnie? Wcześniej niż test? Kiedy jest sens poddać się takiemu badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w 5 tygodniu ciąży miałam 1772 i urodziłam śliczną dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hcg
Kiara - i tu badania się sypią .....:))) :))) ale może to tylko wyjątek potwierdzający regułę Tak badanie beta-hcg jest w stanie wykryć ciażę , wcześniej niż test "sikany". Pewnie już kilka dni po zapłodnieniu- jak zarodek się zagnieździ i zacznie się wydzelać gonatropina kosmówkowa . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Betę robilam w 26dc i był to 13 od owulacji wynosila wtedy 146 jednostek, niestety nigdy nie dowiem się kogo nosilam pod serduszkiem bo w 11tc okazało się ze ciąża obumarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hcg
katynka - to jest dopiero obalenie teorii :))) :))) :))) z grubej rury :))) GRATULUJĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo hcg, dziękuje, ale nie ma czego, bo w 4 m-cu dziewczynki mi umarły:(. Zawał łozyska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hcg
:(((:(((:(((:(((( brak mi słów.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalala
6 tc 10 000, i sie okaze jaka plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mialam--------
w 6tc 11 260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hcg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misslady87
ja jestem prawdopodobnie w 2-3 tyg ciazy i moje HCG to 830 mIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
5tc (32 dzien cyklu) beta hcg 3332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibinokmsjaal
to macie chłopaków :) ja miałam w 3 tc 29 mlU. jest dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któras z Was miała endometrium grubości 11,1 na początku ciąży? Jutro ide na badania bHcg ale wydaje mi sie, ze nic z tego nie bedzie ze wzgldu wlasnie na endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja jestem w wwwww
ja miałam ostatni okres 18 lipca wczoraj beta byla 2949 aha cykle mialam 33 dniowe, to chlopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Nie wiem jaki miałam poziom bety, bo nie badałam. Podejrzewam jednak, że wysoki, bo test wyszedł pozytywny już 6 dni przed spodziewaną miesiączką! Będzie chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika848
Ja dzisiaj odebrałam wyniki i mam 69078,76a w środę miałam 65746,00 po dwóch dobach wzrosło mi o 4ooo sama nie wiem czy to dobrze czy żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika848
Poza tym jeszcze dodam że jedni mówią że ten przyrost jest za mały inni ze ok - a byłam na badaniu u ginekologa we wtorek tz. 23.08 i nie było widać jeszcze zarodka - lekarka załamała ręce i powiedziała ze jest coś nie tak i mam zrobić bete - pomóżcie -jak było u Was - czy jest coś nie tak i mam sie spodziewać najgorszego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
w ktorym tygodniu jestes od ostatniej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdatmp
W 5 tyg. ciąży - 384, w 9 tyg - 78910 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuśka
Hejka Wszystkim! Ja zrobiłam dziś HCG i wyszło 145, minęły 2 tyg od zapłodniania, jestem całkowicie zielona w tym temacie, ale szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×