Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca--

JAKI PREZENT DLA NOWORODKA ?

Polecane posty

Gość pytajaca--

Hej. Tytul moze srednio precyzyjny bo jednak noworodek nie odczuje, ze cos dostal - to tak w ramach wyjasnienia. ;) ;) Kolezanka niedawno urodzila corke, za jakis tydzien zaproszona jestem do nich, wiadomo cos chcialabym malej kupic ... tylko co ? Wiem ze moze to byc ubranko, ale no wlasnie moze cos innego jednak ? Mamy prosze Was o pomoc, sama nie mam dzieci, wiec srednio sie znam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa do lasa
paczke pieluch , kosmetyki , jakis kocyk , moze jakąs zabawke , grzechotkę albo pozytywkę, album na zdjecia itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca--
Jakie zabawki kupuje sie takiemu maluchowi ? Wiadomo teraz to na pewno nie skorzysta, ale jak bedzie miala np. 3 miesiace, czym bawi sie takie dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiasiusiaa
jak mi by ktos przyniósł paczke pieluch, to bym sie poczula urazona, serio. Ze niby mnie na pieluchy nie stac...... a jakim finansami dysponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca--
Nie no, pewnie pieluch nie kupie ;) . Finanse 50-60zl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa do lasa
jest mnóstwo zabawek w sklepach na kazdym powinno byc oznaczenie od jakiego wieku sie nadaje , a co do paczki pieluch , to tak jak z każdym prezentem , jeden obrazi sie bo kocyk nie 100% bawełna inny ze taka zabawka a nie droższa a jeszcze inny ze te kosmetyki sa złe bo go uczulają . Liczy sie gest , a jesli sie obrazi to niestety swiadczy o niej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze dla noworodka zabawka nie bedzie odpowiednia bo przeciez nie bedzie sie tym bawil-bynajmniej nie teraz... jesli to bliska kolezanka to moze sie orientujesz czego jej brakuje dla malca albo czego ma malo i jaka jest jej sytuacja finansowa niektorych obrazi paczka pampersow a tych ktorych na to nie stac ucieszy a wrecz sie przyda takze wszystko zalezy od sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się
za paczkę pieluszek nie obraziła - przeciez pampersy new born nie sa tanie, a na poczatku noworodek duzo ich brudzi. To nie jest zly pomysl np. dla dziecka kolezanki czy znajomej, dziecku brata czy siostry kupila bym cos drozszego np. ubranko, albo cos, czego potrzebuja przy dziecku np. podgrzewacz do butelek. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiasiusiaaaa
MOZE MATA EDUKACYJNA, TO FAJNA SPRAWA BARDZO JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca--
Bliska kolezanka, mam byc chrzestna jej corki -mala bedzie miala juz kilka m-cy wiec chyba wtedy wlasnie jakas zabawka bedzie odpowiedniejsza, myslalam o jakies macie edukacyjnej. Tylko tez nie wiem czy sie to przydaje ? Wasze dzieci korzystaly z takich mat ? Teraz na pierwsze odwiedziny myslalam o jakies niewielkim prezencie, zorientuje sie przy okazji co dziecko juz ma ;) . Ich sytuacja finansowa nie jest zla, podstawowe rzeczy juz maja, pampersow nie chcialabym kupowac, na nie na pewno ich stac, jakis mily drobiazg to mial byc... Pelno jest slicznych ubranek, ale sadze ze kazdy odwiedzajacy z takim wlasnie prezentem bedzie przychodzil, wkoncu nie zdaza dziecka w to wszystko poubierac bo wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz komus to pisalam, ale widzialam w tesco chyba taką fajną torbe - przewijak johnsona. Mysle ze jak mnie by ktos cos takiego dal bym sie ucieszyla, koszt ok 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę jakiejkolwiek zabaweczki nie kupisz maluch jeszcze przez pewien czas nie będzie z tego korzystał :) może jakiś fajny kocyk, albo jednak coś z ubranek. ja wiem ze mało oryginalne, ale ja mam pełną szafę rzeczy dla malucha ale jak prania nie wstawię co 3 dzień to założyć nie ma co, bo ciągle ulewa :P a i nie zapomnij o jakiejś drobnostce dla mamy. na pewno koleżanka ucieszy się z jakiegoś ładnego kremu, balsamu do ciała, czegoś poprawiającego nastrój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca--
Mala Agentko moze rzeczywiscie ubranko, skoro mowisz ze stale trzeba je zmieniac... Podpowiedz mi jeszcze prosze w takim razie co z ubran przydaloby sie najbardziej ? Pelno slicznych, fikusnych ciuszkow, z uszkami, łapkami, z niesamowicie milych polarków, tylko czy to jest praktyczne ? Owszem chcialabym aby to ladne wygladalo, ale tez sie jej przydalo, a nie tak ze nie bedzie gdzie tego zalozyc... bo w domu za grube, na zewnatrz za cienke ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa do lasa
moje dziecko dostało od mojej kolezanki maskotke - teoretycznie przeznaczoną od trzeciego roku( a miał dwa miesiące) i wiecie ze przez długi czas to była jego ulubiona zabawka .:D to ze dziecko juz teraz sie nie bedzie bawic to nic , czas szybko mija i za dwa miesiace bedzie w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca--
Oo podoba mi sie tez ta spirala ze zwierzatkami i lusterkami z allegro, co prawda dla dziecka od 3m-cy, ale to przeciez predko zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa do lasa
a z ubranek proponuje bodziaki, spiochy to na pewno sie przyda . Fikusne ubranka raczej nie sa wygodne wiec małemu dziecku raczej sie ich nie zakłada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresada
Moja córka jak miała 2 tyg dostała od mojej koleżanki maskotkę- taka miła, do tulenia. Przez 3 lata była dla córci najukochańszą zabawką. Nie zasnęła bez niej. Ciuszki tez polecam - nigdy dosyc przy brudzących, ulewających się maluszkach :) Pampersy są drogie i może i fajny pomysł ale zazwyczaj rodzice i tak kupuja je hurtowo więc jedne więcej nie zrobią im różnicy. Zabawki też ok ale raczej tak na 4 -5 miesięczne niemowlę. Mata edukacyjna - moja mała dostała ją w 3 miesiącu. u nas klęska. Nie chciała leżeć na niej a jak tylko zaczęła pełzac to uciekała z niej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam siostrze męża (a raczej synkowi :) ) karuzelkę na łóżeczko. Z droższych rzeczy może elektroniczna niania. Fajne są też takie grające maskotki, które grają melodyjkę jak się pociągnie za sznurek. Jak parcowałam jako opiekunka to ta melodyjka usypiała dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam mama
ja tez bede chrzestna dziewczynki kolezanki i jadac w odwiedzinki kupiłam małej body ze spódniczka naszyta czyli jakby sukieneczka a wygodne jak body.Ladne i wygodne jednoczenie.Moze daruj sobie polarki bo teraz lato idzie wiec moze fajny rampersik,przewiewna czapeczkę,jesli wiesz jakich kosmetyków uzywa toi moze np serię nivea baby czy hipp?Moze posciel do łozeczka albo posciel do wozka?Zalezy gdzie spi.albo dobry kremik z filtrem dostosowany do wieku,albo pałąk do wózka z zabawkami.Cos wybierzesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaba daba dooo
Moja siorka cioteczna urodziła 2 tyg. temu dziewczynkę i kupiłam jej: - kocyk w Jysku (taki biały w kolorowe kółka: różowo-seledynowo-turkusowe - niedrogi a naprawdę śliczny), - do tego 2 x dwupaki z H&Hu na 56 cm (2 pary spodenek: fuksja i różowe w kwiatki, oraz do kompletu 2 pary body kopertowych z długim rękawem: białe i różowe w kwiatki) - i trzypak skarpetek rozm. 13/15 (białe, różowe i fuksja). Była wniebowzięta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaba daba dooo
tam u góry miało być H&Mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jeżeli koleżanka nie ma za dużo ubrań to kup jej małej jakiegoś ładnego ciuszka:), ale wiesz co możesz też kupić karuzelke z pozytywką którą przykręca się do łóżeczka jeżeli koleżanka nie ma to bardzo fajny prezent bo dzidziuś będzie z ciekawością patrzył na obracające się zabaweczki i słuchał melodyjki:) http://www.allegro.pl/item898932805_karuzela_karuzelka_z_projektorem_i_muzyka_kurier.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby tylko kierowcami
Kilo cukru, 10g drozdzy i 10 litrow wody. Niech sie uczy zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Ja bym się najbardziej ucieszyła z jakiejś praktycznej rzeczy - ubranie, kosmetyk, zabawka, książka, coś z akcesoriów niemowlęcych itp. Najmniej użyteczne są takie "niby pamiątki", które tak naprawdę tylko zbierają kurz, dziecko z nich nigdy nie korzysta, albo co gorsze nie trafią w gusta rodziców i zapychają szuflady (czyli te wszystkie łańcuszki, figurki, ramki, medaliki, albumy itd.). No ale to tylko moje zdanie... Jeśli jesteś blisko z tą koleżanką to podpytaj czego im brakuje (dla niektórych ludzi, którzy np. nie mają zbyt dużo pieniędzy, najfajniejszym prezentem bywają pieluchy, mleko modyf. i podobne kosztowne dla nich ale niezbędne rzeczy i bardziej je doceniają niż zabawki i ubrania). Można tez podarować kartę upominkową z wybraną kwotą do jakiegoś sklepu z rzeczami dla dzieci - neutralny prezent i też dobry, bo rodzic wtedy wybierze to czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×