Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aagaa24

Jaki prezent od chrzestnego na chrzest ???

Polecane posty

co chrzestny moze kupic w prezencie na chrzciny? poza srebrna pamiatkowa grzechotka lub srebrnym smoczkiem... dziecko w czasie chrztu bedzie mialo ok 2-3 msc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam,dla mnie to smieszne dawac niemowlakowi zloto...kupuje lezaczek-bujaczek fisher price...200zl,bardzo uzyteczny,bo jak dzieciak ma 4 latka,to moze z niego zrobic bujaczek,wiec starczy na dlugo:)a zloto bedzie na komunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakies mamy pomoga?? co byscie chcialy dostac dla dziecka na chrzciny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka dostala srebny lancuszek z krzyzykiem, pieniadze i ciuszki od chrzesnego a od chrzesnej dostala pienadze oraz nosidelko do samochodu,:) moze lepiej bys zapytal mamy dzidziusa co by sie jej przydalo mnie sie pytali i mozna powiedziec ze podpowiadalam pomysl":) kazdy byl zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżaczek na 4 latka
a teraz doczytalam że chcesz dodatkowo prezent no to moze krzeslo do karmienia. to bardzo przydatne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego my koniecznie chcemy srebrny smoczek albo lyzeczke zeby cos zostalo na pamiatke jak z prezentu wyrosnie :) raczej rodzicow nie mamy co pytac, bo jestem prawie pewna, ze uslyszymy, ze mamy nic nie kupowac ;) zreszta sama mam taki charakter, ze dokladnie tak bym powiedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy krzeslo do karmienia to nie za szybko dla 3 miesiecznego dziecka ?? przed nami jeszcze swieta ;) takze moze wtedy krzeselko jak juz 7 miesiecy bedzie miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -agatka--
dostało od chrzestnego złoty łancuszek z krzyzykiem, krzeselko do karmienia i posciel do lozeczka wedlug mnie super prezenty(synek mial 3 miesiace w momencie chrztu) a od chrzestnej pieniadze za ktore kupilismy hustawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już 4 miesieczniaka
można wkładać do krzeselka jesli rozkląda sie oparcie na pólleząco ( a w wiekszosci sie rozkłada) Napewno nie za szybko. Po 4 -5 miesiącu dziecko zacznie dostawać posiłki i krzeslo bedzie jak zanlazł. Moje dzieci uwielbiały sie bawic w krzeslach. na blatach ukladałam zabawki i sobie je ogladaly braly do rączek i buzi, poxniej rysowaly jak podrosly. Fajne sa takie krzesła co sie z nich poźniej stoliczek robi i stolek. albo takie co maja regulowana wysokość. Moja 3 latka nadal je w takim krzesle. jest ustawione najniżej i sama tam wlazi. mamy maly stól w kuchni a tak to ona ma wygodne krzeselko dostosowane do jej wzrostu i jej potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z mamai krzeselko do dobry pomysl ja kupila krzeselko za pieniazde od chrzesnej mala byla zadowolona dzis sama wsiada zeby ja tam karmic albo poprostu siedzi w nim i sie bawi:) mozna tez kupic jakas zabawke to tez kwestia pieniedzy rowniez posciel jak napislala mama wyzej to sa przydatne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos takiego ??? http://allegro.pl/item628018013_krzeselko_do_karmienia_z_bujaczkiem_rt_002a_2kol.html no szczerze powiem, ze mamy budrzet mocno okrojony, bo miesiec po chrzcie bierzemy slub :( ale na pewno rozpiescimy mala po slubie jak sie wydatki skoncza ;) obawiam sie tylko czy nie zdublujemy prezentu :( a niestety nie znamy sie z chrzestna ani rodzina ze strony mamy dziecka... i oby rodzice nie kupili tego wczesniej sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cos takiego mozesz poszukac wlasnie takie same i tansze ja za takie krzeselko dalam 200 zl plus przesylka ale moze znajdziesz taniej w sklepie, szkoda ze nie chcesz podpytac to dalo by ci troche do zasnanowieniasie a tak to juz nie wiem musisz sama wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos ma jeszcze jakis ciekawy, oryginalny pomysl ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie synek dostał w prezencie same ciuszki i pieniążki. Ja bym kupiła krzesełko do karmienia.U nas super sprawa :D!!! posłużyło na bardzo,bardzo długo :). Ale takie które jest lekkie żeby znieść np ze schodów,na kołach by przemieszczać się po domu,składane gdy trzeba spakować do bagażnika,z regulacją siedzenia,z pasami bo wiesz że dziecko nie wyleci jeśli musisz się na chwilę odwrócić w drugą stronę. A co do bujaczka (też fajna sprawa,u nas się sprawdził)ja sobie nie wyobrażam w nim rocznego dziecka a co dopiero 4 latka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość block
Moja córcia na pamiątkę chrztu od chrzestnych dostała srebrny łańcuszek z wisiorkiem personalizowanym. Mieścił się na nim odcisk jej malutkiej rączki imię i data chrztu. Przyznam świetny prezent pamiątka na lata. Polecam wszystkim artess!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie myślałeś nad jakoś zabawko. Do ja jak ostatnio byłem chrzestnym to kupiłem taki fajny samochód elektryczny w http://jokomisiada.pl. Może pomyśl o czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×