Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość detergentkaAaa

jaki rower dla 3-latka???

Polecane posty

Gość detergentkaAaa

trzykołowy czy już zwykły taki 12" z dodatkowymi kółkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze 12 o ile
nie 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
myślicie że poradzi już sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od 3 latka
Moja 4 latka ma 12 i sobie nie radzi. Jest duży i nie potrafi skoordynować kierowania z pedałowaniem a wtedy rower się wywraca. Dużo pewniej czuje się na takim http://allegro.pl/rower-turbo-trojkolowy-8-warszawa-3-kolory-i1383546263.html jest stabilny wiec się nie wywraca i może jeździć, a najlepiej jej idzie na bikerze esy go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanim ta globulka się rozpuści
JA polecam rower biegowy, świetna frajda dla dziecka. Starsza córka, zanim załapała, ze trzeba jednocześnie kierować, pedałować i patrzeć przed siebie, wyrosła z rowerka za 350zł... Młodszej kupiliśmy biegowy, ma 2,5 roku i już trzyma równowagę. Za jakiś rok dostanie normalny, większy rower i będzie sobie szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
no właśnie waham się między takim a takim tradycyjnym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od 3 latka
No ja też właśnie o tym biegowym pisałam. My mamy esy go i jest fajny. Te tup tup widziałam na żywo i są bardzo podobne do tego co my mamy.Mojej jeszcze daleko do przesiadki na zwykły rower, ale na tym radzii sobie coraz lepiej, a przede wszystkim to lubi bo ma nóżki przy ziemi i czuje się pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
szkoda mi trochę kasy na rowerek biegowy bo właśnie dostała taki motor na akumulator więc właściwie to to samo, tyle że odpychać się już nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanim ta globulka się rozpuści
Jezeli brałaś go pod uwagę to się nie wahaj. Zwykły rower u dziecka do 4 lat to dla mnie porażka- albo nogami nie sięga, albo się boi, bo jest niestabilnie jak się boczne koła wykrzywiają itd. Można juz za ok 170zł kupić na Allegro, ja kupiłam na ebayu za 17 euro;) ale miałam kogoś kto go dla mnie w niemczech odebrał i przy okazji podrzucił do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
chodzi Ci o ten biegowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od 3 latka
motor na akumulator to nie to samo co rowerek biegowy. Moja też ma taki motor i się nim nie chce bawić bo to szajs jest. Wygląda ładnie a akumulator ciągle pada i po podwórku nie pojeździ bo na każdym kamyku to podskakuje. Za to rowerek biegowy jest extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
kurcze no zaskoczyłyście mnie z tym biegowym. O takim nawet nie myślałam! Naprawdę dobra sprawa? Bo już bardziej przemawia do mnie tej trójkołowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
no fajny, ten "drewniany" nawet bardziej mi się podoba :P Może to faktycznie dobry pomysł... Tylko wątpie jak mój mąż na to zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanim ta globulka się rozpuści
No ten nasz jest aluminiowy, więc nie ma problemu jak czasami trzeba go ponieść, bo gwiazda idzie pieszo;) Nie wiem jak inni rodzice, ale ja po doświadczeniach z różnymi rowerami nie wyobrażam sobie jeszcze raz popełnić tego błędu i kupić 3-latce rowerka z bocznymi kołami, ręcznym hamulcem itd A dla starszej córki taki wybraliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanim ta globulka się rozpuści
Zobacz też inne filmy na ten temat na You Tube, szczególnie dobrze widać na tych miesiąc po miesiącu jak dzieci, nawet roczne, szybko zaczynają jeżdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
już szukam, fajna sprawa tylko ciągle zastanawiam się czy moja córka nie jest już za duża :( boje się żeby nie wydać kasy w błoto! Dobrze byłoby sprawdzić w sklepie jak ona czułaby się na zwykłym rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
już szukam, fajna sprawa tylko ciągle zastanawiam się czy moja córka nie jest już za duża :( boje się żeby nie wydać kasy w błoto! Dobrze byłoby sprawdzić w sklepie jak ona czułaby się na zwykłym rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detergentkaAaa
już szukam, fajna sprawa tylko ciągle zastanawiam się czy moja córka nie jest już za duża :( boje się żeby nie wydać kasy w błoto! Dobrze byłoby sprawdzić w sklepie jak ona czułaby się na zwykłym rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebo piekielkoo
Ja kupiłam w zeszłym roku mojemu 3 latkowi rower 12 i powiem szczerze, że żałuję, bo był taki na styk. W tym roku muszę kupić większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ten filmik
Hmmm to moja 2,5 latka chyba jakaś mala jest... Jeździ na rowerku z kolami 10calowymi i jest akurat, a siodełko i kierownica są jeszcze na najniższym poziomie. Wiadomo, w biegowym musi stać porządnie stopami i móc nimi wywijać. Ja widzę na mieście 7latków szalejących na tych rowerkach na kolach ok 14cali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubyiagnieszki
a ja jka mogę sie podzieliś wrażeniami, to polecam amerykańską firmę radio flyer. my kupiliśmy rowerki dwa, w tamtym roku, bo przez przypadek wladłam na tę firmę w internecie. mimo ze model ma 3 kółka jest świetny, bo lekki i kuba zasuwa nim strasznie szybko a nie ma szans na wywrotkę. dla agnieszki taki metalowy kupiliśmy bo ona jest drobnej budowy. a w tym sezonie znowu na tych rowerkach będa jezdzic. my kupiliśmy na radioflyer.pl. a moze ktoś z was wypróbowywał ten wózek do ciągnięcia? czekam na opinie, do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyźa765
można kupić zawsze taki http://www.rowerydladzieci.net.pl/?p=6 jak się dziecko nauczy jeździć to kółka można odkręcić i się robi dwukołowy i nie trzeba wydawać pieniędzy na marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuprowerek pl
Z doświadczenia wiem że dla 3 latka rowerek 3 kołowy jest już zbyt mały a 12" za duży. Najlepszym rozwiązaniem będzie rowerek biegowy. Dzieci w tym wieku znakomicie radzą sobie na rowerkach biegowych. Poruszają się na nich samodzielnie i nie trzeba już za dzieckiem biegać z patykiem wetkniętym pod siodełko. Polecam kuprowerek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajajajajajajaj
a ja ze swojego doswiadczenia wiem ze dla trzylatka 12 cali w sam raz moj mały nauczył sie szyciutko a własnie dzisiaj kupilismy 16 cali na bo jutro bedzie miała 4 lata i juz wyrósł z tamtego i w sklepie bez problemu jezdził na 16 biegowy to dla dwulatka a dla trzylatka to wywalanie kasy w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×