Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margusia13

jaki wózek 2 w 1?

Polecane posty

Gość margusia13

Jaki model polecacie? Szukam czegoś dobrej jakości, nowoczesnego, nie interesują mnie przestarzałe modele :) Bede wdzieczna za wasze podpowiedzi- jakich wozeczkow wy uzywacie i czy jestescie z nich zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie używam Coneco Primavera. Świetny wózek, jestem z Niego bardzo zadowolona, ma dodatkowe amortyzatory i jest właśnie taki jaki chciałam mieć. Przy pierwszym dziecku nie wiedziałam czym się sugerować i kupiłam zły wózek. Teraz zakup uważam za udany. Koszt 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam cybex leotie lux :) 1400 zł nowosc na rynku bo nie ma ich za duzo. Jakosc super. są minusy ale plusy zdecydowanie dla mnie je przewyzszaja. No i musisz wiedziec czego chcesz - dla mnie mnial byc lekki, zwrotny - ma piankowe koła ale ma tez amortyzatory z tyłu wiec nie "klekoczesz" i fajnie podbijasz na krawęznikach - nawet moj 3 latek nim nawiguje bardzo sprawnie. No i design:) super spora gondola i kubełkowa spacerówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam i lubie Bebetto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubelkowa spacerowka to dla mnie osobiscie porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia_w
Ostatnio widziałam w sklepie fajne nowe modele marki Expander. Jeszcze mam troche czasu, zanim bedziemy potrzebowali wozka dla malucha, ale mysle, ze te nowoczesne wozeczki to dobry wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Stokke Xplory V5 w wersji Athleisure Grey. 2w1, bo fotelik mamy z Cybexa. Jestesmy baaardzo zadowoleni. Wozek bardzo zwrotny, latwy w obludze, gondola jest bardzo wysoko (to bylo dla nas najwazniejsze, zeby nie schylac sie mocno do dziecka). Wygodnie sie prowadzi mimo ze kola sa piankowe. Fajne prowadzenie po plazy na dwoch wiekszych kolach, gdy zlozy sie podstawe wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.09 - bardzo podoba mi sie xplory, dizajn i jakosc wykonania. Ogladalam u kolezanki. Niestety nie na moja kieszen. Ale jest super. Chyba wyszła teraz nowa wersja, v6 czy jakoś tak, ale nie jest tak ladna jak v5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśska
Ja polecam firmę anex. Fajne, nowoczesne modele do wyboru w świetnym designie. Sama mam akurat z serii discovery i jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek poręczny, praktyczny, łatwy w obsłudze i dobrze się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliaaap
Postawiłam na XENON EXPANDER. Zachwyciły mnie jego kolory i materiały Osobiście wybrałam model w bieli. Bałam się trochę, że będzie się szybko brudził, ale jest ze skóry i nie ma z tym żadnego problemu. Plus wygląd idzie w parze z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadoszka09
a ja z expandera chcialabym ich STORM'a. ladnie wyglada i chyba jako jeden z nielicznych wozkow ma opcje regulacji wysokosci gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coneco primavera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigerka10
jesli chodzi o expander to lata temu mialam od nich Mondo i bylam zadowolona. wiec producent godny polecenia. nie wiem jak tam ich te nowe modele sie mają, ale pewnie warto zerknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że x-lander jest lepszy, bardziej mi się też podoba jego wygląd, można go też kupić w ciemniejszych kolorach co też jest sporym plusem i przede wszystkim ma duży kosz, porządną ramę i dużą budę i koła, to dla mnie przy wyborze wózka było najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zastanawialiśmy się między cybexem a recaro ale dla nas oprócz wyglądu liczyła się waga wózka. Padło na recaro ale jest to wózek typowo miejski. W terenie sprawdza się u nas chusta. Tak naprawdę nie dogodzisz, każdy z nas ma inne potrzeby i gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhelka902
My wybraliśmy xenon z polecanego tutaj expandera. Model bardzo porzadny, przede wszystkim zgrabny, kompaktowy, zwrotny- miesci sie niemal wszedzie i przyjemnie sie nim jedzie nawet jak z maluchem jestem na zakupach w zatloczonym sklepie. Spacerowka ma wysokie oparcie, no i wozek mozna skladac razem z siedziskiem spacerowym, co jest baardzo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czoko03
Expander to marka, ktora oferuje dobra jakosc. Pamietam ich stare modele, te obecne- robia spore wrazenie, nowe funkcje, fajny wyglad, pewnie wygoda znacznie wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Ja mam wózek z anex z serii discovery i z czystym sumieniem mogę go polecić. Bardzo ładnie się prezentuje a przy tym jest solidny, praktyczny, zwrotny, lekki i dobrze się prowadzi. Dla mnie okazał się najlepszym wyborem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jak coś anex, ale cross akurat, mocny, stabilny, zwrotny, no i wygląda bardzo ładnie, dla mnie duza zaleta jest tez to ze bardzo łatwo go wyczyscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
Również mam anexa ale serię sport. Wygodny, dobrze się prowadzi, zwrotny i poręczny. Plusem jest też bardzo fajny, nowoczesny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulka28
jesli chodzi o expander to kupilismy ich STORMA :) dobrze sie nim spaceruje, stosunkowo lekki, amortyzacja jest bardzo fajna, wiec plynnie sie go prowadzi. kola rowniez porzadne- z poliuretanu. na pewno przydatną funkcją jest regulacja wysokosci gondoli i siedziska w spacerowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Ja też mam anexa i bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Solidny, wytrzymały a przy tym lekki, zgrabny i zwrotny. Dla maluszka bezpieczny i wygodny. Warto się nad nim zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam xlandera i nie dlatego że od razu mi się spodobał kolorystycznie bo to też ważne ale postanowiłam sobie że nie będę kupowała wózka na wygląd ale wezmę też pod uwagę funkcjonalność i solidną ramę oraz materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cybexy sa mega drogie, tez kupilismy anex, niczym jakosciowo sie nie roznil a byl sporo tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrzozka281
Nie znam tych nowych modeli Expandera (dzieci juz odchowane, wiec nie interesuje sie nowinkami w tym temacie:D),ale moja corke wozilam kilka lat temu w wozku mondo tej marki i pamietam, ze bylam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Mutsy Igo i jestem BARDZO zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka23
Ja mam anexa z serii sport i w 100% spełnia on moje oczekiwania. Jest solidny, wygodny, łatwy w obsłudze, dobrze się prowadzi i fajnie wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bralas opcję 2w1 tego anexa czy 3w1? jesli 3w1 to jak się sprawuje fotelik/nosidełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka23
Wzięłam opcję 3w1, wydawała mi się praktyczniejsza i miałam rację;) a fotelik super, wygodny, poręczny, lekki i porządnym, dużym zadaszeniem, które chroni dziecko przed słońcem, deszczem czy wiatrem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, u nas też 3w1 anex, fotelik bardzo praktyczny i solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×