Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lakomat

Jaki wózek polecacie dla dziecka?

Polecane posty

Gość lakomat

zastanawiam się nad wózkiem dla mojego pierwszego dziecka, nie mam doświadczenia, w sklepie spodobał mi się wózek 4 baby izzy, jest lekki, zwrotny, wielofunkcyjny, ma piankowe koła, ale w sklepie to nie to samo co w użyciu, może ktoś z was miał z nim doczynienia i coś doradzi w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze polecić nie mogę ale zastanawiam się nad tym: http://allegro.pl/roan-marita-2011-spac-gondola-fot-kurier-gratis-i1524844467.html Ma bardzo dużą gondolę (moje Maleństwo przyjdzie na swiat wczesną jesienią więc mam nadzieję, że całą zimę nam posłuży), pompowane koła (też w sam raz na zimę:p), leciusieńko się prowadzi (już próbowałam w sklepie) i super się buja. Poza tym ma ponoć świetną amortyzację. Może któraś z mam posiada ten wózek i podzieli się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietnie sie buja
czyli co??znaczy ze bedziesz bujac dziecko w tym wozku,tak? ile ty masz lat ze wozek ci do bujania potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama23_wr23
ja mam TAKO Warrior swietnie sie prowadzi, jest bardzo stabilny.. WADY: mala gondola jednak i ciezki... ALE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena87
Witam, BARDZO PROSZĘ o wypełnienie ankiety stanowiącej element mojej pracy magisterskiej. Dotyczy ona żywienia i zaburzeń odżywiania. Jej wypełnienie zajmie Ci chwilkę a mi bardzo pomoże. Formularz ten jest całkowicie anonimowy i skierowany wyłącznie do kobiet będących w okresie ciąży lub, które niedawno urodziły dziecko. Oto link do tej ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/55987/stan-wiedzy-kobiet-bedacych-w-ciazy-po-przebytej-ciazy-karmiacych-dotyczacej-zywienia-i-zaburzen-odzywiania.html Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolejsa
są różne typy, zalezy jaki cel i jaki wiek dziecka, generalnie warto zwracać uwagę na to żeby wózek nie był niestabilny no i zeby miał zmenni montowaną gondole (wazne przy roznych pogodach). Np maxi cosi to jest taki wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyhmyyy
Przede wszystkim zastanów się najpierw, czy wózek ten będziesz zmuszona pakować do bagażnika samochodu i czy on się tam zmieści! Piszę to z doświadczenia. Moje koleżanki pokupowały wózki 3 w 1 niby fajne, ale co z tego. Kiedy korzystały z wózka - gondolki, to było jeszcze ok. teraz jak nadszedł czas na spacerówkę, to musiały kupić inne wózki, bo stwierdziły że te po pierwsze nie mieszczą się do bagażnika (a dzieci już na tyle duże że można je zabierać na wycieczki) a po następne wg. nich wózki są za ciężkie!!! Także spokojnie z tym napalaniem na jakieś cudeńka. Bo jeśli mieszkasz nie na parterze i zmuszona będziesz znosić i wnosić wózek codziennie, to kup coś lekkiego. Bo potem sama zobaczysz że będziesz rezygnowała ze spacerów, bo męką jest znosić i wnosić ciężki wózek. No albo kupisz drugi - ale to zupełnie bez sensu bo strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyhmyyy
Aha, teraz modne są wózki-dziwadła, takie maluśkie albo zwyczajne ale z niską budą. Nie kupuj wózka z niską budką, bo posłuży Ci na bardzo krótko. Nawet się nie obejrzysz jak dziecko zacznie haczyć głową o budkę. To są specjalnie robione wózki dla bogaczy co to mogą jednemu dziecku kupić ze 4 wózki, bo powozisz w nim malucha raptem 5 mies. i już trzeba zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtasek105
A co myślicie o wózku Jane Muum? Miałem go rok temu i ja byłem z niego zadowolony, był bardzo poręczny i lekki, idealny by wjeżdżać z nim gdzie tylko się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wózek polskiej firmy Anex Sport. Solidnie wykonany a zarazem lekki i zwrotny. Koła skretne z możliwościa zablokowania co jest bardzo przydatne kiedy jestesmy na trudniejszym terenie np. las czy polna droga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia993
Moja przyjaciółka ma dwójkę dzieci i cały czas używa wózka Baby Jogger City Tour, jest wytrzymały, do tego ma platformę na drugie starsze dziecko dzięki czemu można wieźć dwójkę. No i jest zadowolona, sama jestem pod wrażeniem jakości i że służy tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swego doświadczenia mogę zaproponować wysokiej jakości wózek od polskiej firmy Adamex. Mam model vicco i przyzna, że nie zawodzi mnie. Porządne wykonanie sprawia, iż wózek jest wytrzymały i solidny. Ma żelowe koła, które dzięki amortyzatorom pozwalają na płynną jazdę nawet po problematycznej nawierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam xlandera x move, jestem bardzo tego wózka zadowolona, nie widać na nim śladów użytkowaniu a mamy go już rok, fajne są diody na podnóżku, poza tym fajnie że ma duże koła, bez problemu podbija pod krawężniki a po nierównej drodze jak jedziemy za miasto też da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×