Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

jakich używacie kremów do twarzy?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

polecicie jakiś przeciwstarzeniowy ( mam skórę wrażliwą, alergiczną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la roche redermic
ale troche brudzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 30 lat dopiero
weszłam na temat z ciekawości a tu kremy przeciwstarzeniowe :/ Nie stosuje, uważam że lepsze jest używanie jak najmniej chemii za to zdrowe odżywianie zwłaszcza duzo kasz i warzyw, ruch na świeżym powietrzu i przemywanie twarzy zimną wodą. Nie nakładam codziennie na twarz tony tapety, delikatny makijaż do pracy, czy na wyjście i nie mam nic do zarzucenia swojej cerze, widzę że dziewczyny przed 20 roku życia mają więcej zmarszczek niż ja. Polecam swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 30 lat i wazliwa skore - od jakiegos czasu uzywam polskiej tołpy - bardzo mily dobrze nawilzajacy krem, do kupienia w rossmanie. Dla kazdego wieku jest inny sklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
mam 30lat dopiero - kochana, ja się zdrowo odżywiam, stosuję dietę, bo muszę (AZS), wybieram kosmetyki bez SLS,parabenów,nieperfumowane,bez alkoholu, bo po wszystkim mnie szczypie i piecze skóra, nawet jak trwa remisja. Nie mogę się przemywać tylko wodą, bo skóra potrzebuje potężnej dawki nawilżenia+natłuszczenia, inaczej będę chodzić jak poparzona. Do tej pory stosowałam emolienty + hipoalergiczne dermokosmetyki mega nawilżające (ostatnio Physiogel to mój hit!), ale jak wiadomo skóra atopowca szybciej się starzeje przez zmiany atopowe, toteż mam 25lat, a już przesuszoną skórę ze zmarszczkami - nie moja wina:/ szukam więc jakiegoś kremu przeciwstarzeniowego 30+, bo na tyle wygląda moja skóra obecnie i z pewnością mogę już taki krem stosować. Dlatego chciałam poznać opinię o tego typu kremach. Może się odezwą jakieś alergiczki:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
aha, co do "kolorowych" kosmetyków, to wiesz czego używam? tuszu i błyszczyka/pomadki Clinique, a od wielkiego dzwonu (np wesele,sylwester etc) cieni mineralnych dobrych marek, bo inne moje oczy palą. nieznany mi jest puder,fluid,podkład,róż i inne tego typu rzeczy. nie raz przepłakałam z tego powodu, że nie mogę się pomalować jak prawdziwa kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvv
nivea do niego dodaje pare kropel wit E- dziala !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooii
Olay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooii
oj przepraszam nie doczytalam, ze chodzi o alergiczna i wrazliwa cere. z tych dla wrazliwcow znam AA, biale opakowanie z czerwonym krzyzem. znajoma uzywa i chwalila. ja nie probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdghdgjd
poczytaj i sama zacznij robić kremy na własny użytek. przy takiej cerze dopadają pochodne parafiny, a one są dostępne w większości emolientów. Stawiaj na naturalne oleje, np.lniany lub migdalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
parafina akurat u mnie spoko:) siostra zaprosiła mnie na zabiegi do szkoły (uczy się tej dziedziny) i miałam parafinę na dłonie - efekt - jak dupka niemowlaka i zero parchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupiłam taką samą
Autorko wydaje mi się że jako alergiczka powinnaś unikać pierwszych lepszych dobrych kremów. Jesteś jeszcze młoda osobą więc napewno twoja skóra sie nie starzeje (to bardziej kwestia spadku hormonów wraz z wiekiem niż skóry atopowej czy typowo wrażliwej). Ty powinnaś szukać kremów nie przeciwzmarszczkowych ale tych silnie regeneracyjnych. Według mnie dobrym dla ciebie rozwiązaniem byłaby marka Eubos (dla alergików i niemowląt). Twoją skórę trzeba uspokoić i zregenerować a nie odmłodzić bo młoda jest sama w sobie i wystarczy że wybierzesz odpowiedni krem a sama się zregeneruje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupiłam taką samą
Dodam jeszcze że oprócz tych świetnych kosmetyków o których pisałam , bardzo dobry jest tez olej lniany wklepany w wilgotną skórę na noc (trzeba zrobić porządny masaż twarzy) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
Ja do tej pory nie używałam żadnych kremów do twarzy, ale po wizycie u kosmetyczki postanowiłam zacząć. Okazało się, że mam bardzo suchą skórę i dobrze by było gdybym zaczęła stosować dermokosmetyki. Polecicie mi coś? Zastanawiam się nad zakupem kremu nawilżająco-odżywczego z http://sintiva.pl/marki/uriage ale chętnie sprawdzę też inne kosmetyki:) Będę wdzięczna za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na noc używam czystego olejku arganowego - stosuje go od roku i jest to jedyny specyfik który widocznie zredukował zmarszczki (moja zmora to zmarszczki wokół oczu). Na dzień używam Ziai Sopot, bo ma to co skóra 30stki potrzebuje - wysoki filtr (50) i wit C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clarena -Krem z kaviorem- do cery dojrzalej ( jestem po 30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babydream z rosmana mimo ze mam 50 lat. Eveline w ekonomicznym opakowaniu 200ml do twarzy i ciala Na zmarszczki to jest dobre systematyczne nawilzanie i natluszczanie 2 razy na dzien, dlatego ich nie mam . Mam normalna naczynkowa cere szczegolnej troski . Pod oczy polecam Oeparol balance w ziololekach i aptekachhttp://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45882,oeparol-balance-krem-pod-oczy-regenerujacy-z-olejem-z-nasion-wiesiolka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam krem ożywczy z Acai. Nie tylko odbudowuje naszą skórę ale również idealnie nawilża. Działa również przeciwstarzeniowo co na mojej twarzy zauważyłam już po 2 tygodniach - drobne zmarszczki znikły. Co prawda zapłaciłam za niego 50ml/76 zł może i nie mało, ale jak dla mnie wart każdych pieniędzy. Polecam wypróbować krem z Acai naprawdę działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaa

Z Hello Body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×