Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamma mia torunianka

jakie firmy produkujące BUTY dla dzieci polecacie

Polecane posty

Gość mamma mia torunianka

interesują mnie wypowiedzi mam, które doświadczone są w kupowaniu butów rocznym, półtorarocznym dzieciom :) muszę córce kupić jakieś kozaczki na teraz, no i na zimę zrobiłam rozeznanie i myślę, że ECCO i Kornecki mają dobre jakościowo buty. Ale jak one się sprawują na nodze dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kornecki- kupila corce kapcie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić ECCO,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma mia torunianka
a na co zwracacie uwagę przy zakupie butów? dajmy na to-zimowych przede wszystkim?? czym mam się kierować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z wieloletniego,raczej kilkuletniego doswiadczenia wiem ze ( nie zawsze ) marka nie stanowi dobrego buta dla dziecka. Czasem przeplacamy na ECCO ,czy u Bartka.Nie znaczy to ze buty bez marki,albo tansze sa niewarte polecenia. Np w moim kraju w badaniach konsumenckich okazalo sie ze nalepszy kask na rower kosztuje nie € 150 w sklepie specjalistycznym ale € 12w sklepie zabawkowym . Od tego momentu czytam etykiety.Najwiecej pomidorow w pomidorach (puszka) jest za 40 centow ! Nie Heintz ,ale zolta nieznana puszka. Nie zawsze marka znaczy najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie na co patrzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma mia torunianka
no ale butów z membraną i ze skóry naturalnej w pepco nie kupię... ;-) jak w temacie - na co zwracać uwagę, muszę córce jutro jakieś butki kupić ;-) na taką pogodę jak aktualna z misiem w środku za prędko, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzes69
Kornecki-cena przestępna , duży wybór ,oraz Super-fit (goretex) -tutaj już cenowo droższe ,wyboru takiego nie ma ,ale polecam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię naturino, clarks, ecco, geox a z polskich mrugała, ale to raczej na konkretny model buta niż na firmę trzeba patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma mia torunianka
no niech zdzierają, ale jesteś pewna, że córki półtoraroczne i mniej? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojej córki buty kupuję zawsze tu: www.sklep.tombut.pl Przede wszystkim jest to obuwie wysokiej jakości, wykonane ze skóry. Moim zdaniem na butach dla dzieci nie warto oszczędzać, bo maluchy mogą nabawić się wad postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturino są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bazaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takemeaway
ja uwielbiam buciki Korneckiego. dobrze sie noszą, nie wykrzywiają chodu mojej córci, nie niszczą się w masakrycznym tempie. ogólnie jesi nie probowaliscie - koniecznie sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka876
ja patrzę na cenę, material z ktorego jest wykkonany i preferuje polskie firmy.. i tez wygrywa poki co w moim rankingu Kornecki. maja duzy wybor co jest kolejnym plusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujecie Korneckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takemeaway
Bardzo polecam obuwie Korneckiego! Do tego okres wyprzedaży kusi zakupem kolejnych par bucików dla szkraba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także polecam buciki od Korneckiego. Mojej córeczce się w nich dobrze chodziło, nie uciskały i nie zauważyłam żeby stópki się jej pociły. Wykonanie jest porządne, więc nie rozpadają się tak szybko jak niektóre. Buty dla małego dziecka są bardzo ważne i warto czasami odłożyć na takie lepszej jakości, niż potem chodzić po lekarzach. Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na rozmiar - nie mogą uciskać, ale nie powinny też być zbyt luźne. Ja sprawdzam też materiał, wolę te skórzane bo są trwalsze i przepuszczają powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ECCO i GEOX, natomiast stanowczo odradzam KORNECKI. Ostatnio kupiłam skórzane buty dla synka (dosyć drogie), jak do tej pory już 4 razy się rozkleiły, 4 razy oddane na reklamacji, 4 razy sklejone... Ani buty nie są porządne, ani sama firma. Za te pieniądze można naprawdę kupić lepsze obuwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o zimowki to nie moga przemakac, nie moze noga marznac ani sie pocic. Do tej pory te oczekiwania spelnialy ecco, ale kupowalam uzywki. Chetnie kupilabym inne nowe za ok 100 zl gdyby te oczekiwania spelnily. Moze ktos vos poleci? Ciekawe czy te buty z lidla z membrana rzeczywiscie sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdziły się: Geox, Emel, Balducci, Primigi. Bartki są przereklamowane. W ogóle nie rozumiem ludzi, kupujących tandetne obuwie niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przetestowałam już kilka firm i faworytem jest jednak Kornecki. Nie miałam nigdy problemów z rozklejaniem się czy przemakaniem. Synkowi jest w nich wygodnie i ciepło. W tym roku też kupiłam dla niego buciki tej firmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś krypto-reklama? wszystkie kupują tylko ecco i kornecki? nie wierzę. ja kupuję w CCC i w DEICHMANIE - elefanten, dobry stosunek jakości do ceny, na wyprzedarzach można fajne buty kupić ze skóry za śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornecki to wcale nie są dobre buty dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.17 moze i elephanteny sa fajne ale kupic zimowe buty w rizm. 27 graniczy chyb a z cudem. Ani online nic nie bylo ani w stacjonarce. W ccc butow wcale nie kupuje. Wole wlasnie ecco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowciecochcecie
Kupowałam w Bartku, ale przerzuciłam się na Korneckiego, możecie sobie mówić, co chcecie, ale mój szkrab wreszcie się nie krzywi, jak idziemy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×