Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość ciekawe i modne imiona

Cześc Wam ! W następnym roku będę rodzić , ale jeszcze nie wiem jakie imię wybrać. Piszcie imiona męskie i damskie . Pomóżcie :P ! Piszcie też jak znosiłyście ciążę . Czyli chodzi o jakieś nudności , zapachy które wam przeszkadzały itp. ZAPRASZAM DO DYSKUSJI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe i modne imiona
aha i piszcie tez jak kobieta w ciazy powinna sie odzywiac :) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć Julia i Kubuś są modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsia
najmodniejsze to rzeczywiście Julia i Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh te modne imiona :P oczywiscie na pierwszym miejscu Nicola i Olivia blleeee nastepnie Igor, Oskar i Michal blleeee ja sie wogole dziwie bo teraz co druga dziewczynka ma na imie Olivia albo Nicola i wiesz najsmieszniej jest wtedy gdy dziewczynka nazywa sie np Nicola Golonka czy jakos tak :P dramat po prostu :D nigdy ni edalabym tez na imie dziecku Ania, Kasia, Piotrek, Marcin, Lukasz itd a teraz wraca moda na imiona \"starodawne\" czyli Zosia, Hania, Franek, Antek, Jasio itd ja mam juz wymyslone imiona dla moich dzieci :) chlopczyk bedzie Franek albo Miłosz a dziewczynka na pewno Zoja (ewentualnie Milenka ale raczej Zoja :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 28
przez pierwsze 3 miesiące ciąży wymiotowałam czując zapach jakiegoś sierściucha, np. chomika, psa, kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
mi sie podoba Mikołaj dla chłopca a dla dziewczynki Alicja, a tak pozatym Franek..hmmmm nie nie nie bardzo mi sie nie podoba, ale kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki
Ja właśnie teraz zastanawiam się jakie imie dodac do mojej listy ... ;) Nie chcę dać dziecku jakiegoś oklepanego imienia , które słychać na każdym kroku.... Hmmm chyba , że Ania , bo Ania to jest bardzo ładne imię :) Możecie jeszcze troche napisać imiona jakie Wam się podobają ? Bo ja jeszcze nie jestem pewna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Ja mam Adrianka:)uwazam ze ładne imię:D Dziewczynka miała byc Wiktoria a poza tym podoba mi sie tez weronika,Karolina Bartek Kacper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja24
hej:)ja też zastanawiam się nad imieniem dla mojej dzidzi.Podoba mi się dla dziewczynki Majka , Ola a dla chłopca Bartek albo Dominik. Napewno nie Wiktoria ,Julia czy Natalia :(.Imie muśi być jakieś niepowtarzalne przecierz się je do konca życia Ważne jest żeby się ładnie zdrabniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna Natalia
Przez cala podstawowke, liceum i teraz studia bylam jedyna Natalia (no moze w liceum trafily sie jeszcze 2 ale byly w innych klasach ;) ) i jest to ooogromny plus!!! Nigdy nie mowiono do mnie po nazwisku!! Jak wiadomo dla malego dziecka jest to ogromnie wazne bo wtedy czuje sie w pewien sposob wyroznione!! Nie popieram mody na imiona!! Wlasnie dlatego, ze czlowiek pragnie byc traktowany w sposob indywidualny a nie "Kowalska do odpowiedzi..." Mam przyjaciolke jeszcze z czasow podstawowki, ktora nazywa sie Milena (zauwazylam, ze to imie staje sie coraz bardziej popularne) Pamietam, ze wiele dzieci nasmiewalo sie z tego jak sie nazywa :O Teraz jest bardzo zadowolona (zreszta tak samo jak i ja) z posiadania rzadkiego (jak na tamte czasy!!) imienia. Najbardziej podobaja mi sie imiona hinduskie i arabskie dla dziewczyn, a dla chlopakow nasze poczciwe tradycyjne polskie ;) Moze ktos z was zna jakies ladne zenskie imiona zaczerpniete z kultury dalekiego wschodu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne imiona
dla dziewczynki : Olga, Majka, Kinga a dla chłopca : Kuba, Adrian, Krystian, Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalal
Nie no Ania to wcale nie jest oklepane i pospolite imie :P:P:P U mnie w pracy jest 10 babeczek z czego 5 to Anie . Nudne i do wyzygania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje,ze kazda matka bedac juz w ciazy sama czuje,jakie imie pasuje do dziecka;) i nie trzeba isc za moda,bo kto wie czy naszemu dziecku spodoba sie wymyslne imie? Wazne jest zeby bylo ladne i szlo je ladnie mowic zdrobniale;) to bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
moja ciotka ma psa o imieniu Zoja.....to imie dla psa a nie dla dziecka, biedne bedzie to twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coreczke Natalke.Wybralam to imie,bo jest takie mile jak sie wymawia i ,,miekkie,, mozna w rozny sposob to imie zmiekczyc,zdrobnic jak kolwiek sie mowi zawsze jest piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda19751501
Witam!!! A mój maluszek ma niebawem 8 miesięcy i od początku wiedziałam że będzie Marcel - mało spotykane imię co prawda ale wszystkim sie podoba wokoło - zdrobniale Marcelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się podoba
Marcel,ładne to imie. Nawet się nad nim zastanawiałam kiedy byłam w ciąży. Ale niestety z moim nazwiskiem to by głupawo brzmiało, więc dałam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma nazwala coreczke Amanda. Spytalam w zartach czy jest fanka Dynastii i sie obrazila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teoria
jak można nazwać dziecko ZOJA?????????? BOŻE,CO TO W OGÓLE MA BYĆ? nabijasz się z Nicoli i innych,a Zoja??? Dramat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez robicie problem
z tymi "zagramanicznymi" imionamii :O No i co, że sobie nazywają dzieciaki Amanda, Nicola, Kevin, Samanta ??? Tylko dlatego ze spodobały im sie poprzez filmy ??? A kto im kaze nadawac wciaz te same nudne Kasie, Magdy, Iwonki, Marcinki, Sebastianki itp, itd ? Za pare lat , jedno pokolenie pewnie wystarczy by sie juz nikt nie krzywił jak usłyszy "w jakies dziurze na Mazurach" : "chodź Kasandro" - bo będzie to - jak w normalnych krajach- na tyle rozpowszechnione by z dziecka - inni, ci którzy to słyszą - cudaka na ulicy nie robili (bo to nie rodzice robią ale Ci, którzy się debilnie zachowują słysząc takie imiona) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagdyhhtf
dla dziewczynki to Natasza albo Angelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot w getrach
Natasza - brzmi jak zza Uralu :o Angelika - no comment :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
majka? eeeee, nieeee, no weźcie sobie pomyślcie, że dzieckiem nie jest sie przez całe zycie. dorosła kobieta o imieniu maja? :o babcia maja? :o nieee, imię musi byc takie, żeby mozna było ładnie zdrobinć, ale tez w "oficjalnej", dorosłej wersji musi być odpowiednie. a poza tym, to ostatnio psów majek dookoła mnie sie namnożyło ;) a osobiście podoba mi się imię antonina :) tońka, tośka, tonia :) i powazne jednocześnie, i figlarne :) (oczywiście to tylko moje indywidualne odczucie) co do chłopców, to tardycyjne polskie imiona są chyba naj, michały, bartki, marciny, macieje. franek tez jest ok:) tylko jana nie toleruję :o ale to przez bardzo negatywne skojarzenia, to zły człowiek był (jest :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podobaja sieimiona dla chłopca Szymon, Mikołaj,Miłosz a dla dziewczynki Gabrysia, Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam Gabrysię i Mikołaja. Wybieraliśmy spośród Gabrieli, Oliwii (odpadło z powodu zagrożenia zdrobnieniem Ola, które uważam za równie pospolite i nudne jak Ania - tych ostatnich znam chyba ze 20, błłłeee...), Ernestyny i Matyldy, a dla synka Marcela, Mikołaja, Bruna i Marcina. Dzis widzę, że lepszy byłby Marcel, bo bardzo obrodziło w Mikołajów. Aha, ostatnio słyszałam jak mama mówi do synka: HIPOLIT! Ciekawe jak go zdrabnia: Hipek??! A moja córka marzy o byciu Anią, więc powiedziałam jej, że się zgadzam, żeby sobie zmieniła jak skończy 18 lat, ale na szczęście jej uwielbienie słabnie... uff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzkaxbalcb
dla dziewczynki : Karolina, Alicja, Anastazja ( już mniej ;) . Magda dla chłopca : Marcin , Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęście że każda z nas ma inne upododobania co do imion mi podobają się Karolina,Marta,Sandra Jakub,Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×