Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pauliskaa93

Jakie oryginalne i niebanalne imiona mają Wasi synowie?

Polecane posty

Bo za nic nie mogę się zdecydować. Może mi ktoś podpowie? Jedynie podoba mi się Remigiusz (Remek, Remi, Remuś). Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Ignasia:D tylko to imię mi się podobało w stu procentach a brałam pod uwagę Roland ale nie miało takiego słodkiego zdrobnienia no i Władek po dziadku ale jednak uznałam że nie będzie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jedynym imieniem, które Ci się podoba jest Remigiusz, to tak właśnie nazwij syna, a nie podpytuj na forach, co sądzą o nim inne, totalnie obce Ci osoby. Mnie podoba się średnio, ale jakie ma to znaczenie? To Twój syn będzie je nosił. Mój syn dostanie na imię Gustaw (Gutek, Gucio) i gdzieś mam opinię rodziny dalszej, a tym bardziej obcych osób. Także jeśli Tobie, mężowi i rodzeństwu dziecka pasuje Remigiusz to tego się trzymajcie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma na imię Szymon. Może imię nie jest oryginalne może oklepane ale podoba mi się w 100%jak ktoś napisał wyżej..też na początku chciałam niebanalne ale jak zaczęliśmy się głębiej nad tym zastanawiać to stwierdziliśmy że jednak nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Gustawa :-) Gutek Gucio :-) imie odbierane przez wszystkich bardzo pozytywnie i jest bardzo rzadkie :-) a na drugie imie Ryszard.Plusem jest to ze jest wszedzie zapamietywany i w wiekszosci to imie sie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma na imie Beniamin. Mówimy do niego Benio albo Ben:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo nie wiem jak to imię będą odbierać inni, niektórzy są okrutni i wyśmiewają dzieci z powodu ich imienia. Jednak wolę Remka niż Kubusia czy Kacpra, głownie dlatego, że jest ich bardzo dużo. Wydaję mi się, że nie jest ono jakieś wydziwiane mimo, że nie bardzo popularne. Mi się podoba, wiadomo, że nie każdemu musi ale czy jest takie do przyjęcia i nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 8:27- bardzo się cieszę, że imię to spotyka się z pozytywnym przyjęciem. Jest bardzo zapomniane, niebanalne i urocze:) Ja właściwie obstawiam je od początku, gdy dowiedziałam się, że będzie synek. Do tej pory jednak nie spotkałam żadnego Gustawa! Myślę, że i ono doczeka się za kilka lat "mody" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi się Beniamin, ale mój sąsiad i zarazem wujek ma psa Benka -__- i to jedyny powód dla którego to imię odpada. Gustaw i Ignaś też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam popularne nazwisko więc dałam synkowi na imię Ignaś żeby nie był typowym janem kowalskim, w dodatku Ignacy M.... bardzo dobrze brzmi, mam nadzieję że zostanie księdzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie przyjdzie pora na to imie ale poki co ciesze sie z tego ze mamy tylko 8 Gustawow na slasku a w Polsce jest moze kolo 50 :-) szukalam wlasnie indywidualnego imienia zeby nikomu sie nie kojarzylo z jakims innym dzieckiem bo niestety szymonow kacprow igorow filipow itd jest mnostwo a ja nie lubie jak na placach zabaw wola mama jedno.imie a odwraca sie kilkoro dzieci :-) mam tez corke 6 letnia Emilie ale tez z jej rocznika nie ma takiego wysypu :-) a i balam sie porownan do bajki pszczolka Maja ale widze ze to mlodsze pokolenie to nawet tego nie laczy albo nie.znaja tej bajki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanki syn nazywa sie Seweryn. fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
A widzicie a u mnie w okolicy Ignas jest oklepanym imieniem. Juz w przedszkolu mojego syna było dwóch a ostatnio na sumie były chrzciny następnego. Ogólnie często słyszę to imię. Ja mam Gabrysia - imię to budzi sprzeczne emocje ale ja je uwielbiam i u nas to imię jak narazie sie nie powtarza. Drugi byłby Leon albo Feliks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma na imię Noel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam syna Maksymiliana - mojej rodzinie na początku się nie podobało bo sąsiad ma psa Maksa :/ ale mam to (że tak powiem) gdzieś ;) nam się podobało i to my synowi wybieramy imię a nie inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr - w dzisiejszym wysypie Szymonków, Kubusiów, Filipków, Ksawerków i Igorków brzmi naprawdę oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz chyba moda na Leona trzy.moje koleżanki rodzily w przeciagu 3 mc i maja Leona bardzo popularne teraz bo tez nad tum myslalam jednak pozostalam przy Gustawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam syna, ale ładne to Nataniel, Natan, Kostek, Ksawery, Kornel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natan - najpaskudniejsze imię dzisiejszych czasów, wolałabym nazwać syna Józek niż Natan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie wszystkie imiona, które za naszych czasów były oklepane dzisiaj sa rzadkie np. Andrzej, Adam, Jarek. Nie znam małych dzieci z takimi imionami lub pojedyncze przypadki. Bardzo mi się podoba imię Gabriel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Tadzia. Niby imię bardzo w Polsce popularne, ale jakoś się wszyscy dziwią, jak pierwszy raz słyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Borysa. 4 lata temu kazdy sie pukal w glowe, teraz to coraz bardziej popularne imie. Przy Borysie podobal nam sie tez leon, przy drugim mialo tak byc, ale teraz co drugi chlopiec to leon:) na szczescie bedzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek to Ksawery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaba i Baltazar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmija
mój synek to Bogumił-Boguś, u nas w okolicy nie znam nikogo o takim imieniu. Teraz jestem w ciąży i chyba będzie dziewczynka i z tym o wiele większy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olaf! Tak bedzie mial na imie drugi Synek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalpacjusz to mój trzeci cukiereczek, pierwszy to Częstowoj a drugi to Dalegor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek to Kordian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×