Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie przekąski dla rocznego dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Co Wy mamy podajecie dzieciom w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, bo nie zje posilkow. Tylko do picia wode albo herbatki bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne. 4 posilki w ciagu dnia. Do picia woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, bo ja się martwię. Dziecko mam na piersi ale wracam do pracy, jak czegoś nie zjadla to piersią "dojadla " i byłam spokojna. A teraz.się martwię, z butelki też nie chcę jeść mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 14 miesięcy i je tak 7:00-200 ml mleka zagęszczonego 10:00- pieczywo z czymś (masło orzechowe, twarożek, itp) i kilka plastrów owoca lub warzywa, mleko do picia próbowałam mu dac ale on woli wodę 12:00- obiad 15:00- jakieś owoce i kaszka na mleku 19:00- 200 ml mleka Jak jest głodny między 15-19(rzadko się zdarza) to dostaje trochę warzyw. Tylko że on pije mm. Czasem dostaje jakiegoś wafla z hippa czy chrupka kukurydzianego ale to może 1-2 w miesiącu. On tylko wodę pije,nie pije soków, herbatek, wszystko bez soli/cukru i nie ma problemu bo wszystko zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie nie chce mm. Jaka wy podajecie(nazwa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 15 miesięcy i jest tak: 9 - kanapka z serkiem, szynka, serem żółtym albo jakaś pasta i do tego jakieś warzywo 12 - owsianka lub jaglanka na mleku ż jakimś owocem 15-16 - obiad 18 - owoc 20 - kolacja (jajecznica, jogurt, parówki, chleb w jajku, kanapka albo coś innego) 21.30 - mleko modyfikowane ż kleikiem ryżowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebilon profutura dajemy. Ale bebiko pro (takie białe opakowanie) też kupiliśmy raz bo nie było tamtego i też mu smakowało. Tylko że wlasnie samego mleka nie wypije. Musi mieć z kaszką jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, dziękuję. Spróbuję. A po jedzeniu śpią ładnie w nocy czy się budzą? W nocy dokarmiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy śpi :) od 19:30 do 6:00. Są takie dni kiedy się budzi w nocy ale wtedy spróbuję mu dać pierw wodę i potem mleko jak się nie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko jest bardzo wybredne, ale na szczęście lubi takie małe gerberki, więc podaje mu je jako deser. Dzisiaj zrobiłam zamówienie w Melissie i dostałam łyżeczkę plastikową dokręcaną gratis, mam nadzieję, że małemu się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×